Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawelwor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawelwor

  1. Jak to podpiąłeś je razem??? Te dwa grube białe? Jedną z tych dwóch małych wtyczek (chyba tam gdzie przewod czarno/czerwony) miałeś wpiętą w silniczek, który był potrzebny do starego typu klimatronika. Jeśli nie miałeś tego silniczka/dmuchawki tzn. że już coś tu miałeś grzebane, tym bardziej, że twierdzisz, że nic nie musiałeś przekładać.
  2. O wiele mniej niż w przedlifcie ;-)
  3. Nie posiadam ELSY ;-) Na Twoim miejscu nie patrzył bym na kolory przewodów czy kostek, bo często w innych markach są inne kolory, a nawet inne podłaczenia (np. w innym miejscu wpięcie).
  4. Potrzebuję kompletnego schematu elektrycznego dogrzewacza płynu montowanego w 1.9 TDI (AFN i inne). Przy dodawaniu gazu jeden z przekaźników bzyczy co jest męczące strasznie, a sama wymiana przekaźnika nic nie pomogła...
  5. Mogłeś coś namieszać podłączając kabelki. Jeśli chodzi o kratki środkowe to sprawdź czy poprawnie otwiera się klapa na ten nadmuch - mogą być któreś kabelki odwrotnie podłączone przy silniczku lub klimatroniku (kiedyś przy podłączaniu wariowały wszystkie klapy i okazało się właśnie to). Jeśli chodzi o ten ECON, to jedyne co mi przychodzi do głowy to czujnik ciśnienia - z tego co pamiętam to on odpowiada za włączenie klimy. Zakładając do innej marki taki klimatronik ciężko będzie pomóc online, musisz lecieć ze schematami, porównywać oba z audi oraz seata i szukać różnic, a po tym miernik w rączkę i przebadać całą instalację klimatronika. Inaczej raczej nikt nie będzie w stanie Ci pomóc.
  6. Ten przekaźnik w europie przymocowany jest do poduszki powietrznej pasażera, wydaje mi się, że w angolu będzie podobnie.
  7. Jak w temacie, musze zmyć z szyby i kilku miejsc z plastikow. Jakieś porady co do tego? :-)
  8. Dwa grube pod klimatronik, dobrze jest trochę je przedłużyć.
  9. Jak od niego to w takim razie jakis dziwny wypust zrobili w b5
  10. Nie wiem od czego to lusterko, ale jesli uchwyt taki sam to podlaczaj po numerach pinow, w kostce na 100% masz ich oznaczenia.
  11. Jaki numer ma to lusterko?
  12. Audi S4 120000.00 PLN. Rzeszów - otoMoto.pl Padniecie jak to zobaczycie
  13. A takie podstawowe pytanie: Czy w aucie masz klimatronik?
  14. Ależ beznadziejny dźwięk wydaje ta eska..
  15. Wg. mnie to co dałeś dotyczy właśnie poliftów, bo przedlifty nie mają dwóch czujników temperatury, które tutaj są wymienione w kostce B. PS. obieg zamknięty = klapa dławienia
  16. To jest to samo co zwykły I lift, więc podłączenie też takie samo. Lampy przednie boscha miały przeciwmgłowe zintegrowane w sobie.
  17. Nie pamietam czym, ale sie roznia, w tym drugim dlugim temacie poszukaj, jest tam o tym napisane.
  18. Zalozyles licznik z fisem po lifcie? Zbiorniczek plynu chlodzacego wymieniles?
  19. W II lifcie jest inny czujnik temp oleju w misce olejowej do ktorego ida 3 przewody. Przed liftem tylko jeden
  20. Jeśli nie ma błędu to coś nie tak podłączyłeś.
  21. A czytałeś mój poradnik do końca? Dokładnie ostatnie w nim zdanie w "znanych problemach"? ---------- Post dopisany at 20:16 ---------- Poprzedni post napisany at 20:13 ---------- "Glow plug indicator lamp" to kontrola świec, czyli pin 23
  22. http://i1284.photobucket.com/albums/a567/MaxsteRRR/A4/DSC_0676_zpsa77d67cc.jpg Nie żebym się czepiał, ale śmiesznie koła (czy raczej opony) wyglądają

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.