Treść opublikowana przez pawelwor
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
Jaki przekaźnik zastosować i jak przewody do niego podłączyć, jeśli mam odciążyć ten przycisk?
-
[ALL B5] Czy gdzieś można kupić przycisk FUNK ?
i co chwile dolewki do zbiornika robic? Fabryke trzeba poprawiac Tak sobie bede uzywal kiedy ja bede chcial.
-
[ALL B5] Czy gdzieś można kupić przycisk FUNK ?
Powiedzmy, że przycisk do dodatkowych funkcji Ja chcę go wykorzystać do spryskiwaczy reflektorów. Wg. etki: włacznik radiostacji (policja straż poż, lekarz) są z symbolem "FUNK" lub bez oznaczenia.
-
[ALL B5] Czy gdzieś można kupić przycisk FUNK ?
...oczywiście poza serwisem, bo sobie liczą dużo na allegro takich rzeczy niestety nie mają tak wygląda:
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
Jeśli chcę mieć spryski uruchamiane z przycisku to nadal potrzebuję przekaźnika, czy wystarczy pociągnąć przewody z silniczka do przycisku przez bezpiecznik?
-
[ALL B5] Czy zbiornik na płyn do spryskiwaczy pasuje od A6?
Czy ktoś zakładał do swojej A4 zbiornik do sprysków od A6 na dwie pompki z czujnikiem poj. 4.7l ? Tak na oko uchwyty były w tych samych miejscach, ale wolę zapytać, żeby obyło się bez niepotrzebnego rozbierania samochodu
-
Montaż tempomatu A4 B5
Kurde zamontowalem do mojego afn zgodnie z instrukcja PDF ale nie działa. Podepne sie bezposrednio pod komputer moze pomoze. W twoim roczniku trochę inaczej się podpina niż po II lifcie, poczytaj wątek
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
I jak sprawują się intercoolery z A5? Mając BRD nie będą puszczać między rdzeniem i boczkami? IC z alfy zaczął niestety puszczać..
-
[B5 AFN] Wybor maski czy może być nowsza
Nawet jeśli maskę kupi się ze spryskami (nie licząc tego, że trzeba wyciąć trochę podszybie)?
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
Nie wiedzieć co to slim.... Playstation nigdy nie mieliście (pierwszej i slim)?
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
No właśnie chodzi mi o podwójny isostat ale rozmiaru 2 razy mniejszego niż obecnie jest
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
Dla mnie proszę isostat w wersji slim
-
[ALL B5] Z czego są te części?
pierwsza część to przesłona przy szyberdachu druga wygląda mi na osłonkę przy rozruszniku trzecia to nakładka przy pompie wtryskowej, w którą mocuje się górną osłonę silnika
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
To jest czujnik temperatury wewnątrz kabiny. One wylatują razem z czarną kostką.
-
[ALL B5] Instalacja pod czujniki klocków hamulcowych
Jak nie znajdę to zrobię po swojemu ,np. wykorzystując wiązkę abs'u, aby przewody były jakoś w miarę zabezpieczone na warunki tam panujące. Schemat podłączenia jest bardzo prosty - "sam naprawiam audi a4" str. 365. Jedynie ta kostka nie wiem jaka [br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 15:42_________________________________________________Z tego co widzę, jeśli chce się mieć w miarę oryginalnie to trzeba wymienić wiązkę przy zwrotnicy razem z czujnikiem ABS'u (a weź wyjmij czujnik bez niszczenia piasty...). Koszt za 2 sztuki 100zł http://allegro.pl/abs-czujnik-przod-audi-a4-vw-passat-skoda-superb-i1528510327.html Ta pośrodku to kostka od czujnika zużycia wkładek ciernych.
-
[ALL B5] Instalacja pod czujniki klocków hamulcowych
To wiem, ale chciałbym zobaczyć jak wygląda ta kostka 2pin, bo na allegro dużo wiązek i raczej nie podpisują która kostka do czego, więc ciężko mi czegoś szukać na ślepo
-
[ALL B5] Instalacja pod czujniki klocków hamulcowych
Posiada ktoś zdjęcie kostki do której wpina się przewód wychodzący z klocka? Poszukuję wiązki, ale nie mam pojęcia jak kostka wygląda...
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
No ja też zmieniałem i zastanawiam się dlaczego tak mi się wygina pod niedużym naciskiem na boki. Trochę wstyd jak kogoś wiozę, zapomnę się, oprę nogę o konsolę, a ona trzeszczy cała
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
I wszystko
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
Ale do tego nic się nie przykręca http://postimage.org/image/1vwcxsx9g/ chodzi mi o tą "łódkę" przed lewarkiem co ma na końcach czarne gumki
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
Montowana w oryginale, czyli w a4 z lat 99-01. Tak się zastanawiam, czy te metalowe "łapy" (koło drążka zmiany biegów), nie są szersze w II lifcie, dzięki czemu konsola jest sztywna, nie wychyla się pod naciskiem i nie trzeszczy przez to
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
Czy u was konsola poliftowa zbyt mocno wychyla się na boki opierając choćby nogę o nią? W oryginale tak samo się dzieje?
-
[B6 AMB] A4 1.8T quattro, Tiptronic, S-line, RNS-e
andegrand, nie byłeś konkretnie w tym miejscu Thom4s, ponad 5 lat mieszkałem w Grudziądzu, na początku kwietnia przeprowadzka była
-
[B6 AMB] A4 1.8T quattro, Tiptronic, S-line, RNS-e
Tam gdzie jeździłeś w Grudziądzu prawie zawsze wali jak z wysypiska śmieci
-
[B6 AMB] A4 1.8T quattro, Tiptronic, S-line, RNS-e
Wytrzymałeś w tym smrodzie kręcąc filmiki?