Treść opublikowana przez OGr
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Boseron, sorry ale nie miałem siły już w Niedzielę jechać do Ciebie po te ramki, dlatego nawet Cię nie dręczyłem
-
HTC Desire - opinie, problemy, ciekawe aplikacje, spostrzeżenia
no właśnie słyszałem różne opinie ;-) choćby taką że jak już spadnie to nie ma co podnosić generalnie pracuję w biurze dlatego myslałem o tym tańszym.
-
HTC Desire - opinie, problemy, ciekawe aplikacje, spostrzeżenia
też na to liczyłem ale w pudełku go nie znalazłem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie, siedzi ktoś w telefonach ? http://allegro.pl/pancerne-etui-ochronne-otterbox-htc-desire-a8181-i1432685859.html http://allegro.pl/etui-case-mate-torque-htc-desire-folia-pokrowiec-i1441163003.html Czy jest sens kupować tego typu etui ?
-
HTC Desire - opinie, problemy, ciekawe aplikacje, spostrzeżenia
Wczoraj odebrałem Desire i póki co jestem zachwycony ;-) Miałem Brać HD2 ale jak go zobaczyłem na żywo to stwierdziłem że to za duży kolos. A tak wogóle to jakich etui używacie ? Opłaca się wydać kasę na tego: http://allegro.pl/pancerne-etui-ochronne-otterbox-htc-desire-a8181-i1432685859.html albo tego: http://allegro.pl/etui-case-mate-torque-htc-desire-folia-pokrowiec-i1441163003.html ??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Rybka Andrzej: 504-872-622 - Możesz powiedzieć, że od Roberta z ulicy Gnieźnieńskiej to będzie kojarzył.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to się zrównoważymy bo ja się dzisiaj zupełnie nie wyspałem :/
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
kolego a nie masz czasem uszkodzonego Symphony I do sprzedania ?
-
Zatkana wkładka zamka klapy bagażnika
W nocy prawie się do tego dobrałem, z zewnątrz wszystko pościągałem ale ona tylko do pewnej części tylko wyszła i dalej nie chciała. Podejrzewam że trzeba wsadzić kluczyk i dopiero wtedy da się ją wytargać, a skoro kluczyk do końca nie wchodzi to może być problem z jego rozebraniem.[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 20:21_________________________________________________Uporałem się z nią :-) Tylko kurcze nie zrobiłem foto-story :-( Jak ktoś ma podobny problem to mogę się tym zająć za free i przy okazji zrobię foto-story.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Chłopak chce się ścigać, więc robi to co lubi ;-)
-
Gran Turismo 5
dzisiaj to na ban odpadam bo mam mieć teściów na mieszkaniu.
-
[B8 CAG] Ślicznotka no. 2 - Srebrna petarda ;) 19.02.2013 update
pięknie ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
od 2 tygodni też jestem tatą to nie miałem kiedy ;=)
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
spoko, czyli generalnie pozbyłeś się długich świateł ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
uuu to niech dużo, dużo pije płynów elektrolitowych. Jak małe dziecko ? Do 2 lat ? Jak nie będzie chciała dużo pić to wieź do szpitala aby ją nawodnili kroplówką. Tylko licz się z tym że i Wy się możecie zaraz tym zarazić.
-
Gran Turismo 5
może uda mi się do tego czasu położyć córę ;-)
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
hmmm, światła wyglądają dobrze ale jak to świeci w nocy ?
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
nie chodzi o to że ktoś to kupi przed Tobą ale o to że z auta Ci to zapierniczą ;-)
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
zaraz Ci je ktoś zapierdzieli ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
cała kupa ludzi obniża zmieniając same sprężyny bez zmiany amorów a te też mają różną twardość i różny skok a to bład. Jak chcesz coś zmieniać to kupuj komplet lub od razu gwint ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
do B5 Ci mogę podać ale chyba Ci nie spasi ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
1BA - standardowe zawieszenie 1BR - komfortowe zawieszenie 1BD - sportowe zawieszenie (20mm) 1BE - sportowe zawieszenie (20mm) 1BV - sportowe zawieszenie (30mm)[br]Dopisany: 04 Luty 2011, 11:41_________________________________________________ właśnie kurcze gdzieś posiałem do Ciebie numer :/[br]Dopisany: 04 Luty 2011, 11:44_________________________________________________dobra znalazłem hehe ;-) przedzownię do Ciebie około 20-stej ;-)
-
Gran Turismo 5
może być ciężko bo teściowa przyjeżdża do wnuczki ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pewnie BP tak jak kiedyś tam ;-) ?
-
Gran Turismo 5
spoko spoko - krótko ale i tak się spoko ciupało ;-) a tak BTW: najlepiej się śmiga z tymi uszkodzeniami na max ;-)