Treść opublikowana przez CoLo
-
ALL B5] Zlanie starego oleju do wspomagania
bardzo możliwe Nie będę mówił od kogo słyszałem, że będzie to dobry olej
-
ALL B5] Zlanie starego oleju do wspomagania
Ja też bym zalał raczej ORI ale u mnie jak to jeden człowiek powiedział, stan tej pompy chyba agonalny więc jako ostateczność wymieniłem na HIPOLA. Oczywiście zanim doszedłem do tych tematów kupiłem pompę używkę :gwizdanie: Szczerze mówiąc mocno zraziłem się do oleju FEBI a niby miał być jak ORI
-
ALL B5] Zlanie starego oleju do wspomagania
U mnie pompa wyla jak glupia po rozgrzaniu...plyn FEBI Teraz byla plukanka i wlany HIPOL...masakra, jak nowka praktycznie. Tylko delikatnie slychac przy skrajnych polozeniach kiery... Mielismy podobny przypadek i to samo pomoglo Aha wlasnie ten ATFIID jest mineralny wiec nie powinno nic sie dziac...
-
[B5 AGB] VIAGRA
Twój chyba lepiej ciągnie , zrobie FMICA i staniemy zobaczymy jak w piz*e dostane Najpierw bez FMIC'a. Musze mojego paździocha sprawdzić jak idzie z eS po samym sofcie Później próbę po ICku można zrobić dla porównania
-
[B5 AGB] VIAGRA
no to dopisywać się Panowie http://www.racingforum.pl/Warszawa-Dyno-Day-Ecu-Performance-t82195.html
-
[B5 AGB] VIAGRA
Ja to bez AFR więc zawsze taniej
-
[B5 AGB] VIAGRA
a juz cos wiadomo kiedy bedzie?? 27.11 ośka: 110 z AFR 90 bez AFRu 4x4: 150 z AFR 130 bez
-
[B5 AGB] VIAGRA
no to git jak odczucia po sofcie, lepiej niż u mnie czy podobnie ? może lecisz na DYNODAY do ECU-Performance ?? Ja swoje wczoraj oddałem, już olej nie powinien lecieć więc można będzie cisnąć jak odbiorę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
u mnie na zimnym jest ok 5,4-5,5 po rozgrzaniu oleju do 90 stopni ~1,4 6-7bar to chyba dość sporo ale bardzo dobrze masz na rozgrzanym i zawsze tak będzie, że im cieplejszy olej tym mniejsze ciśnienie bo olej robi się rzadszy.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
czytali czytali.. będzie sztosik jeśli ogarną.. dokladnie, czytali na street'cie Daleko nie macie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=169832.0;topicseen
-
[ALL B5] Audi s4 b5 5.0 tfsi
Jedziecie Panowie, jedziecie Powodzonka !
-
[B6 AWX] Klocki hamulcowe
Tak jak Devastation napisał
-
[ALL] Tuleje poliuretanowe do zawieszenia przód -czy ktoś zakładał
Jakiej firmy ?
-
[ALL B5] Montaż Blow Off'a do 1.8T
do 1.8t ? Jak tak to bo nie raz sie przewalalo na forum...
-
[ALL B5] Montaż Blow Off'a do 1.8T
Jakieś dokładniejsze info jak to wygląda ? Mam jeszcze smar od FORGE ale zawsze lepiej znać zamiennik P.S. Trochę zj****a się u nich ta gwara bo nie dają już zestawów naprawczych za free
-
[B5 AGB] VIAGRA
Moskal sorry za OT... NOSB paczka dotarła ?
-
[INNE] 1.8T 411KM by MR Motors
Twarde i glosne ? Spot akurat wiem z innego forum na ktorym jestem ale to prawda...rozrosl sie tylko aby nie za bardzo
-
[INNE] 1.8T 411KM by MR Motors
slicki to chyba specjalnie na niedziele
-
[ALL B5] Czy ktoś jeźdźi na chińskim kolektorze żeliwnym w 1.8T ??
??? oto Ci nowina, jakoś w moim aucie dały i to sporo w górnej partii obrotów !!! Owszem efekty może sa znikome, ale przy serii i małych sprężarkach. Miał w swojej skodzie i nie zachwalał. Na k03s
-
[ALL B5] Dziwne wibracje w B5 quattro...
Odpowiem tylko do pkt nr 1. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=9500.0 http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=110264.0 Miłej lektury
-
[B5 AGB] VIAGRA
zyje , ale ustawmy sie najszybciej na wtorek , ok ???? Eee no dobra, skoro tak Ci pasuje Tylko nie wiem czy po weekendzie paliwo będę miał co to za ustawki kombinujecie?? colo chce zobaczyc jak go esa wciąga , bo nie wierzy A jak trzeba sprawdzić Jadę właśnie czyścić przepływkę...może auto odżyje
-
[B5 AGB] VIAGRA
zyje , ale ustawmy sie najszybciej na wtorek , ok ???? Eee no dobra, skoro tak Ci pasuje Tylko nie wiem czy po weekendzie paliwo będę miał
-
[B5 AGB] VIAGRA
Moskal żyjesz ?
-
[ALL B5] Audi s4 stage hmm 5 ?
jak widać AVC-R robi robotę GRATY !
-
[ALL] Otwieram NOWĄ listę na grupowy CHIP do MR ROGALLOTTI:)
A czemu niby nie robi ?