Treść opublikowana przez MARTiiii
-
Elektryka, gdzie w Lublinie ?
Jak w temacie może macie jakiegoś dobrego elektryka do naszych A4?
-
[ALL B5] Sprzęgło wysoko bierze - czy to standard ?
Ja też tego problemu nie widzę, a nawet szybciej się zminia biegi . Prędzej będę musiał dwumasa wymienić niż sprzęgło pewnie.
-
Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
Przez AKP Bo artykuł był dość niedawno, a forum już trochę istnieje.
-
powoli zimówki
Miał ktoś do czynienia z Bridgestone LM25?
-
powoli zimówki
195/65/R15 Poprawka znalazłem po 260zl/szt UG7
-
Spotkania na drodze
No ja tez miałem okazje powochąc smrodek z dwururek. Ładnie zrobiony tyłeczek ... :mrgreen:
-
powoli zimówki
Żadna oponka nie pomoże jak ktoś pędzi bez umiaru. Fuldy te kosztują 211zł/szt., przykładowy UG7 już ponad 350zl/szt więc różnica jest spora. Zawsze jeszcze wchodzi w rachubę BFGoodrech ale nie wiem jak u nich z zimówkami. Ej A4 aż takie ciężkie nie jest w porówaniu do kompaktów. Gabarytowo można A4 zaliczyć do tej klasy właśnie, duża to ona nie jest. Z Nokianami sie zgodzę ich oponki są extra, tylko zima nasza nie taka, jaka powinna być.
-
Spotkania na drodze
W Lublinie ostatnio widziałem śliczne srebrne (coś takiego) A4 kombi zrobione przez Masters Tuning chyba (znaczek na tylnej klapie). TDI z przebudowanym układem wydechowym - końcówki jakby trójkątne (chrom) wbudowane w zderzak, dwie końcówki. Może ktoś zna :mrgreen: ...
-
powoli zimówki
Kurcze to może i ja zamiast tych Barum Polaris 2 wezme te Fulda Kristall Montero 2 :mrgreen: Mam firmowe alufelgi 15. Jak myślicie może założyć na nie zimówki? Jakieś super extra to one nie są ale też boję się by sól je szybko nie zniszczyła.
-
Kierunkowskaz szaleje - wyłącza się bez powodu
O awaryjnym to bym nie pomyślał. Będzie trzeba sprwadzić...
-
Kierunkowskaz szaleje - wyłącza się bez powodu
Włączam lewy kierunek, wszystko jest OK i nagle przestaje migać, manetka nadal w dolnej pozycji. Czasami po 5sec. przestaje, czasami po 20sec, różnie. Nie ma żadnej zależności. Wszystko jedno w jakiej pozycji jest kierownica. Jedynie co zauważyłem, że wszystko wraca do normy po dłuższej jeździe. Może jakieś zwarcie, wilgoć łapie na jesień? Ale to się tylko dzieje, gdy manetkę wezmę do dołu (lewy), prawy kierunek zawsze jest ok. p.s. Gdy pierwszy raz to zaczeło się dziać, gdzieś ze środkowej części deski rozdzielczej dochodziło brzęczenie i to tylko powyżej 65km/h , no chyba że wcześniej nie było słychać (podszybie). Ale teraz już to ustąpiło i tylko kierunek szaleje.
-
powoli zimówki
Może i smarują, lepsze takie wiadomości niż żadne. W ten sposób wszelkie testy w gazetach, tv moża wsadzić do kosza
-
powoli zimówki
Może ktoś z forum ma może jakieś testy opon zimowych z tamtego roku (Motor, Auto Świat)?? Pewnie by pomogły w wyborze. Ja tez właśnie będę musiał kupić zimówki i fele. Narazie nastawiam się na Barumy. p.s. Przy Olimpie duża konkurencja i ceny zbytnio się nie różnią od tych w internecie (najtaniej).
-
Niefirmowe diody LED w lampach - czy to legalne?
Za ledy nie zabierają tylko za nie odpowiedni kolor oświetlenia. Jak będziesz miał żarówki to też mogę ci zabrać dowód rej. No i lampy muszą mieć odpowiednia homologacje ale to już raczej przy badaniu technicznym.
-
powoli zimówki
Z tańszych polecam BARUMY zimowe - dobre oponki za niską cene 200zl/szt. Z lepszych może NOKIAN W 350zl/szt. Podobno nawet lepsze niż Goodyeary.
-
[2.5 TDI] dlaczego go tak krytykują.
Niestety niektórzy spece na widok 2.5TDI robia wielkie gały i nie wiedzą jak się do niego zabrać
-
B5 - Plecionka i "KAT"
Wytną i nową wspawają
-
Konserwacja podwozia.
Czy warto zabezpieczyć wozik przed naszą zimą? U mnie wszsytko lśni pod spodem, poprzednik Szwajcar nic nie zabepieczał.
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Hehe miło słyszeć zadowolenie bo mnie też polerka czeka
-
Pedał sprzęgla - czuć jakby pracę silnika na pedale.
Poprostu sprzęgło niedługo do wymiany będzie. No może nie całe .
-
[B5 AFN] Miękki pedał hamulca
Jak dla mnie to też bzdura że pedał ma wpadać
-
Gdzie szukać dobrego auta
Nie ma czegos takiego jak pewne źródło. Wszyscy przekręcają i kombinują. Jak coś upatrzysz to jedziesz i oglądasz z lupą. Najlepiej szukać w internecie. Na 8 które oglądałem 1 był do zaakceptowania i go kupiłem. Zajeło mi to ponad dwa miesiące i z prawie 1000km przejechanych. Takiego jak szukasz będzie ciężko znaleźć pewnie ... ale kiedyś się uda
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Głównie w trasie. Na jednym baku ponad 1100km. Jazda bez szaleństw ale i nie PSJ zawsze z klimą.
-
jaka żarówka?
A nie mogłeś poprostu wyjąć żarówki i zobaczyc jaka to ?
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
A która ci się bardziej podoba ??? Pewnie taka różnica.