Treść opublikowana przez MARTiiii
-
Gdzie dorobić kluczyk ?
Logo to luksus :mrgreen: . Znalazłem u tego gostka sam klucz z IMO KLUCZYK
-
Gdzie dorobić kluczyk ?
Ja bym opcję 3 wybrał Jak wygląda zwykły klucz, nie scyzoryk (tylko musi być z IMO). W ogóle jest taki?
-
Gdzie dorobić kluczyk ?
No dobra a sam IMO da się zakodowac w tym bananie pod B5 - bez działającego pilota, zamykanie z klucza? Ten klucz z aukcji to 315mhz, czyli pod jaki samochód bo już sie pogubiłem :???: ? Ubezpieczyciel nie musi wiedzieć, że masz 2 klucze
-
Gdzie dorobić kluczyk ?
Jak to jest z tymi pilotami bananami ? 433mgh pasuje do modeli B5, czy nie? W innym temacie ktoś pisał, że w modelach 98-01 właśnie takie są.
-
Które felgi do A4 b6 byście wybrali ?
Jasne że druga opcja śliczne
-
[B5 1.9 TDI AJM] czy jest jakaś regulacja sprzęgła?
Pomyśl tak... przynajmniej szybciej biegi można zmieniać, na sportowo
-
Duży grill w B5
Mi ten grill też do B5 nie pasuje. Bleee :???:
-
Nawiew
Ta norma, mnie to denerwuje.
-
Siedzimy na nowym serwerze :)
Ja do żadnego tematu nie mogę wejść klikając na nazwę tematu. Pojawia się: Not Found The requested URL /viewtopic.php was not found on this server. Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request. Apache/1.3.37 Server at www.a4-klub.pl Port 80 Ale da się wejść do tematów klikając na tą strzałke - ostatni post . Czy tylko ja tak mam ? :shock: Przeglądarka Firefox.
-
[B5 AFN] Wolne nagrzewanie sie silnika.
No to rzeczywiście Spanky nie ma sensu zasłaniać :mrgreen: W niektórych wozidełkach karton pomaga, szkoda że nie tu. Miło by było gdy się szybciej jdnak nagrzewał bo nie można nawet wdepnąć.
-
[B5 AFN] Wolne nagrzewanie sie silnika.
Całkiem normalne jak jest zimno. Na zime powinno się wkładać coś przed chłodnice (kawał jakiego kartonu starczy) by silnik mógł szybciej się nagrzać. Połowę chłodnicy zasłonić i będzie git albo i więcej. Zdaje się, że na darmo termostat wymieniłeś Lepiej założ osłony pod silnik. Może to tylko plastik ale zawsze to coś, bo tak będziesz szurał po zaspach, a kto wie co tam się czai.
-
powoli zimówki
Co przy oponie oznacza dodatek XL? Przy UG7 jest.
-
Nowe fele na zime 7 cali... Co myslicie??
Jak dla mnie ciut za masywne ale są spox. :twisted:
-
[B5 AVG] Jak wyjąć włącznik/przekaźnik awaryjnych
Bydlak złapany za łeb czyli za ten trójkącik i niestety trzasnął ale dzięki temu można było lepiej złapać ten cały włącznik awaryjnych i brutalnie go wyrwać. Nie wiem jak oni to w ASO robią ale tych blaszek w tym włączniku za cholere nie da się odgiąć w żadne sposób by go normalnie wyjąć. Wyrywanie zęba... :mrgreen:
-
[B5 AVG] Jak wyjąć włącznik/przekaźnik awaryjnych
Dopiero obcęgi sobie z tym poradziły i wyszedł, chociaż w kawałkach. Po wymianie kierunki znowu działają. 90zl
-
powoli zimówki
Nieraz z parkingu bym nie wyjechał, czy z osiedla gdyby nie zimówki, więc nie wiem jak można na letnich w mieście. rob, a jak ci się te BFG na mokrej nawierzchni spisują - kałuże? Bo tem bieżnik to wygląda, że bardziej na śnieg nastawiona oponka. Ja biore UG7
-
Regeneracja czy może kupno używanej przekładni kierowniczej?
Regeneracja jak nic. Nie jestem pewien czy dobre namiary ale zadzwonić możesz. Łódź, ul. Łubinowa 13, tel. (042) 6347997 Poza tym w InterCarsie możesz dostać regenerowane przekładnie na miejscu. Przynosisz swoją i dają ci już zregenerowaną. Koszty nie wiem jakie...
-
powoli zimówki
Zaczyna byc pełen przekrój rynku Zobaczymy jak ocenimy nasze oponki po zimie.
-
Ropa - gnojówka w zimę
Tylko przy BP Ultimate odczułem jakąś różnice. Silnik jakby łagodniej chodził i lepiej się zbierał.
-
[B5 AVG] Jak wyjąć włącznik/przekaźnik awaryjnych
Oczywiście ramki zdemontowane, inaczej nie dało by rady przecież po liftingu. Ten plastik tego włącznika jest giętki strasznie. Spróbuje jeszcze obcążkami jakoś to cholerstwo złapać. Delikatnie to do niego nie podchodziłem, zostały mi ślady po śrubokręcie jak podważałęm
-
Ropa - gnojówka w zimę
O beznzynie też mi się obiło o uszy ale w życiu bym jej nie dotankował. No u nas czasami lubi do -30 dojść.
-
Ropa - gnojówka w zimę
Chyba nie było o zamarzaniu ropy w naszych śmierdzielach :razz: . Ja tam kompletenie nie jestem obeznany, jak to jest z tą ropą przy minusowych temp. ale ze słyszałem, że lubi sobie w jakieś temp. zamarznąć. Więc, czy w zimie do zatankowanego paliwa-ropy nie trzeba przypadkiem dolać czegoś by przy -10C czy iluś tam nam ropa nie zamarzła :shock: ?
-
[B5] Elektryka - Zacięcia
Mi właśnie same kierunki wysiadły, powoli siadały teraz już tylko prawy raz mignie i to czasami. Wkurzający problem...
-
[B5 AVG] Jak wyjąć włącznik/przekaźnik awaryjnych
Po liftingu ten awaryjny jest 2x większy od tych obok (całkiem inny) i za jasną ciasną nie chce się wysunąć. Tak jak by go coś jeszcze trzymało od drugiej strony. Nie wiem co robić, chyba będę musiał ASO albo jakiego elektryka odiwedzić.
-
[B5 AVG] Jak wyjąć włącznik/przekaźnik awaryjnych
Wysiadły mi kierunki. Wedle rad z forum winny może być ten przekażnik w awaryjnych ale nie mogę nijak go wyjąc. Te włączniki od przeciwmgielnych wychodzą bez problemów, a ten od awaryjnych ani rusz. Jak go wypatroszyć ? Z podstawką na kubek to samo, też nie moge jej wyjąć, może takie same zaczepy. Zaznaczam, że A4 po liftingu - trójkątny.