Treść opublikowana przez pawelwor
-
Twardy pedal po wymianie pompy na nowa ?
Ten sam problem w 1.9 TDI. Jakieś rozwiązanie ktoś znalazł? pompę vacum wymieniłem już na inna używkę i bez zmian, nieszczelności nigdzie nie znalazłem w układzie.
-
[ALL B5] Audi S4
Na czym trzyma Ci się tablica rejestracyjna?
-
Dekielek gałki zmiany biegów
Juz nieaktualne, znalazlem za 20zl
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Jeśli to są "WM Sport" to dobrze je zabezpiecz przed rdzą, bo po jednej zimie już je rdza wpier...
-
[ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant
Ładnie się wkomponowało, ale i tak widać trochę spawy Chyba jeszcze przydałoby się to prysnąć?
-
Kodowanie pompki 8L0 862 257 G
Stworzyłem, ale przestało działać kodowanie z domykaniem szyb (+2048), dlatego chciałem podejrzeć jakie kodowania mają inni Rozumiem, że nic poza funkcjami w przedziale od 1 do 8192 nie może być w tym kodowaniu (jakieś "fabrycznie" dodane cyferki czy coś)?? Przy okazji... Może ktoś się orientuje, czy po zakodowaniu mignięcia kierunkami przy zamykaniu/otwieraniu działa tylko na określonych centralkach, czy na każdych?
-
Kodowanie pompki 8L0 862 257 G
Ma ktoś pompkę o nr 8L0 862 257 G i mógłby mi podać swoje kodowanie, bo coś kiedyś namieszałem i wariuje z alarmem (którego nie ma fizycznie), a nie mogę znaleźć kodowania które spisałem przed zabawą z tym..
-
[B5 AFN] kolejne body rs4 b5
Świetnie na tych felach wygląda
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
Przeciwmgłowe przód i tył pod 397 ( http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-podlaczenie-przyciskow-poliftowych-przedlifcie-uzycia-isostatow-ori-190307/ ) A o co chodzi z tym położeniem? Jeśli o samopoziomowanie to jest sterownik od tego. http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/montaz-samopoziomowania-audi-a4-fotostory-kompletna-instrukcja-260282/
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
Prosciej chyba na ori przekazniku, masz opisane w innym temacie w warsztacie co i jak, autor tematu maxsterr
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
W 2din jest tak samo jak w 1din, czyli jeslt juz opisane co i jak ;-)
-
Dekielek gałki zmiany biegów
Calej nie bede kupowal, bo cena powala na kolana, a uzywke w ladnym stanie b ciezko znalezc...
-
Dekielek gałki zmiany biegów
Podają może gdzieś w etce, czy czymś innym o możliwości kupna samego dekielka do gałki zmiany biegów (6-bieg), aby nie kupować całej gałki?
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
Nikt nie wie najwyrazniej. Porownaj sobie schemat elektryczny z przedlifta i polifta, moze czyms sie rozni i dlatego to sie dzieje. Cos pamietam ze w przedlifcie byl jakis czujnik przy podszybiu (w po brak) i ktory chyba wplywal na wentylator, jednak musisz to sprawdzic.
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
W symphony podświetlenie, logika zapłonu i coś tam jeszcze działa na CANie - sygnał idzie dwoma przewodami z licznika (poliftowy z białym podświetleniem). Co do drugiego to chyba normalne (jeśli świecie a nie miga), u mnie też tak było.
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
Beny, przeciez do ogrzewania wykorzystuje sie tylko te dwa grube przewody. Szary z niebieskim to podswietlenie przyciskow i mozesz go wykorzystac do popielniczki czy podswietlanego kubka, tak jak i brazowy (masa)
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
Bidzio1, chcesz tą lampkę włożyć bez jakiegokolwiek jej (lampki) cięcia? Kiepsko to widzę, ale napisz jak Ci to wyszło
-
Spotkania na drodze
Pozdrawiam kierownika A4 stojącej po lewej wczoraj na parkingu makro
-
[ALL B5] Czy podsufitka poliftowa podejdzie do przedlifta?
Nie napisałem, że to u siebie robiłem (choć też robiłem)
-
[ALL B5] Czy podsufitka poliftowa podejdzie do przedlifta?
Pzez bagaznik gladko weszlo i nic nie trzebabylo skladac oparc
-
[ALL B5] Czy podsufitka poliftowa podejdzie do przedlifta?
A skladanego oparcia kanapy nie masz?
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
Najpierw się dowiedz od kogoś, czy pasują w miejsce starych, choć do końca ich nie będziesz mógł wymienić na starej obudowie parownika, bo po prostu nie będziesz miał gdzie przykręcić silniczka od obiegu zamkniętego...
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
Na pewno siwą kostkę pomiń, bo okazało się, że ta masa sterowników była wspólna dla kilku elementów Co do czujnika powiązany z zasysaniem - w poliftowym klimatroniku nie obchodzi Cie on, nic nie musisz dodatkowo podłączać.
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
Adaptacja klap nic nie da, póki będziecie mieć silniczki z przedlifta. Pewnie podobnie jest z wentylatorem. Silniczki przedliftowe i klimatronik poliftowy "nie lubią się". Czy da się zamontować poliftowe silniczki do przedliftowej obudowy parownika - nie wiem. Inna sprawa, że nie macie działającego zamkniętego obiegu, bo w przedlifcie jest to sterowane podciśnieniowo, co tym bardziej przemawia za wymianą na liftową obudowe parownika
-
Wiąska kabli bose a nokia
Teoretycznie możnaby, ale radio musi obsługiwać tylne głośniki (z brązowej kostki - mowa o oryginalnym radiu), a concert, symphony czy navi+ tego nie ma. W avancie wzmacniacz jest razem z subem w jednej obudowie. W sedanie wzmak jest oddzielnie, ale w każdym bądź razie jak się kupuje bose na wymianę to przecież w komplecie ;-)