Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawelwor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawelwor

  1. Dałem link do jednej z polecanych firm, które obszywają kierownice, ma ją forumowicz. Najlepiej zadzwoń i zapytaj się o koszta, zapytają jaki typ kierownicy masz, jak chciałbyś obszyć (perforowana, gładka czy mieszana) i ustalą termin. Demontujesz kierownicę i wysyłasz im do obszycia (bez puduchy oczywiście). Dev mnie ubiegł
  2. Dać do obszycia ;-) http://www.bmcustoms.pl/
  3. No tak nie do końca tylko przepiąć kilka kabelków! To co napisałeś TOM3K dotyczy tylko I lift -> II lift. W przedlifcie jest inaczej, klapa obiegu zamkniętego jest sterowana podciśnieniowo, a w I lifcie i II lifcie silniczkiem elektrycznym. Ponadto inne jest sterowanie sprężarką klimatyzacji. Do tego dochodziło jeszcze kilka innych problemów, już nie pamiętam jakich... Ogólnie jeśli chce się przejść z przedlifta na II lift i wszystko ma działać to wypadałoby wymienić całą obudowę nagrzewnicy i wtedy dochodzi jeszcze dużo lutowania kabelków...
  4. Tak, to jest syrena alarmu i jest jeszcze sterownik. Skoro masz instalację fabryczną, to może ten sterownik jeszcze się uchował. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/247437-alarm-montaz-ori-instalacji-alarmu/ Ten temat powinien rozwiać Twoje wątpliwości
  5. Czujniki występują tylko z alarmem. Albo był alarm, albo dołożył osłony słupków z tym ustrojstwem. Sprawdź czy masz syrenę w lewym boczku bagażnika. Jest schowana, ale jak otworzysz lewy schowek w boczku i zajrzysz tam w stronę przodu i trochę do góry to może ją dojrzysz. Zresztą powinieneś mieć też przycisk w osłonie słupka B (II lift) albo na konsoli środkowej (przed lift) od alarmu
  6. http://chomikuj.pl/pawelwor/a4-klub.pl/podlaczenie+przeciwmglowch+pod+ori+przekaznik,5248338752.jpg Uaktualniłem schemat o brakujące informacje. Najważniejsza nowość, to to że nie trzeba rozbierać już kolumny kierownicy.
  7. pawelwor odpowiedział(a) na Maciej94 temat w Audi A4 B5
    http://a4-klub.pl/index.php?/topic/335696-listwy-progowe-dolne-tani-komplet-z-allegro/?hl=listwy
  8. Podobno gdzieś w stronę Jakubowic Konińskich albo w Jakubowicach Konińskich jest jakiś dobry lakiernik, ale ja z jego usług nie miałem okazji korzystać.
  9. pawelwor odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Hie Hie za dokładaniem gratów z polifta, które pasują, nie jesteś, ale za robieniem wiochy z autka już tak...
  10. Na tym forum znajdziesz o wiele więcej przydatnych informacji do tego co robisz http://sportaudi.pl/index.php
  11. Możesz próbować w intercarsie lub u niedziałka, ale co ori to ori, bo już nie raz jakieś zamienniki plastikowe nie pasowały jak trzeba.
  12. Będą pasować.
  13. pawelwor odpowiedział(a) na macieko1333 temat w Audi A4 B5
    Chyba nigdy nie otwierałeś tego "schowka na kasety" - to są uchwyty na napoje. Przed II liftem raczej nic sensownego tam nie włożysz, po II lifcie w tym miejscu jest zapalniczka i wnęka na drobiazgi/sterowanie navi w zegarach. Ramkę zamaluj brązowym markerem/farbą, albo wymień na całą
  14. Jesteś pewien, że przez nawiew? Zazwyczaj, jeśli woda stoi w tym miejscu to przyczyną jest "nieszczelna" podstawka filtra przeciwpyłowego przy podszybiu.
  15. To nie są oryginalne wtyki, tak jak ta cała wiązka i te gniazda bezpieczników do których idą zielone przewody, czy co to jest. Może coś związanego z audio
  16. Odtłuszczałem zmywaczem do hamulców (tylko to miałem pod ręką) i tylko fragment gdzie miałem przykleić, więc zmyło wszystko co było, włącznie z kosmetykami użytymi na to miejsce, więc zrobiło się trochę jaśniejsze. Po oderwaniu przetarłem meguiarsem i nie było śladu.
  17. Jeśli dobrze odtłuścisz obie powierzchnie to nie ma prawa puścić klej. W swoim przed sprzedażą miałem problem z oderwaniem tego, a rzepy kupiłem w leroy merlin na metry
  18. To bardziej jak podświetlenie przestrzeni za samochodem
  19. No nie do końca, bo oba nadkola przednie mają w S4 kratki do wentylacji. Mocowania (otwory na śrubki) takie same.
  20. Szybkie pytanko do tych co wymieniali. Jak sobie radzą zamienniki czujników parkowania do B5, dają radę, czy lepiej iść w ori?
  21. Mógłbyś mnie oświecić w którym audi siedzi ZF 6HP?
  22. pawelwor odpowiedział(a) na mario.mario temat w Lubelskie
    Jeśli chcesz części to pytaj pauel'a z parczewa czy ma podsufitki w fajnym stanie (bo raczej tego nikt Ci nie wyśle), jeśli chodzi o wymianę to pytaj witka1234 (on mieszka koło bogdanki, więc też nie jest tak blisko), chociaż nie wiem czy akurat on ma cierpliwość do tych rzeczy Chociaż wymiana podsufitki to dosyć prosta sprawa, byleby nie połamać osłon plastikowych
  23. pawelwor odpowiedział(a) na mario.mario temat w Lubelskie
    Szybciej i taniej będzie wymienić na jakąś używaną
  24. Zerknij sobie jak SpalaczBenzyny robił formę pod chłodzenie hamulców. Tak samo możesz zrobić sobie kierownicę powietrza do ic'ka http://www.spalacz.pl/uklad-chlodzenia-hamulcow-audi-a4-b8
  25. Na allegro zauważyłem komplety listew progowych dolnych w cenie ok 200zł. Czy ktoś kupował taki komplet i może napisać jak z ich jakością, czy jest sens kupować? http://allegro.pl/audi-a4-b5-95-01-listwy-listwa-dolne-drzwi-boczne-i5645418560.html http://allegro.pl/audi-a4-b5-95-01-lift-listwy-dolne-dol-4-szt-kpl-i5314309957.html Poważnie nikt nic? Z tego co widzę to schodzą jak ciepłe bułeczki...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.