Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawelwor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawelwor

  1. Od kiedy osłona górna silnika, bo jak sądzę o nią chodzi autorowi wątku, chroni paski alternatora??? Z pasków jedynie sam rozrząd jest osłonięty z przodu plastykową osłonką i bez wyciszenia.
  2. ...z użyciem ori centralki i chińskiego modułu. Od paru lat jeździłem z podłączonym modułem (jak tutaj na allegro), ostatnio zachciało mi się mieć ori kluczyk scyzoryk, więc wymieniłem na 8L0 862 257G i czasem włosy mi się jeżą na głowie, jak przychodzę do samochodu, a tu szyba otwarta... Wiem, że ori centralka automatycznego domykania nie obsłuży, więc chciałbym wykorzystać tą chińską podróbę (która działa), żeby połączyć ją z ori centralką i mieć automatyczne domykanie szyb i błyskanie przy zamykaniu/otwieraniu drzwi z ori pilota. Jeśli ktoś coś podobnego ogarniał bardzo proszę o podpowiedzi. Przydałyby się też jakieś schematy połączeń ori centralki, albo instalacji przy nogach kierowcy odpowiedzialnej za te funkcje i do tej chińskiej (szczególnie do tej).
  3. Nie torx, a spline 12 A o co chodzi z odkręcaniem kierownicy, bo nie znalazłem pytania? Rozumiem że te spline 12 to 12mm ( a nie spline (12 gwiazdkowy)) Ponawiam pytanie 12 gwiazdkowy M12
  4. Za ładna jest, to na pewno photoshop
  5. Niestety mi to przeszkadza, bo nie zawsze za pierwszym razem załapie i muszę sprawdzać czy się zamknęło...
  6. Przeczytaj regulamin i zastanów się chwilkę
  7. Kupiłem sobie centralkę 8L0 862 257G z pilotem. Oryginalnie jest kodowanie 13130, czyli: 8192 - zdalne sterowanie pilotem 4096 - potwierdzenie otwarcia centralnego 2x błyskami - NIE DZIAŁA! 512 - potwierdzenie zamknięcia centralnego 1x błyskiem - NIE DZIAŁA! 256 - logika tylnej klapy - o co z tym chodzi? 64 - zamykanie i otwieranie szyb pilotem 8 - aktywacja alarmu (wywalę to) 2 - Acknowledgement DWA flashing - co to ma potwierdzać? Chodzi o te dopiski pogrubioną czcionką, czyli główne pytanie: Dlaczego nie działa mi mignięcie kierunkami? Następna sprawa, to czy to normalne, że żeby otworzyć/zamknąć samochód muszę 2 razy szybko kliknąć przycisk otwarcia/zamknięcia? Po jednym kliknięciu słychać pracę pompki, ale nic się nie dzieje. Kolejna rzecz to spróbowałem zakodować po swojemu, czyli 14962 (8192, 4096, 2048 - otwieranie szyb po wyjęciu kluczyka, 512, 64, 32 - zamykanie zamków po przekroczeniu 15km/h) to mi zwariowała centralka. Przyciskiem zamykania otwierałem drzwi i na odwrót. Ewentualnie może ktoś posiadający taką centralkę bez alarmu podać swoje kodowanie?
  8. Faktycznie, pare postów wyżej było:decayed:
  9. Nie torx, a spline 12 A o co chodzi z odkręcaniem kierownicy, bo nie znalazłem pytania?
  10. w naszych a4 najpierw parownik, a pozniej nagrzewnica, wiadomo, że jak trzeba wyjąc to i tak oba trzeba, bo to w jednej obudowie
  11. To skraplacz w A4 jest w końcu równoległy czy szeregowy, bo już zwariowałem? Tomek, parownik jest od klimy, nagrzewnica od ciepła w środku
  12. Po zatarciu sprężarki do wymiany jest skraplacz, osuszacz (tego się nie czyści podobno) i dławik. Do osuszacza dostaniesz się wyjmując całą puszkę filtra powietrza wyjmuje się go do góry, ale jedną z nakrętek odkręcisz od spodu.
  13. Trzeba umieć wrzucać
  14. pawelwor odpowiedział(a) na Onkel temat w Nadwozie i Wnętrze
    tzn. bardziej wydajny i znacznie taniej niż te 1800.
  15. pawelwor odpowiedział(a) na Onkel temat w Nadwozie i Wnętrze
    Lepszy ozonator można samemu zrobić i za nie duże pieniądze
  16. Są takie same, ale nie wiem jak to się ma do rocznika licznika (przedlift, I lift, II lift). Jeśli chcesz mam licznik po I lifcie ('98) na części, z tym że nie do końca mam pewność, czy silniczki sprawne, bo podłaczyłem go nieświadomie pod 24V i jak się podłączy go to coś tam wariuje.
  17. Kolego WhyMe?, u Ciebie w aucie nie ma automatycznego ściemniania lusterek, czyli fotochromu. Jeśli taka funkcja byłaby to miałbyś inne lusterko wewnętrzne Ogólnie fajny kolorek
  18. Z tego co mi wiadomo VAG tacho (od 2.5 wzwyż) radzi sobie również z jaegerami.
  19. Posiadam VAG Tacho 2.5 i mogę go śmiało polecić to planowanych przez Ciebie operacji.
  20. Pozwolę sobie poprawić: Tak to jeszcze nie widziałem ---------- Post added at 13:24 ---------- Previous post was at 13:22 ---------- Takiego allroada mieć i urwać dokładkę...
  21. Nie rozumiem czegoś... Miałeś 1BA i zmieniłeś na 1BA, bo tak to rozumiem?
  22. Tak w B5 liczy, jak dużo jeździsz po mieście, stoisz na światłach, w korkach to tak właśnie będzie. http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?6227-ALL-B5-Efekt-wymiany-licznika-na-FIS&p=2460155&highlight=poziomu+oleju#post2460155
  23. http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?82342-ALL-B5-Swap-z-2-5-TDI-na-1-9-TDI&highlight=swap http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?230796-Pytanie-o-swap-2-5-TDI-gt-1-9-TDI&highlight=swap Tutaj trochę jest napisane, a jak wpiszesz w wyszukiwarkę "swap" to znajdziesz jeszcze więcej
  24. Seryjnymi sprężynami (jak sądzę 1BA) nikt jeszcze nie obniżył zawieszenia.. Jeśli sprężyny które kupiłeś były dodatkowo z V6 to przód powinien pójść do góry. Szukaj z 1BE (-20), 1BV (-30) z silnika 4cyl.
  25. Masz quattro?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.