Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawelwor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawelwor

  1. Chodziło mi czy to przegub zewnętrzny czy wewnętrzny tak walił Miałeś tylko jedno stuknięcie jak tak skręcałeś, czy kilka pod rząd?
  2. Tak dla jasności to który przegub?
  3. Jeśli chodzi o 1 DIN to wszystkie jakie były montowane w b5, rozmiar się tutaj nie zmienia.
  4. Mam nadzieję, że instrukcja "który żółty do którego" będzie?
  5. Przed II Liftem napięcie trzymał przycisk, więc (jak sądzę) nie było.
  6. Mam to samo już od ponad roku. Podejrzewam maglownicę, ale to tylko przypuszczenie..
  7. Zdaje się, że mam podobnie. Rozumiem, że musisz trzymać zapłon, póki nie zacznie chodzić, bo jak puścisz przy tym tratratra to nie odpali? Męczę się z tym już od jakiegoś czasu, nadal to mam, a na chwilę obecną wymieniłem: rozrusznik, pompa paliwa, wtryski, czujnik temp płynu chłodzącego, turbo, świece, egr zaślepiony oraz wyłączony przy programie i pewnie coś jeszcze, ale teraz nie pamiętam. Sprawdzałem kompresję, gdzie wyszło 29atm, czyli niby w normie, jednak pełnego zaufania do tych mechaników nie mam. Sprawdzałeś u siebie?
  8. Prawie że norma z tego miejsca, wymień uszczelkę i po kłopocie
  9. A świece żarowe ?? Co do tego artykułu jeśli chodzi o zimny silnik na mrozie np to u mnie przy słabym aku kiedy w tamtym roku stał kilka godzin na -30 st, wsiadłem włączyłem zapłon i wszystko przybledło więc myśle że pewnie będzie lipa... Zagrzałem świece, zaczął ledwo co obracać i chwycił... 250 obrotów to tam napewno nie było, może 25 ... Bardzo mnie to zdziwiło noi oczywiście mile zaskoczyło zapomniałem dopisać, świece i aku też wymieniłem
  10. fak, a już miałem cichą nadzieję na niewkurzanie się przy każdym uruchamianiu na zimno
  11. O takim rozwiązaniu z paleniem na ciepłym słyszałem, jednak w artykule piszą o kilku godzinnym postoju, więc już zimny. Wymieniłem wtryski, pompę, rozrusznik, zaworek zwrotny, sprawdziłem kompresję i na zimnym nadal odpala źle, więc chciałbym się dowiedzieć czy prawdę piszą o zmianie czegoś w programie..
  12. Czy ktoś coś takiego przerabiał, albo wie coś więcej o tym?
  13. Jak kolega wyżej
  14. Czyżby coś mu się sfajczyło?
  15. bo nie działa czujnik temp oleju, fis mocno blaknie i szybka zewnętrzna pęknięta.
  16. snicky25, sprawdź, czy przy podstawie filtra oleju masz luźną wtyczkę żeńską (zazwyczaj koloru czarnego). Jeśli tak to kupisz do licznika wskaźniki i czujnik temp oleju (ok. 20zł) i powinno działać. Co do części to mam z anglika licznik VDO fis na części, jednak z tych dwóch co potrzebujesz działa tylko voltomierz, ale nie wiem czy do UK-NSI pasuje...
  17. tego co czytałem to diody w zegarach były dopiero po 2 lifcie. Ja mam po pierwszym i miałem zarówki i zdrapywałem farbe. Po I lifcie miały już diody, miałem w swoim (98 rok) UK-NSI, przeszły przez moje ręce VDO z benzyny 1.8 98 rok i też diody.
  18. Jeśli w zegarku masz cyfry (3,6,9,12) i wtyki 2x32, to ktoś zmienił kiedyś licznik na ten po I lifcie.
  19. Wczoraj próbowałem zamknąć i tak za którymś tam razem złapało z wciśniętą rączką do otwierania oparcia i na razie tak zostawiłem już nie sprawdzając dalej Jak będzie cieplej to się zabiorę za rozkręcanie
  20. w ii lifcie idzie pewnie właśnie na przekaźnik...
  21. ...i na przyszłość na trzeci, żebym znowu nie szukał isostatu w tym sklepie internetowym robią na 12V? Pod podanym linkiem widzę tylko 5V...
  22. Dla mnie 3 isostaty na 3 przyciski
  23. Po wymontowaniu boczka w bagażniku, późniejszym złożeniu i ustawieniu dokładnie tak jak wcześniej (~1 mm od zamka) nie chce mi się zatrzasnąć kanapa. Próbowałem bardziej wsuwać/wysuwać i nic. Ktoś przerabiał ten temat?
  24. Jedynie mogę coś zasugerować... Coś mi świta, że kiedyś ktoś zmieniał ten pierwszy klimatronik (podświetlenie żarówkami) na ten po I lifcie (podświetlenie diodowe) i chyba tam też coś było grzebania z pinami, a wtedy już prosta droga do zmiany na II lift Dodam, że u mnie jest jeden błąd potencjometru silniczka klapy, ale mam go odkąd mam samochód

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.