Treść opublikowana przez CoLo
-
[B5 AEB] Probelm z odpowietrzeniem zbiornika
http://www.a4-klub.pl/smf/silniki_benzynowe/all_b5_problem_z_odpowietrzeniem_baku-t1831.0.html Hmm w FAQ sie nie zaglada ? http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=105048.0 Ten temat chyba do kasacji...
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Nie jest priorytetem poki co. Zastanawiam sie, czy nie wywalic srodkowego moze byc glosnawo w srodku... najlepiej jak bys sie przejechal u kogos kto tak juz zrobil
-
[ALL] Diesel vs Benzyna
Nie wiem co sugerujesz ale 1.8T jest bardzo elastyczne i jedzie jak diesel, tzn ciagnie od dolu tylko ze dwa razy dluzej na kazdym biegu jak tylko potrzeba. hahaha dobre zarty 1.8T nie jedzie do 4tys dopiero pozniej zaczyna chyba na GT3071 Ja pierdziele, wy nie potraficie prosto na ankiete odpowiedziec ?! zawsze beda takie porownania ze kurna....diesle to diesel, benz to benz....a wy sie bawicie w jakies porownania...wyluzujcie to tylko ankieta...
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Nie wazne, cos do rezasz i bedzie git Dobrze ze swap sie udal i generalnie wszystko dziala Czekam na przejazdzke
-
[ALL] Diesel vs Benzyna
No bo nie jedzie znaczy mówisz benzyna do auta gaz do kuchenki? wuju dobrze gada...LPG do oszczedzania, PB do zapierdal*nia
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Fly powiedz żeby najpierw wyprostowali fele..i niech założą tam opony a i mogłeś oddać na słoneczną..robią szybciej i podobno lepiej.. A co tam na tej słonecznej jest? http://www.regeneracjafelg.waw.pl/index.php?menu=kontakt Zajefajnie, bo to zaraz obok mnie, a na instalatorów miałem kawalek i średnio po drodze Moj znajomy jeszcze na radzyminskiej ma typa od renowacji felg. Mowi ze ich poleca ale jeszcze nie testowalem FLY ladnie to wszystko wyglada...Gratulacje !
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Fly powiedz żeby najpierw wyprostowali fele..i niech założą tam opony a i mogłeś oddać na słoneczną..robią szybciej i podobno lepiej.. A co tam na tej słonecznej jest? http://www.regeneracjafelg.waw.pl/index.php?menu=kontakt
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ok 22 dopiero...chyba ze sie cos zmienilo
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
aj tam aj tam...kombinuj w koncu bym obejrzal dokladniej twojego rarytasowego RSa Zawsze możemy się gdzieś zderzyć na Bródnie/Targówku/Białołęce :gwizdanie: Tylko nie zderzyc bo moze to troche kosztowac Spoko, Ja tam chetny na np mini Bródnowskiego/Białołęckiego spota
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
aj tam aj tam...kombinuj w koncu bym obejrzal dokladniej twojego rarytasowego RSa
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Może uda mi się wpaść we wtorek do Pro Przyjedz przyjedz ale tak ok 22 to i ja wtedy bede i jakies evo
-
[ALL B5] Wzmocnione sprzęgło do dwumasa, używa ktoś??
Gregory, od niedawna Colo ciekawe na czym jeździł Poziek i na czym jeździ Nosb do klekota to nie problem spasować jednomasa, ale do 1.8T nie ma żadnej ciekawej alternatywy, bo z vr6 nie pasuje Poziek jeździł na tym co "my" i dwumas u niego trzymał się bardzo dobrze. Najlepiej jak by sam tu wpadł i opowiedział ale nie wiem czy dalej ma "żółtka" przy nicku Co do alternatywy do 1.8t to coś tam jest ale nie pamiętam dokładnie osprzętu Muszę jeszcze raz się zapytać guru GTO jest , jest , i to na OEM owym osprzecie http://www.034motorsport.com/engine-components-18t-flywheel-billet-steel-audi-a4-18t-p-614.html Tak tylko za jaka kase...mi chodzilo o kolo z Audi 80
-
Naprawa luźnej klamki - wymiana sprężynki
Hej Panie...Ja też bym prosił o 1szt od strony kierowcy Dopiero teraz zauwazylem, ze jest taki temacik Pomozecie ?
-
[ALL B5] Wzmocnione sprzęgło do dwumasa, używa ktoś??
Gregory, od niedawna Colo ciekawe na czym jeździł Poziek i na czym jeździ Nosb do klekota to nie problem spasować jednomasa, ale do 1.8T nie ma żadnej ciekawej alternatywy, bo z vr6 nie pasuje Poziek jeździł na tym co "my" i dwumas u niego trzymał się bardzo dobrze. Najlepiej jak by sam tu wpadł i opowiedział ale nie wiem czy dalej ma "żółtka" przy nicku Co do alternatywy do 1.8t to coś tam jest ale nie pamiętam dokładnie osprzętu Muszę jeszcze raz się zapytać guru GTO
-
[ALL B5] Wzmocnione sprzęgło do dwumasa, używa ktoś??
Jak wyślesz to będziesz wiedział na 100% czy się nadaje...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Elo Głos oddany
-
[ALL] Diesel vs Benzyna
ExpressusPropanus
-
[ALL B5] Wzmocnione sprzęgło do dwumasa, używa ktoś??
A czemu nie ? Wzmocni docisk, wymieni tarcze, przeszlifuje dwumas i będzie banglać...
-
[ALL B5] Wzmocnione sprzęgło do dwumasa, używa ktoś??
Dokładnie tak jak kolega napisał...
-
[B5 AEB] A4 1.8TQ AEB do codziennej jazdy - soft by GTO // UPD str 1 NEW POWER
B7, jechales przedemna ?
-
[B5 AEB] A4 1.8TQ AEB do codziennej jazdy - soft by GTO // UPD str 1 NEW POWER
Przy tej masie niezły przeciąg by robił
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
spoko biore mlotek i przecinak...znajdzie sie
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Mam to samo tylko u mnie dzialaja Spoko tylko gdzie ten czujnik
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
i'll be there Tylko ze po 22 :gwizdanie:
-
[B5 ADP] Centralny zamek a temperatura otoczenia
Przelutuje przelutuj, mi pomoglo ale nie trzeba wszystkich. Ja sie przyjrzalem i widac ktore mogle nie domagac...teraz dziala za kazdym razem Ale zawsze jak masz czas i chec mozesz przelutowac wszystkie Co do reszty to nie pomoge...