Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawelwor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawelwor

  1. Tak, z tym że w półfisie masz mniej do roboty jeśli chodzi o kabelkomanię (np. brak manetki), ale chyba też będziesz musiał wymienić zbiorniczek wyrównawczy.
  2. Jeśli chcesz licznik poliftowy z fisem to wg. rozpiski MaxsteRR'a. Jeśli chcesz licznik z tego samego roku z fisem to możesz po części opis wykorzystać, np. skąd wziąć sygnał spalania, ale wszystko pakujesz w czerwoną kostkę 20-pinową.
  3. te same
  4. To nie jest od kompresora, tylko od czujnika cisnienia. Znajdziesz go we wtyczce 4-pinowej pod prawą przednią lampą przy chłodnicy klimatyzacji.
  5. Kompresor na pewno poprawnie chodzi i chlodzi?
  6. W pierwszym poscie tego watku masz napisane ze pin 14 przekaznika odpowiada za swiatla.
  7. Wyslij i mi ten z 97, z ciekawosci sobie przejrze jakie roznice. ---------- Post dopisany at 19:50 ---------- Poprzedni post napisany at 19:49 ---------- Wyslij i mi ten z 97, z ciekawosci sobie przejrze jakie roznice. [email protected]
  8. Zielone b5 w sedanie LOP xxxx, pozdrowione po CB kolo ronda w żyżynie. któż to?
  9. A przełożyłeś jeszcze w inne miejsca przewody szaro-niebieski i szaro-żółty?
  10. Te obrazki to zrzuty z worda i po zrobieniu ich były jeszcze jakieś poprawki w dokumencie, więc lepiej wg niego a nie obrazków grzebać w samochodzie.
  11. Jeśli kupiłeś z przedlifta (wygląda bardzo podobnie) to nie dziwne że nie działało
  12. W klimatroniku wszystko to samo, w a4 z 98 po 1 lifcie nie ma prawie roboty z samym klimatronikiem.
  13. Przed 15 koło zamku w Lublinie granatowa B5 sedan, szare fele i wlepa na klapie. Pozdrawiam
  14. Jeśli tak, to na logikę sprawdź kostkę gdzie idzie przewód z pinu 14 przekaźnika. Tam gdzie jest +12 (lub masa, bo nie pamiętam czym to jest sterowane) od świateł mijania, musi być i plus (minus) od pozycji.
  15. Na necie krazy schemat z 2000 roku, ew pod wieczor sprawdze czy gdzies go u siebie mam. co do kodowania to nigdy nie spotkalem sie z takowym, tym bardziej ze ten klimatronik zawsze wychodzil z tymi czujnikami.
  16. Jak chcesz, żeby wszystko działało jak należy (mowa o klimatroniku, nie o światłach itp) to musiałbyś wymienić całą obudowę parownika z silniczkami włącznie. A o wyłączeniu vagiem brakujących czujników temp nie słyszałem jeszcze... I owszem, trzeba trochę kabelkami się pobawić (w przypadku przedlifta na polifta), ale wszystko jest do ogarnięcia przy odpowiednim samozaparciu
  17. Sztuczne ognie mogli puszczać z dachu tego swifta
  18. W najlepszej opcji trzebaby wymienić silniczki, ale jako że nie wiem czy były takie same wymiarowo i ukształtowaniem mocowań cięgna to pewnie wiązałoby się to z wymianą całej obudowy parownika ;-)
  19. O której w niedzielę chcecie być? żeby jakoś za bardzo się nie szukać po placu
  20. Napisałem im, żeby napisali tutaj na forum jak oni to widzą, czy wypali, czy nie. ---------- Post dopisany at 20:19 ---------- Poprzedni post napisany at 15:38 ---------- Pozwolę sobie zacytować z tamtego forum:
  21. A mógłbyś zapytać gdzieś tam czy ktoś coś ogarnia w tym temacie? Czy coś wiedzą? Bo z tego co wiem WOŚP chyba za tydzień W skrócie z dyskusji jaką przeprowadzili w jakimś tam temacie: Jak będzie 100 aut to się odbędzie
  22. Na LKAudi nic nie ma o WOŚPie jak na razie.
  23. Na spontanie nie znajdziesz odpowiedniej ilości ludzi w lbn, choć jak jutro to czemu nie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.