Treść opublikowana przez CoLo
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
oka, dzieki. poczekamy jeszcze
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
W liczniku ktorys kanal za to odpowiada ?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Panowie, Mam teraz ECU od 1.8t AWT. Stary licznik z AEB 95r. Po zmianie na nowe ecu spalanie wskazuje oklice 51L, srednie to samo , 0km do przejechania na baku. Czy musze zmieniac licznik na poliftowy czy da sie cos zrobic z tym moim starym ? P.S. Jest zbyt duzo stron zeby sprawdzic czy ktos mial zmiane ecu i stary licznik...wiec prosze o wyrozumialosc
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
na zywo lepiej brzmi v6 to v6
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
to dawaj dzis do Arkadii...powsciekamy sie razem
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Ale jak widac mozna
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
No poka jak brzmi No musialem...grzech tego nie zrobic
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
poka
-
[B5 AEB] A4 1.8TQ AEB do codziennej jazdy - soft by GTO // UPD str 1 NEW POWER
Kiedy po kratki przyjezdzasz ? :gwizdanie:
-
[B5 AEB] A4 1.8TQ AEB do codziennej jazdy - soft by GTO // UPD str 1 NEW POWER
come get some...
-
[B5 AEB] A4 1.8TQ AEB do codziennej jazdy - soft by GTO // UPD str 1 NEW POWER
Hehe, dzieki ale to i tak zlomek Chociaz faktem jest, ze cos tam jedzie mimo full wnetrza wlacznie ze skora Z moto to sie zobaczy jeszcze w przyszlym sezonie jak auto bedzie zyc Q mooocno polubisz jesli chodzi o starty Co do przejazdzki to spoko tylko w sumie jeszcze ani razu nie dotarlem na zlot :gwizdanie: A jak sie ma sprawowac ? Dziala jak dzialal. Chociaz mozliwe, ze przez niego ciut szybciej synchro 2 biegu zabilem ale nie mam pewnosci. Mozliwe, ze poprostu druga skrzynia, ten drugi bieg miala juz troche walniety.
-
[B5 AEB] A4 1.8TQ AEB do codziennej jazdy - soft by GTO // UPD str 1 NEW POWER
Dzieki Sprzeglo organik. W sumie raz czy dwa sie przypalil delikatnie przy starcie z 5tys ale pozniej trzymal. Narazie dziala Gorzej ze skrzynia :gwizdanie: Nie wiem wlasnie jakie czasy 100-200 RL pokazal. Czekam caly czas az Nikolas zgra dane z RLa. Troszke mu to opornie idzie Sam jestem ciekaw co tam wyszlo... Z tego co widze w podpisie to twoje 12,4 robilo na 1/4 i 700kg masy...wiec moj zlomek, raczej by tak dobrze sobie nie radzil z moto
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
F5DPOR podobno najlepiej do 1.8T. Kazdy kto probowal odczul roznice na + w pracy silnika. Jak bede zmienial swiece to tez chyba przetestuje.
-
[B5 AEB] Gotowy chip - opinie
Dobrze pamietasz ale nie robilem...
-
[B5 AEB] A4 1.8TQ AEB do codziennej jazdy - soft by GTO // UPD str 1 NEW POWER
Jak go taplasz w kałuży to co się dziwisz Ja jeździłem dwa lata na ITG prałem go i nasączałem po ludzku olejkiem i 0 problemów z przepływką, w dolocie też czyściutko więc też nie narzekam. Teraz ITG trafił już do innego silnika i pewnie też będzie dobrze. Jasne dlatego u mnie filtry maja prawdziwy survival Jak u mnie daja rade to wszedzie dadza ITG to takze swietny filtr. Tylko trzeba go prac, suszyc, nasaczac. Dluugo szukalem jakiejs alternatywy i w koncu mysle, ze znalazlem. Nie nakrecam nikogo tylko powiedzialem, ze go przetestuje i daje sprawozdanie
-
[B5 AEB] A4 1.8TQ AEB do codziennej jazdy - soft by GTO // UPD str 1 NEW POWER
Oj tam oj tam, moze klamal A buda się trzyma kupy jeszcze ? Czy pęka już w szwach ? peka ale sie trzyma [br]Dopisany: 30 Wrzesień 2011, 12:25_________________________________________________Amsoil przetestowany. W dolocie czysciutko, przecieralem dolot w pouszkiwaniu brudu...w sumie zero Ba nawet lepiej filtruje niz ten co mialem poprzednio Jesli chodzi o przeplywy to ciutke sie pogorszyly vs stary filtr. Ale trzeba pamietac, ze to jest najmniejszy z dostepnych u producenta i musze zaopatrzyc sie w cos wiekszego. Najbardziej jestem zadowolony z jednego, zero prania, suszenia i nasaczania olejkami...w koncu bo u mnie filtr czesto sie brudzi
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Jutro zerknę na swoje może tak wolno sie obracają, że bród osiada :gwizdanie: Jak przejdzie cos twardszego przez filtr (np jakies drobiny piachu) to zrozumiesz o czym mowie
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
AMSOIL moze byc dobra opcja...statnio sprawdzalem u siebie i wykazuje dobra filtracje mimo, ze nie jest nasaczany olejkami. A w jakiej skali mierzy sie filtrację w domowych warunkach? Ja jak wymieniam filtr powietrza to poatrze sobie na stopien zabrudzenia ale ile przez niego przeleciało to nie mam bladego pojęcia. spojrzec czy cos jest za filtrem ? przejechac palcem czy jakis brud osiadl ? spojrzec na stan lopatek turbo ? takie tam domowe
-
[B5 AEB] Gotowy chip - opinie
dokladnie
-
[B5 AEB] Gotowy chip - opinie
Tak, sprzedalem taki soft ABT, ktory smigal u mnie. Taki lajtowy soft bo turbo 0,8bar ladowalo. Z tego co rozmawialem z wlascicielem smiga i 0 stukow i innych dziwnych objawow. Takze czasem mozna zaryzykowac ale raczej z czyms sprawdzonym. Pozdro
-
Dobrzy chiptunerzy
A Ja jakos sprzedalem chip ABT do innego 1.8T i jakos dziala gicior... dziwne...
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
AMSOIL moze byc dobra opcja...statnio sprawdzalem u siebie i wykazuje dobra filtracje mimo, ze nie jest nasaczany olejkami.
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
I kiedy odbierasz kratki
-
[AS4 B5]sleeper 2.7biturbo film str.6
Bardzo ladne fotki
-
[B5 AEB] A4 1.8TQ AEB do codziennej jazdy - soft by GTO // UPD str 1 NEW POWER
Oj tam oj tam, moze klamal