Treść opublikowana przez jarek1807
-
Czułość hamulca - od czego to zależy?
sprawdż przewody elastyczne idące do zacisków u mnie po naciśnięciu na hamulec puchły po wymianie na nowe skuteczność +50%
-
naprawa wyswietlacza fis
http://allegro.pl/wyswietlacz-fis-vdo-licznik-audi-a3-a4-a6-passat-i5204512621.html http://www.alibaba.com/product-detail/Wholesale-for-AUDI-A3-A6-VDO_1210032331.html
-
ciezko krecic kierownica w lewa strone jak zimny
Witam Dzisiaj założylem nowa (używka) pompe ZF i o dziwo wszysko OK
-
ciezko krecic kierownica w lewa strone jak zimny
Witam mam taki sam problem wymienilem plyn, odpowietrzylem,wymienilem przewod wysokiego ciśnienia i dalej to samo została jeszcze pompa
-
[B5 AJM] Chwilowe przymulenie przy ostrym ruszaniu
miałem to samo pomogła wymiana filtra paliwa (IC bosch 30 zł)
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
215 tys ale mało prawdopodobne grunt że śmiga
-
[B5 AHU] Odpowietrzenie pompy abs
http://www.vcds.pl/index.php?mod=site&id=8
-
[ALL B5] Jak będą wyglądać takie spryskiwacze?
Miałem to samo tylko w nocy barany nie wiedzieli jak zdjąć zaślepki to wyrwali cale dysze zostały tylko korpusy w zderzaku. ::
-
[ALL] Piszczenie, trzeszczenie w prawym kole audi A4 1995r.
Raczej wachacz niż amortyzator. Rozepnij górne i dolne wachacze i strzykawka wpuść trochę smaru pod gumy uszczelniajace.
-
[B5 AFN] Dobór sprężarki
Musisz zobaczyć jakie ma mocowanie do silnika i czy kolo pasowe jest takie same. Jestem zainteresowany kupnem uszkodzonego kompresora. Tel.607670447
-
[ALL B5] Lusterka z kierunkami - od jakiego auta założyć?
Może być ciekawie
-
[ALL B5] Problem z podświetleniem wnętrza
Miałem taki sam problem.Przyczyna było brak połączenia w wiązce przewodów pod fotelem pasazera. Musisz wyjąc fotel i wykładzinę . W wiązce elektrycznej jest połączenie 5 przewodów kapturkiem . Przelutuj na nowo ,powinno pomoc
-
[ALL] Problem z Vag Can Commanderem
Chyba szykujesz auto na sprzedaż
-
[B5 AFN] Duży ubytek oleju
możemy sie umówić napisz na pw swój telefon to oddzwonię
-
[B5 AFN] Duży ubytek oleju
Jak dla mnie to ciśnienie jest nie realne ponieważ przy tak niskim ciśnieniu w dieslu auto nie chciało by odpalać . Nie wiem dokładnie jakie powinno być ale minimalne około 20 poniżej to tylko remont. Możliwe ze masz zawory lub pierścienie do wymiany można to sprawdzić robiąc próbę olejowa.
-
[ALL] Zawieszenie eibach
Amortyzator nie ma nic wspólnego z wysokością . W twoim przypadku sprężyny masz do wymiany .
-
[B5 AHU] Problem z ręcznym czy zaciskiem??
Musisz zobaczyć czy dźwigienka przy cylinderku do ktorej podłączona jest linka ham. wraca do końca po spuszczeniu dźwigni hamulca ręcznego. Jeżeli nie to wina cylinderka a jeśli wraca bez problemu to linkę masz do wymiany
-
[B5 AFN] Wiskoza i problemy z temperaturą
Wentylator elektryczny wł. się po wł. klimy
-
[B5 AEB] Kontrolka AIRBAG
Sprawdź taśmę może zakończyła swoi żywot
-
[B5 1Z] Zamyka samochód po przekrecaniu stacyjki kiedyś tego nie było
Może zmieniłeś ustawienia w autoalarmie a po wyłączeniu zapłonu otwierają sie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Czesc mam na imie Jarek i witam wszystkich użytkowników A4