Treść opublikowana przez roman_tyk
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Panowie mial ktos stycznosc z laguną gt 2.0t? 204 konie (seria+wydech) Masa takiej 1320, moje b7 w q 1480 (dane z dowodów) Dostała ode mnie baty na jedną długość od 40-150km/h, ja na lpg z dosc mocno pomodzonym zaplonem, moc zapewne okolo 200
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
tak tylko sami wiemy jak moze być ze "spoolem" w takim regenerowanym....a juz nie mowie o trwalosci jak bedzie sobie dmuchac 1.4 bara.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Panowie ile jest warta k03s z BEXA w igle? Albo zapytam inaczej, ile warto dać za takie turbo?
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
auto nie odpala, jedzie wlasnie lawetą do Jeleniej Góry, pytanie czy w JG jest jakiś sensowny serwis elektronika pewnie w zegarach, albo immo siadło...
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Kolega utknął VW touranem 2005r w okolicach Bolkowa/Kaczorowa, znacie jakiegoś diagnostę albo czlowieka z kompem który mógły podjechać podłączyć kompa sprawdzić co jest nie tak ewentualnie naprawić? Sprawa bardzo pilna!
-
A4 1.8T Quattro, BFB, Black Edition, Rotiform 19", Recaro, Open Ceremony!
Kolejne 1.8T we Wroclawiu, no no
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Ludziki jaki IC wejdzie do 1.8T w b7? pod zderzak?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
K03 1 bar spokojnie, aczkolwiek sa tacy co i 1.3 dmuchają, ale wtryski tak czy siak kończą się ....
-
Spoty wrocławskie
ciekaw jestem co tam kompoty narobily, zrob statyczne: 000,001,003,013,004 BS 000, 011,003 Dynamiczne 001,003,008,011,004 ...i wrzuć tutaj
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Ma ktoś z Was tutaj logi skoksowanego BFB 163? Ciekaw jestem poziomu AFR przy pelnym obciazeniu powyzej 5000obr, seryjne mapki są bardzo bogate w paliwo.
-
Prośba o ocenę logów.
zobacz sobie jeszcze korekty dlugoterminowe w grupie 032 po wymianie swiec ciagle stuka napinacz lancucha slychac czy nie? co z cewkami?
-
Spoty wrocławskie
a sa tacy hahahah chyba nawet tutaj pisalismy hehehe hehe no ja nie mam filmiku, ale tak jak mówiłem pokazywał (dopoki nie zaczalem rezać) wtedy +1-2 litry wiecej, a to dlatego że w b7 jest dość długi 6 bieg xD ale dobra nie bede sie spierał, masz super fajną skrzynie.
-
Spoty wrocławskie
w aso Wrocław lali mi do tego motoru wczesniej: SLX.PROF 5W30
-
Spoty wrocławskie
Pany do 1.8T lejecie najczesciej Motula 8100 X-cess 5W-40 5L czy cos lepiej?
-
Spoty wrocławskie
Panie Hornet patrz Pan, może to nie 180 ale dość blisko, robiłem pare prób na prostej rownej autostradzie wychodzi koło 9-10. Niestety na pokładzie były 4 osoby + full bagaż. http://s15.postimg.org/71cwi3jef/165.jpg http://s15.postimg.org/5l1dzyghj/165_2.jpg Dorzuć do diesla jeszcze quattro i zobaczymy ile spali przy wyższej prędkości, nie mówie że wiecej albo tyle samo, sam nie wiem, ale róznica nie będzie ogromna. Ja tu widzę 2 min różnicy i spalanie już 0,6 skoczyło. Nie powiesz mi, że jechałeś cały czas tak i miałeś takie spalanie. nie no to chwilowe o takim jakim pisałeś, robiłem 4 próby. A srednia dzis to 7.5l, trasa 200km, w tym autostrada 140-170km/h przez 68km, potem wioski 70-100.
-
Spoty wrocławskie
Panie Hornet patrz Pan, może to nie 180 ale dość blisko, robiłem pare prób na prostej rownej autostradzie wychodzi koło 9-10. Niestety na pokładzie były 4 osoby + full bagaż. Dorzuć do diesla jeszcze quattro i zobaczymy ile spali przy wyższej prędkości, nie mówie że wiecej albo tyle samo, sam nie wiem, ale róznica nie będzie ogromna.
-
Spoty wrocławskie
ja też i jest +20 do serii roman_tyk ty wpadniesz kiedyś na spot ? ciezka sprawa w niedziele we Wroclawiu jestem dopiero w ookolicach 20stej Ostatnio bylem pod mm ale w piatek 18sta, za tydzien postaram sie zawitać bo nie wyjezdzam. ---------- Post dopisany at 15:34 ---------- Poprzedni post napisany at 15:33 ---------- roman_tyk ty wpadniesz kiedyś na spot ? Podobno on jest zajęty ruchańskiem cały dzień i go nie ma we wro :grin: odnosnie ruchania: https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=v0aRb4rAq0I
-
Spoty wrocławskie
jakby chcial ktos sprawdzonego vcds'a to mam nówke w zapasie.
-
Spoty wrocławskie
No można z tego zrobić niezniszczalny sprzęt jak 1.9tdi tylko trzeba sporo porezać. Wrzucam wszystkie 2.0tdi do jednego wora bo codziennie slysze albo ludzie mi piszą jak to się coś nie spierdolilo w 2.0tdi, a zresztą w 1.9tdi w nowszych wersjach zaczyna dziać się podobnie.
-
Spoty wrocławskie
Sa przerozne wersje sterowników tych samych silników np afn, w ktorych mapki SOI mają pewne górki albo ich nie mają. Umozliwia to uzyskanie sporej oszczędności na paliwie jadąc stale z określoną prędkością. Np taki AJM 116 konia, w golfie, w passacie, sharanie sporo się różni...w golfie jak pomodziłem mocno soft to miałem na pompowtrysku spalanie w trasie jakieś 4 litry przy emeryckiej jezdzie. W audi AVF było już to 5 litrów. Co najlepsze zimą jadąc powoli audi avf za skoda mojej siostry oct 1.6 pb mi spalił 5.4 a jej 5.3, ale to byla jazda do 70km/h. Diesel bardzo dużo pali jak sie nagrzewa, zresztą benzyna też ale jej przychodzi to zdecydowanie łatwiej. Mówiłem o 5km ale nie odcinku prostej, tylko jazdy ponad 20minut przez miasto ze światłami. Reasumując: co by sie nie mialo to i tak dużo pali jak się za***rdala... btw. kazde 2.0tdi jest zjebane xD (bez urazy)
-
Spoty wrocławskie
mówie o odcinku od odpalenia zimnego auta po zgaszenie go po 5kilometrach i odczycie sredniej z kompa: 2.0tdi - okolo 8l 1.8T q - okolo 9.5l i dalej trasa 200km moje b7 okolo 8l 2.0tdi okolo 6-6.3l
-
Spoty wrocławskie
O panie, to już nie ta masa, nie to spasowanie tajli jakieś 300kg+ różnicy? Dlatego ja dziś odchudziłem b7 o katalizator
-
Spoty wrocławskie
Gówno a nie oszczednosc w b7 macie, ostatnio jechałem równo za 2.0tdi w b7 i spalanie po miescie na odcinku 5km roznilo sie o jakies 1.5litra (oczywiscie pb wiecej), przy czym u mnie quattro a u niego oska. Ekonomia skończyła się na 1.9tdi AFN/AGR/ALH/1z i innym vp37 podobnych, które faktycznie mało piły. I tak najtaniej wychodzi lpg i tyle w temacie.
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
Dp już siedzi
-
Spoty wrocławskie
coś wysoko stoi, wez to poloz -30mm