Treść opublikowana przez zbychzz
-
[ALL B5] Jak zdjąć hak westfalia jesli kluczyk utknal w srodku:/?
a jak nie dasz rady wyjąć kluczyka to wiertarka i jazda ja już przerabiałem ten temat z tym że ja nie miałem kluczyka - noi i zdjąłem dziada http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t59084.0.html;highlight=hak
-
[B5 AFN] Czyszczenie tapicerki
tu powinieneś sporo się dowiedzieć: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t1514.0.html;highlight=meguiars
-
[B5 AVG] Problem z zasilaniem N109
problem może tkwić w przekaźniku sterującym (w obudowie z komputerem) lub w okablowaniu między tym przekaźnikiem a zaworkiem a tak to na następny raz do szukajki zaglądnij: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=search2
-
[ALL B5] - problem z tylną wycieraczką
no to najpierw zacznij od przekaźnika, jeżeli nie on to będzie trzeba sprawdzić przewody przy zawiasach klapy, bo tam istnieje prawdopodobieństwo że się uwaliły. Co do silniczka to jeszcze napisz jak sprawdzałeś. Miałem przypadek że na akumulatorze działał a po podłączeniu do wiązki nie działał (była uszkodzona elektronika) tak też lepiej sprawdzać u kogoś komu to śmiga. tak przy okazji to jest o tym już trochę wątków tak, że skorzystaj z
-
Spoty Olsztyńskie
aleś fotkę wstawił - myślałem że walniesz tą ze spotu a ty żeś wysłał z jakiś bagien
-
[B5 1Z] Czy lusterko z B5 00r bedzie pasowac do b5 96 rok ??
będzie pasować - nie różni się niczym
-
Spoty Olsztyńskie
A konkretnie to 29 wrzesień a co Mi tam i tak czuje się jakbym miał 20 Dziękuje bardzo Zbychu :> ta 3 zawsze była z przodu a tu taka 4 się pojawiła z nienacka Marian Ty to do Ornety to bedziesz musial wywalić tylne siedzenie żeby beczkę z paliwem wsadzić na powrót Pozdrawiam
-
Spoty Olsztyńskie
no widzę Marian, że ten gościu jednak trochę cię podpuścił
-
Spoty Olsztyńskie
no no no - widzę że naszego szanownego koleżkę 40 D O P A D Ł A !!! WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO PAWEŁKU !
-
[B5 AHH] Nie odpala,nadal problem
ja bym zrobił tak jak sztomel radzi (podłączenie kabelka równolegle od przekaźnika do zaworku) ... albo przyczyną jest sam zaworek na pompie
-
[ALL] Latarka LED zamiast zapalniczki
fajny gadżecik ale za taką kase ... jak zwykle audi szokuje ceną
-
Spoty Olsztyńskie
ja też przyjadę
-
Polecam w Olsztynie
również polecam Pawła
-
[B6 AWX] Problem ze światłami stopu
zastanawiam się czy czasem nie jest to problem z odczepionym przewodem na płyn do spryskiwaczy jak w b5 (tam jak się odczepi taki przewód to leci woda pod dywanik kierowcy gdzie w pobliżu są elekryczne wiązki) - ale to do sprawdzenia w b6 - może przyda się ta sugestia.
-
[B6 AWX] Problem ze światłami stopu
zwróć uwagę czy to tylko światła stopu czy również światła przednie - może okazać sie żę alternator woła pomocy
-
Spoty Olsztyńskie
oj zaczyna powoli śnieg padać - będzie można zimówki wypróbować
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
a tu trochę adrenalinki: http://tosiewytnie.pl/vid,608,type,WR,index.html#n64747573-v1461-tWR
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Panowie ! przykro mi bardzo że w taki sposób odebraliście moją informację (chodziło mi o to by wy - ludzie którzy mają najbliższy kontakt z piotrek98igo dowiedzieliście sie o jego drugiej stronie - niestety tej gorszej). To dlatego tu podałem ten link, ale rownież dlatego żeby mogliście się wypowiedzieć w tym wątku.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
witam, Przykro mi że w takich okolicznościach piszę pierwszą wiadomość na waszym zlocikowym wątku, ale postanowiłem podać wam linka, który tyczy się waszego znajomego piotrek98igo. Moim zdanie powinniście wiedzieć o tym wątku bo tyczy się w końcu osoby z którą macie najbliższy kontakt. http://www.a4-klub.pl/smf/ostrze380enie_moja_przygoda_z_zakupem_turbospr281380arki_na_naszym_forum-t100445.0.html
-
Spoty Olsztyńskie
no z częstochowy ale co tam ...dałem się nabrać, a teraz trzeba jakoś zakończyć sprawę - grunt że pozostali poznali z kim mają do czynienia[br]Dopisany: 29 Październik 2009, 17:38_________________________________________________a tak przy okazji to ciekawe czy już powysyłane zdjęcia na konkurs fotograficzny - co Grzesiek ? Może i Karol też zrobi nam niespodzianka swoją furką
-
Ostrzeżenie - moja przygoda z zakupem turbosprężarki na naszym forum
no cóż - Piotrek98igo miał chyba dość czasu choć nie za bardzo mu wychodziło co do załatwienia sprawy. Po ukazanie się tej całej historii na naszym forum okazało się, że znów się odezwał, choć przez jego wypowiedzi nasuwa się jednoznaczna opinia o nim samym. Możliwe choć małoprawdopodobne, że będzie chciał naprawić sprawę. Tak więc jak sugerujesz Mareczku, będę czekać do czwartku (05.11.2009) na jakikolwiek odzew od Piotrek98igo.
-
Ostrzeżenie - moja przygoda z zakupem turbosprężarki na naszym forum
To nie jest nie domówienie - to jest oszustwo. Nie wiem czy zwróciłeś uwagę ale jak próbowałem z nim się dogadać to po prostu przestał odpowiadać - i jak z tym dzieciakiem się dogadać ?
-
Ostrzeżenie - moja przygoda z zakupem turbosprężarki na naszym forum
Rozumię, że jesteś kolegą Piotrek98igo - wiem że chciałbyś swojego koleszkę bronić ale tu wystarczy przeczytać całą historię mail'ową i będzie wiadomo o co chodzi. Ta propozycja z zakładaniem jej do samochodu jest co najmniej żałosna - zauważ że chodzi tu o to że ta turbina była regenerowana ! Przez jej montaż w samochodzie stanie się nieregenerowaną czy jak ? Jeżeli piszesz że nie jest oszustem to jak go nazwać ?
-
Ostrzeżenie - moja przygoda z zakupem turbosprężarki na naszym forum
nie wiem czy zwróciłeś uwagę ale w tym ogłoszeniu jest napisane jedno magiczne słowo : nieregenerowana
-
Ostrzeżenie - moja przygoda z zakupem turbosprężarki na naszym forum
i jak zwykle koniec - w końcu po co się odzywać, skoro po każdej odpowiedzi tylko pogarszasz swoją opinię dzieciaku. Tak jak w mail'ach po trudnym pytaniu brak odzewu - OSZUST ! Mam nadzieję, że nikogo już nie okantujesz cwaniaku