Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawelwor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawelwor

  1. Stosujac tak dlugie przewody olejowe nie bedzie zadnych problemow?
  2. Projekty fajne, warszawka przypomina mi trochę bentleya z tylnego profilu. Nawet taka syrenka byłaby dobra
  3. Jest calkiem inne sterowanie szybra, sama wymiana lampki nic nie da.
  4. Dokładniej rzecz ujmując jak to zrobić dokładnie i trwale, żebym nie musiał tego robić co jakiś czas. Poprzedni właściciel zrobił sobie duży otwór w uszczelce skrzynki ECU (to miejsce, gdzie wychodzi z niej wiązka do silnika) dla wzmacniacza, ja je wywaliłem i został mi duży otwór do zaślepienia. Ma ktoś jakiś sprawdzony sposób, żeby żadna wilgoć tędy nie przechodziła, coś lepszego niż "zalej to silikonem"?
  5. W weekend też mogę jak będzie rozsądna godzina
  6. Ten szary plastik ciągnij równomiernie w dół, mniej więcej tak samo jak przezroczystą szybkę. Oczywiście jak nie masz wprawy to możesz czymś podważyć. On jest na tyle trwały, że nie powinno mu się nic stać, jest na 4 zatrzaski.
  7. Lampka zapala się po otworzeniu bagażnika i nie gaśnie po jakimś czasie (np. razem z oświetleniem wnętrza)?
  8. Dla pewności zapytam, odkręciłeś 3 nakrętki na nasadkę 13? Dwie za podłokietnikiem i jedna przed nim (wyjmuje się najpierw dno tego schowka, żeby ją zobaczyć)? Jeśli po tym wyjąłeś też ręczny (dwie części) to wyjmuje się go podnosząc tylną część i ciągnąc do tyłu, oczywiście w między czasie trzeba odpiąć gniazdo diagnostyczne (zatrzaski odblokowuje się od góry, a nie od dołu) i wtyczkę zapalniczki.
  9. Jeśli miałeś to najprościej wyjmij lampkę podsufitkową (2x śruby na krzyżaka) i zobacz czy jest gdzieś tam jakaś luźna kostka 6-cio pinowa. Albo czy pin 1 w kostce lampki jest wolny lub zajęty.
  10. Na 100% nie uda Ci się zmieścić roletki z B6 do B5, bo tam zwyczajnie nie ma miejsca na to...
  11. W pierwszej chwili myślałem, że to jeszcze odmalowane zostało...
  12. Jak każdy żołnierz w tej mieścinie może wpadnę któregoś dnia
  13. hmmm dwóch klubowiczów praktycznie w Mińsku i żadnego nie widziałem?
  14. Dzieki, zajrze pod fotel
  15. Jakiś kawałek plastiku - czegoś obudowa, ale nie mam pojęcia czego... 8D0 881 349
  16. Szukam raczej 4 takich samych i na kilka sezonow, ale dzieki za zainteresowanie
  17. Czy twoje mialy rant ochronny?
  18. Barum Bravuris 2 Ma ktoś takie? Jak się sprawują? Jak z wytrzymałością? Wszystkie nowe mają rant?
  19. A propos dopracowywania... Jest jakiś porządny detaling w Lublinie? Przy okazji szukam opon 225/45/17:decayed:
  20. Mialem kiedys takie dwie koncowki w dieslu - strasznie szybko je rdzewka zaczela brac, wiec jak cokolwiek zobaczysz to zabezpieczaj je czyms. No chyba ze jakies nowe zrobili z nierdzewki. a reszta na plus;)
  21. Jakie byscie polecili w miare dobre opony przy takich wymaganiach: - 225/45/r17 - index 250 lub 270 - z rantem - w miare niska cena

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.