Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawelwor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawelwor

  1. Kolejny problem Po wymianie pompy silnik dziwnie odpala, czy na zimnym czy na ciepłym, nie będę tego opisywał, bo to nagrałem. Byłem z tym u pana co mi wymieniał pompę, ale nie wie dlaczego tak się dzieje Pomóżcie, żebym mógł do niego pojechać i powiedzieć co ma zrobić... LINK DO PLIKU AUDIO
  2. -Przepływomierz próbowałem już przeczyścić... trzeba kupic nowy najwyrazniej... -Puszka od kata jest, ale czy coś w środku to nie wiem. -Wtryskiwacze przed założeniem były sprawdzane w ten sposób, że podłączył je do czegoś tam, co powodowało wtrysk paliwa pod ciśnieniem i widać było jak daje ładną mgiełkę.. -003 BS nie robiłem, bo mam zaślepiony EGR i nic by nie dało. Sprawdzę jeszcze czy sztanga na oko chodzi te 2-3cm. Wychodzi na to że wszystko po kolei zaczyna sie sypać...
  3. A tłumacząc na zrozumiały język to jak te korekcje na wtryskach ustawić? Turbo rozumiem, że pada powoli? Grupa 008 za co odpowiada?
  4. Wymienione wtryskiwacze (używane, sprawdzone), dzisiaj wymieniłem pompę paliwa (używana, sprawdzona) i dalej brak mocy... Zero błędów. Dlaczego nadal taki muł? Godzinę temu robiąc logi wyszło, że do 100km/h rozpędza się w prawie 20 s.... Już nie wspominam, że wyprzedzanie to udręka... Logi w dziale diognostyka TUTAJ
  5. Wymienione wtryskiwacze (używane, sprawdzone), dzisiaj wymeiniona pompa paliwa (używana, sprawdzona) i dalej brak mocy... Zero błędów. Poradźcie coś. I o co chodzi w grupie 013 ?? Czemu takie dziwne wartości? Statyczne: 000 S 001 S 003 S 004 S 007 S 013 S 023 S Bassic S: 000 BS 004 BS 011 BS Dynamiczne: 000 D 001 D 003 D 004 D 008 D 010 D 011 D
  6. pawelwor odpowiedział(a) na SoMeS temat w 1.9TDI
    jak to sie ma do elektryki (przewody, wtyki) ??
  7. Wyciągnąć szmatę i założyć rurę :gwizdanie: Powinna sie zatrzymać na intercoolerze
  8. No coś namieszałem, bo szumi mi juz przy 90, ale nie chce mi sie narazie tego już ruszać..... Może znajdę kogoś kto to potrafi porządnie zrobić
  9. Może złota/brązowa podkłada się uszkodziła jakoś? trzebaby wykręcić wtrysk... Jeśli to takie metaliczne cykanie to sprawdź grupy statyczne 004 i 004BS, bo może to będzie zawór regulacji początku wtrysku.
  10. Myślałem o tej śrubie co piszesz, ale byłby problem, bo błotnik ją zasłania... Chyba naprawdę zostanie tylko wymiana zawiasów... Jeszcze pytanko, czy tą czarną ramę powinno się ustawiać przy zamkniętym oknie, czy otwartym? Otóż robiąc przy otwartym drzwi zamykały się lekko, jednak jak tylko zamknąłem szybę to był problem z zamknięciem Przez to kilka godzin straciłem na ustawianiu w miarę całych drzwi. A żeby nie obcierało mi o uszczelkę to boczek zamontowałem trochę wyżej, chociaż pewnie wkońcu sam opadnie po pewnym czasie...
  11. U mnie również drzwi są opadnięte o ok. 5mm, obcierają o dolną uszczelkę uszkadzając ją, jednak po odkręceniu torxów dolnego zawiasu nie da się do regulować góra dół, tylko na boki Jakaś rada poza podkładaniem blaszek i wymianą na nowe?
  12. Niemożliwe, że nie da się ruszyć po odkręceniu poprawnych śrub, rurki mogą ograniczać ruch w jedną stronę, ale nie w dwie... Tak dla pewności zapytam, czy z przodu odkręciłeś dwie śruby przez otwory w kole zębatym, czy tą co widać/wystaje? "Centralną" tą na samym dole, gdzie jest cholendarnie ciężki dostęp (przy bloku silnika)??
  13. Stef75, a czy ty w ogóle masz te spryskiwacze, czy same zaślepki? Masz 1998r, jeśli nie masz ksenonów (oryginalnie dzielonych) to nie powinieneś mieć spryskiwaczy.
  14. filtr kabinowy wymieniony? Klima odgrzybiana pianka, czy bombą?
  15. pawelwor odpowiedział(a) na sluchasz temat w 1.9TDI
    http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t9609.0.html;highlight=klimatronika
  16. To jest to miejsce, w którym teraz mam jakąś śrubę typu ampul? dodane zdjęcie: ZDJĘCIE Czujnik ma być dwu-wtykowy czy jedno-wtykowy? Na allegro widziałem też jakieś kolory (niebieski, żółty, biały). O co z tym chodzi? Jeszcze chciałbym się dowiedzieć o te wtyczki w bagażniku (na zdjęciu) i drzwiach (okrągła), czy to dzięki nim podawany jest sygnał do fisa o otwarciu drzwi, czy jakiegoś alarmu? [br]Dopisany: 07 Wrzesień 2009, 16:40_________________________________________________Co do lusterka to czy ta wtyka nie jest od tej funkcji fotochromatycznej (czy jakoś tak?). W moim modelu było coś takiego montowane?
  17. to nie problem zmienic zegary, raz juz miałem z fisem ale sie okazalo ze walniety wyswietlacz.. Bardziej mnie interesuje, czy jest miejsce gdzieś na ten czujnik :gwizdanie:
  18. No nie mam, a chciałbym mieć Da się gdzieś (gdzie?) ten czujnik "dodać" ?
  19. Rozumiem, że ta biała jest od temperatury oleju, a ta czarna (zaznaczone na czerwono)?? U mnie nei jest podłączona i nie widzę nigdzie wejścia żeby to gdzieś podłączyć... Obie ogólnie wychodzą z jednego grubszego przewodu
  20. Pytanko Jeśli najeżdzając np. na garba poprzecznego amotryzatory bujają się chwilę gora-dół to nadaje to się do wymiany już?
  21. Dobrze, skoro adi widział Jak tak nie wchodzą to przez profil spróbujcie http://gawelgdz.fotosik.pl/
  22. Klikałeś w linka?
  23. W tle widać wiszące na przewodach od podgrzewania lusterko, także to nie to. Co do 4. to masz na myśli wskazanie na fisie, czy lampki? fisu nie mam. Zauważyłem też niepodpiętą kostę okrągłą w drzwiach pasażera (w innych nie wiem, nie sprawdzałem), to może być od tego?
  24. Napiszcie proszę od czego są te wtyki 1. w komorze silnika (wtyczka czujnika temparatury oleju) 2. pod dmuchawą (wtyczka ABS) 3. lusterko (el. sterowane i składane) ( ??? ) 4. zamek klapy bagażnika ( ??? )
  25. A no rozrząd sprawdzony parę dni temu i wyszło że jest wporządku. Ten zawór to n108 na dole pompy o nr 028 906 283 K (wg. Etki) ?? Na pewno z literką K, bo na internecie sprawdziłem i kosztuje ~760zł [br]Dopisany: 27 Sierpień 2009, 10:25_________________________________________________ Dlaczego u mnie w grupie 004 BS nic się nie zmienia?? Czy chodzi tu o ten zaworek n108?? po wymianie będzie ok, czy to już co innego się popsuło??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.