Treść opublikowana przez OGr
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
nieładnie :-) ale mój też był spawany :-)
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
tak czysto przypadkiem to nie zwichrowała Ci się czasem dokładka przedniego zderzaka ?
-
[ALL B5] Wygłuszanie drzwi
no to akurat zonk, bo tylko drzwi nie wymierzyłem :-) ale je sobie chyba poradzisz nawet bez ściągania tapicerki
-
[ALL B5] Wygłuszanie drzwi
Kiedyś rozbierałem tapicerki z dachu, boczków i bagażnika. Mam pomierzone powierzchnie. Jak mi przypomnisz to znajdę gdzieś tą kartkę, zeskanuję i Ci wrzucę.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
oj chyba FAG :-)
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
ostatnio w Krakowie widziałem A5 oklejone po całości w takiej folii. Szczerze to nie robi to na mnie jakiegoś wrażenia. Fakt faktem jest tańsze niż malowanie np lusterka hehe :-) W chromie powinni robić takie folie :-)
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Nee B7 niee, B8 kogo stać na B8 ten niech kupuje :-)
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
macie dość B5 ? może czas na B7 :-) ?
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
wypitolić nadkola to auto zejdzie niżej :-)
-
Audi B4 8C Limo 20vt r4 By FranoF1
hehe, szczerze to jak widzę Twój projekt to mogłeś podłogę i budę zrobić samemu hehe :-) powodzenia w dalszych pracach :-)
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
ja w 80-tce montowałem znaczki na taśmy boola, takie specjalnie gumiaste i zadna myjka mi tego nie sciągnęła
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
oj to ja bym chyba jednak wolał 1.8T ;-)
-
b2 quattro V8 - filmik st. 22
prędkości :-)
-
b2 quattro V8 - filmik st. 22
muszę się w końcu wybrać na spota i zobaczyć to cudo :-) do ilu tak fajnie ciągnie :-) ?
-
[B5 AJM] Silver Avant - BBS CH by Audi, Grill RS4, Chip
nice ;-)
-
b2 quattro V8 - filmik st. 22
zapatrzyłem się fajny fajny ;-)
-
b2 quattro V8 - filmik st. 22
a żebym ja miał teraz na to czas ;-) 3 miesiące zajęła mi wymiana klamki w aucie hehe ;-)
-
[B7 BLB] Nowe mody!Audi A4 rocznik 2005 , 17, 1BE,Hamulec 320mm
pisałem abyś zainwestował w gwint to byś sobie wyregulował ;-)
-
b2 quattro V8 - filmik st. 22
to już chyba tylko ja nie widziałem tego cuda :-(
-
[B7 BLB] Nowe mody!Audi A4 rocznik 2005 , 17, 1BE,Hamulec 320mm
chyba raczej na szpilkę ale ok ;-)
-
b2 quattro V8 - filmik st. 22
tak 320mm to by Ci pewnie starczyło tylko z czego coś takiego wytargasz aby podeszło ?
-
[B7 BLB] Nowe mody!Audi A4 rocznik 2005 , 17, 1BE,Hamulec 320mm
hehe, rozkręcasz się ;-) przed zimą sprawdź czy Ci aktualne 16-stki wejdą na te hamulce bo na 320 nie każda felga wchodzi ;-)
-
b2 quattro V8 - filmik st. 22
Przy małych prędkościach te od S2 Ci wystarczą ale jak 4.2 rozwinie skrzydła to może braknąć ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to w B7 może to już nie ma znaczenia - to jak sprawne to nic tylko brać ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tzn wersje od AVANT'a zawsze były trochę sztywniejsze i ludzie nawet do sedana pakowali wersje AVANT'a bo niby się lepiej trzyma. Dobra ja się zwijam - dzisiaj pół dnia urlopu bo śmigam z małą na szczepienie ;-) oj będzie płaczu :-(