Treść opublikowana przez duffy
-
Stanced Fake S4 Avant - Nowy właściciel
fajne auto ale ja bym zdjął znaczek z grilla:wink:
-
[ALL B5] szerokie s4
ja nie chce czorny a ja tez mogę przyjechać na tego grilla?
-
[ALL B5] szerokie s4
jak dla mnie kwestia ceny:decayed:
-
[ALL B5] szerokie s4
ja tez się zastanawiam, auto nie miało spalania na 5 cylindrze, podmiana cewek i świec nic nie dawała, po zmianie modułów problem pojawił się na cylindrze nr2 wiec jak byk to jego wina. mam nadzieje że wszystko wróci do normy po wymianie, jak nie to będziemy walczyć dalej
-
[ALL B5] szerokie s4
na razie auto nie jeździe wysrał się na pewno jeden z modułów zapłonowych, w poniedziałek podmianka i zobaczymy czy to wszystko centralny intercooler do sprzedania, szukam coolerów z rs4 jakby ktoś coś słyszał to proszę o cynk
-
[B5 1Z] A4 TDi
ale ramkę w przednich lampach trzeba dac w czorny są za jasne w porównaniu do reszty
-
[B5 APS] by czorny
założyłeś bez zdejmowania zderzaka?
-
[ALL B5] szerokie s4
ja tez nie zamierzam rolować błotników według tego bedzie 1,4 mm bardziej schowane koło, będzie ok, jak nie to się pokombinuje bynajmniej koło ma się schowac w błotnik
-
[ALL B5] szerokie s4
ty masz jakie et i szerokośc z przodu? tu jest teraz 8,5 cala i et15
-
[ALL B5] szerokie s4
kurde jest 5mm szerzej niż w ori rs4 i niby tak samo szeroko jak u Ciebie:eusathink: powinno być ok, najwyżej te co są z tyłu dam do przodu a do tyłu 30mm
-
[ALL B5] szerokie s4
z przodu koła są już na dystansach?
-
[B5 1Z] A4 TDi
slepoku fajnie ci to wyszło
-
[ALL B5] szerokie s4
to nie mój, to jakis allroad
-
Truckerzy
z zielonej masz prawie cały czas nową s3
-
[ALL B5] szerokie s4
- [ALL B5] szerokie s4
nie podświetlony mi się podobał w sobotę, teraz to już całkiem maxiu przedłużyłeś kabelek, zapomniałem przypomnieć- Truckerzy
\ wydaje mi się że jak masz ładunek z zagranicy do kraju to możesz jechać do firmy zrzucić- Sezon Rowerowy 2016
x6 ścieżki rowerowe, polne drogi i ścieżki przez las (nie mówię tu o korzeniach itp) ogarnie ona sie dalej nie zapędzi na pewno:wink: dla siebie do wakacji chcę wciągnąć takiego: Patrycja dostała takiego: może dla niektórych nie są to jakieś za***iste sprzęty ale nam wystarczą- Sezon Rowerowy 2016
zamówiliśmy dzisiaj dla dziewczyny hexagona x6 myślę że w przyszły weekend będę mógł ci coś o nim powiedzieć- czarne LED na tył
fajniejsze rzeczy można kupic za te 600 złotych- [ALL B5] Audi S4
federal 595 rsr drifterzy je sobie ulubili- [B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
przemek ale 225/40 do powietrza? ---------- Post dopisany at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany at 21:39 ---------- to nie miało prawa się udać ---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:39 ---------- nie miało prawa wyglądac z taką oponą- [ALL B5] Audi S4
niestety w rozmiarze 255/30 takiego federala nie robią bo tez bym kupił drugi komplet- [ALL B5] szerokie s4
dzięki, tez mam nadzieje, fajnie że opony pasują, jest temat auta gdzieś na forum?- [ALL B5] szerokie s4
życie.... po prostu może mnie nie być na nią stać, mam nadzieje że tak się nie stanie. z autem wszystko gra na razie i na pewno będzie skończona - [ALL B5] szerokie s4