Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawelwor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawelwor

  1. Sprawdz dokladniej manetke - sprobuj na krotko odpalic wycieraczke, czy sie w ogole zalaczy.
  2. Fazii, jak w takim razie dojda z radia do wzmaka sygnaly "line" przednich glosnikow? Wiazka nokiowa tego przeciez nie ma. I rowniez jak ze wzmaka do glosnikow przednich dojdzie sygnal?
  3. Z kim z ładnej niebieskiej B6 sedan na felunku z bmw zamieniłem parę słów na Jana Pawła w Lbn?
  4. Sterownik szyber dachu. U Ciebie też jest, jeśli się mylę to gdzieś koło lampki podsufitkowej razem z resztą mechanizmu rozsuwanego dachu. Jaki to dokładnie sterownik nie wiem. Jeśli mi przypomnisz w piątek to sprawdzę w swoim czy bedzie widoczny jakis numer. Diody nie wymagają podłaczenia oddzielnego, one są na wspólnym obwodzie z podświetleniem przycisków w polifcie (inna sprawa, jeśli w lampce przedliftowej z passata są nie podświetlane).
  5. Nie pójdzie wam, bo trochę inny jest sterownik szyberdachu (sunroof control module), do którego idą o dwa przewody więcej z pokrętła niż w przedlifcie. Wydaje mi się (jednak to tylko przypuszczenia patrząc na schematy elektryczne), że jeśli wymienicie też ten sterownik to powinno to zacząć działać jak należy. ---------- Post dopisany at 17:48 ---------- Poprzedni post napisany at 17:43 ---------- largovinch, to co pokazałeś jest z polifta, więc raczej nie będzie działać na starym sterowniku
  6. Dzisiaj mijany na wyjeździe z reala w Lublinie granatowy avant b5 LKS... Naklejka b5 batalion i ramki klubowe. Pozdrawiam, para była tak zagadana, że pewnie mnie nie zauważyli
  7. Dwóch pierwszych czujników po prostu nie ma w aucie przed 98 rokiem. Ostatni nie mam pojęcia o co chodzi
  8. Ma ktos esowy zderzak przedni z kratkami, to bym moze wpadl na spocik zeby obadac czy zderzak wymienic czy kratke, bo cosik mam krzywo pospawane
  9. Armi, może Cię zainteresuje ta A3: SportAudi RS/S/Forum :: Zobacz temat - Sprzedam Audi a3 2004 rok
  10. W 2.5TDI nie było przypadkiem 312-stek?
  11. Zły dzień? Chinese Scooter man is too awesome Awesome chinese guy on scooter - YouTube
  12. Fajne niektóre furmanki
  13. No tak sie zastanawialem czy to nie on przypadkiem, ale za pozno ramke zobaczylem zeby pozniej kierowcy przyjrzec sie ja jechalem granatowa eska obryzgana z przodu trawa. Pozdrowionka
  14. Kto dzsiaj przed 12 w lublinie na ul. Rusalka jechal srebrna A6 C5 avant z ramkami klubowymi?
  15. Zakładam, że masz licznik z pełnym FISem i z białym podświetleniem, bo jak czerwone to możesz zapomnieć o podświetleniu radia, chyba, że przez emulator cana z allegro. Ciągniesz od radia do licznika dwa przewody (standardowo są o grubości 0,35 każdy), podpinasz pod odpowiednie piny w radiu (na naklejce radia szukasz CAN-L i CAN-H) i liczniku - szara kostka 32-pinowa (pin 5 -CAN H, 6 -CAN L), ewentualne kodowanie i powinno działać.
  16. Co to jest można poczytać np. tutaj: CANBus.pl - Magistrala CAN ( Controller Area Network ) W skrócie magistrala komunikacyjna między modułami samochodu. Najpierw napisz, czy to radio było dokładane, czy oryginalnie siedzi?
  17. Podświetlenie, logika zapłony i coś tam jeszcze jest sterowane za pomocą cana przez licznik, więc jeśli dokładałeś to radio to zapomniałeś o tym ;-)
  18. W tylnej półce są montowane oryginalnie głośniki, więc i miejsce powinno być na nie w tej półce. Oryginalna wiązka idzie od radia wzdłuż tunelu po lewej stronie, zawija w stronę drzwi tak jak się podłoga kończy, idzie po słupku pod boczkiem kanapy do głośników pod półką.
  19. Bardzo ladne autko przez ten opis w pierwszym poscie bylem przekonany, ze jakis handlarz probuje nowej sztuczki ze sprzedaza auta na forum... Przydaloby sie go zmienic tak, zeby nie brzmial jak ogloszenie
  20. Czy mozna wykorzystac antene telefoniczna jako antene radiowa? Mam na dachu zamontowana "pletwe" dwuzakresowa, na navi i telefon. Radio korzysta z anteny w szybie bocznej, w miesie daje jeszcze rade jednak poza gubi czesto zasieg, a jako ze telefonu nie mam w samochodzie to chcialbym wykorzystac ja jako radiowa. Czy mozna cos takiego zrobic i poprawi sie radio czy bezcelowe?
  21. Czyli tłumacząc na bardziej ludzki, wystarczy odkurzacz piorący i ten sam płyn co do np. wykładziny (np. dr schutz)?
  22. Gracjan, czego używasz do alcantary? (czyszczenie, konserwacja)
  23. W przedlifcie (czyli 95-97) jest inny klimatronik i inaczej są niektóre przewody w nim popodpinane. Twój jest już po I lifcie, dlatego wystarczyło tylko jeden przewód dodać.
  24. Będzie w ten weekend czy nie, bo nie wiem czy samochód myć?
  25. Kowi, nie myslales zeby wzmacniacz upchac po tylna kanapa? Jest tam wystarczajaco chyba miejsca, no chyba ze on ma byc widoczny... a znaczek mtm lepiej wygladalby chyba na wysokosci wstecznego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.