Treść opublikowana przez pawelwor
-
Avant - wycieraczka tylnia nie chodzi - gdzie problem
Sprawdz dokladniej manetke - sprobuj na krotko odpalic wycieraczke, czy sie w ogole zalaczy.
-
Wiąska kabli bose a nokia
Fazii, jak w takim razie dojda z radia do wzmaka sygnaly "line" przednich glosnikow? Wiazka nokiowa tego przeciez nie ma. I rowniez jak ze wzmaka do glosnikow przednich dojdzie sygnal?
-
Spotkania na drodze
Z kim z ładnej niebieskiej B6 sedan na felunku z bmw zamieniłem parę słów na Jana Pawła w Lbn?
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
Sterownik szyber dachu. U Ciebie też jest, jeśli się mylę to gdzieś koło lampki podsufitkowej razem z resztą mechanizmu rozsuwanego dachu. Jaki to dokładnie sterownik nie wiem. Jeśli mi przypomnisz w piątek to sprawdzę w swoim czy bedzie widoczny jakis numer. Diody nie wymagają podłaczenia oddzielnego, one są na wspólnym obwodzie z podświetleniem przycisków w polifcie (inna sprawa, jeśli w lampce przedliftowej z passata są nie podświetlane).
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
Nie pójdzie wam, bo trochę inny jest sterownik szyberdachu (sunroof control module), do którego idą o dwa przewody więcej z pokrętła niż w przedlifcie. Wydaje mi się (jednak to tylko przypuszczenia patrząc na schematy elektryczne), że jeśli wymienicie też ten sterownik to powinno to zacząć działać jak należy. ---------- Post dopisany at 17:48 ---------- Poprzedni post napisany at 17:43 ---------- largovinch, to co pokazałeś jest z polifta, więc raczej nie będzie działać na starym sterowniku
-
Spotkania na drodze
Dzisiaj mijany na wyjeździe z reala w Lublinie granatowy avant b5 LKS... Naklejka b5 batalion i ramki klubowe. Pozdrawiam, para była tak zagadana, że pewnie mnie nie zauważyli
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
Dwóch pierwszych czujników po prostu nie ma w aucie przed 98 rokiem. Ostatni nie mam pojęcia o co chodzi
-
Spociki w LUBARTOWIE!
Ma ktos esowy zderzak przedni z kratkami, to bym moze wpadl na spocik zeby obadac czy zderzak wymienic czy kratke, bo cosik mam krzywo pospawane
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Armi, może Cię zainteresuje ta A3: SportAudi RS/S/Forum :: Zobacz temat - Sprzedam Audi a3 2004 rok
-
Zestaw hamulcowy na przod Audi B5 2.5TDi Q AKE
W 2.5TDI nie było przypadkiem 312-stek?
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Zły dzień? Chinese Scooter man is too awesome Awesome chinese guy on scooter - YouTube
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Fajne niektóre furmanki
-
Spotkania na drodze
No tak sie zastanawialem czy to nie on przypadkiem, ale za pozno ramke zobaczylem zeby pozniej kierowcy przyjrzec sie ja jechalem granatowa eska obryzgana z przodu trawa. Pozdrowionka
-
Spotkania na drodze
Kto dzsiaj przed 12 w lublinie na ul. Rusalka jechal srebrna A6 C5 avant z ramkami klubowymi?
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
Zakładam, że masz licznik z pełnym FISem i z białym podświetleniem, bo jak czerwone to możesz zapomnieć o podświetleniu radia, chyba, że przez emulator cana z allegro. Ciągniesz od radia do licznika dwa przewody (standardowo są o grubości 0,35 każdy), podpinasz pod odpowiednie piny w radiu (na naklejce radia szukasz CAN-L i CAN-H) i liczniku - szara kostka 32-pinowa (pin 5 -CAN H, 6 -CAN L), ewentualne kodowanie i powinno działać.
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
Co to jest można poczytać np. tutaj: CANBus.pl - Magistrala CAN ( Controller Area Network ) W skrócie magistrala komunikacyjna między modułami samochodu. Najpierw napisz, czy to radio było dokładane, czy oryginalnie siedzi?
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
Podświetlenie, logika zapłony i coś tam jeszcze jest sterowane za pomocą cana przez licznik, więc jeśli dokładałeś to radio to zapomniałeś o tym ;-)
-
Głośniki z tyłu (brak kabli na tyle)
W tylnej półce są montowane oryginalnie głośniki, więc i miejsce powinno być na nie w tej półce. Oryginalna wiązka idzie od radia wzdłuż tunelu po lewej stronie, zawija w stronę drzwi tak jak się podłoga kończy, idzie po słupku pod boczkiem kanapy do głośników pod półką.
-
[ALL B5] Kupiłem swoje pierwsze audi a4 b5 jest super! Foto
Bardzo ladne autko przez ten opis w pierwszym poscie bylem przekonany, ze jakis handlarz probuje nowej sztuczki ze sprzedaza auta na forum... Przydaloby sie go zmienic tak, zeby nie brzmial jak ogloszenie
-
Antena telefonu jako radiowa?
Czy mozna wykorzystac antene telefoniczna jako antene radiowa? Mam na dachu zamontowana "pletwe" dwuzakresowa, na navi i telefon. Radio korzysta z anteny w szybie bocznej, w miesie daje jeszcze rade jednak poza gubi czesto zasieg, a jako ze telefonu nie mam w samochodzie to chcialbym wykorzystac ja jako radiowa. Czy mozna cos takiego zrobic i poprawi sie radio czy bezcelowe?
-
[ALL B5] Audi S4
Czyli tłumacząc na bardziej ludzki, wystarczy odkurzacz piorący i ten sam płyn co do np. wykładziny (np. dr schutz)?
-
[ALL B5] Audi S4
Gracjan, czego używasz do alcantary? (czyszczenie, konserwacja)
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
W przedlifcie (czyli 95-97) jest inny klimatronik i inaczej są niektóre przewody w nim popodpinane. Twój jest już po I lifcie, dlatego wystarczyło tylko jeden przewód dodać.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Będzie w ten weekend czy nie, bo nie wiem czy samochód myć?
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Kowi, nie myslales zeby wzmacniacz upchac po tylna kanapa? Jest tam wystarczajaco chyba miejsca, no chyba ze on ma byc widoczny... a znaczek mtm lepiej wygladalby chyba na wysokosci wstecznego