Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

CoLo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez CoLo

  1. oka, dzieki. poczekamy jeszcze
  2. W liczniku ktorys kanal za to odpowiada ?
  3. Panowie, Mam teraz ECU od 1.8t AWT. Stary licznik z AEB 95r. Po zmianie na nowe ecu spalanie wskazuje oklice 51L, srednie to samo , 0km do przejechania na baku. Czy musze zmieniac licznik na poliftowy czy da sie cos zrobic z tym moim starym ? P.S. Jest zbyt duzo stron zeby sprawdzic czy ktos mial zmiane ecu i stary licznik...wiec prosze o wyrozumialosc
  4. na zywo lepiej brzmi v6 to v6
  5. to dawaj dzis do Arkadii...powsciekamy sie razem
  6. Ale jak widac mozna
  7. No poka jak brzmi No musialem...grzech tego nie zrobic
  8. Hehe, dzieki ale to i tak zlomek Chociaz faktem jest, ze cos tam jedzie mimo full wnetrza wlacznie ze skora Z moto to sie zobaczy jeszcze w przyszlym sezonie jak auto bedzie zyc Q mooocno polubisz jesli chodzi o starty Co do przejazdzki to spoko tylko w sumie jeszcze ani razu nie dotarlem na zlot :gwizdanie: A jak sie ma sprawowac ? Dziala jak dzialal. Chociaz mozliwe, ze przez niego ciut szybciej synchro 2 biegu zabilem ale nie mam pewnosci. Mozliwe, ze poprostu druga skrzynia, ten drugi bieg miala juz troche walniety.
  9. Dzieki Sprzeglo organik. W sumie raz czy dwa sie przypalil delikatnie przy starcie z 5tys ale pozniej trzymal. Narazie dziala Gorzej ze skrzynia :gwizdanie: Nie wiem wlasnie jakie czasy 100-200 RL pokazal. Czekam caly czas az Nikolas zgra dane z RLa. Troszke mu to opornie idzie Sam jestem ciekaw co tam wyszlo... Z tego co widze w podpisie to twoje 12,4 robilo na 1/4 i 700kg masy...wiec moj zlomek, raczej by tak dobrze sobie nie radzil z moto
  10. F5DPOR podobno najlepiej do 1.8T. Kazdy kto probowal odczul roznice na + w pracy silnika. Jak bede zmienial swiece to tez chyba przetestuje.
  11. Dobrze pamietasz ale nie robilem...
  12. Jak go taplasz w kałuży to co się dziwisz Ja jeździłem dwa lata na ITG prałem go i nasączałem po ludzku olejkiem i 0 problemów z przepływką, w dolocie też czyściutko więc też nie narzekam. Teraz ITG trafił już do innego silnika i pewnie też będzie dobrze. Jasne dlatego u mnie filtry maja prawdziwy survival Jak u mnie daja rade to wszedzie dadza ITG to takze swietny filtr. Tylko trzeba go prac, suszyc, nasaczac. Dluugo szukalem jakiejs alternatywy i w koncu mysle, ze znalazlem. Nie nakrecam nikogo tylko powiedzialem, ze go przetestuje i daje sprawozdanie
  13. Oj tam oj tam, moze klamal A buda się trzyma kupy jeszcze ? Czy pęka już w szwach ? peka ale sie trzyma [br]Dopisany: 30 Wrzesień 2011, 12:25_________________________________________________Amsoil przetestowany. W dolocie czysciutko, przecieralem dolot w pouszkiwaniu brudu...w sumie zero Ba nawet lepiej filtruje niz ten co mialem poprzednio Jesli chodzi o przeplywy to ciutke sie pogorszyly vs stary filtr. Ale trzeba pamietac, ze to jest najmniejszy z dostepnych u producenta i musze zaopatrzyc sie w cos wiekszego. Najbardziej jestem zadowolony z jednego, zero prania, suszenia i nasaczania olejkami...w koncu bo u mnie filtr czesto sie brudzi
  14. Jutro zerknę na swoje może tak wolno sie obracają, że bród osiada :gwizdanie: Jak przejdzie cos twardszego przez filtr (np jakies drobiny piachu) to zrozumiesz o czym mowie
  15. AMSOIL moze byc dobra opcja...statnio sprawdzalem u siebie i wykazuje dobra filtracje mimo, ze nie jest nasaczany olejkami. A w jakiej skali mierzy sie filtrację w domowych warunkach? Ja jak wymieniam filtr powietrza to poatrze sobie na stopien zabrudzenia ale ile przez niego przeleciało to nie mam bladego pojęcia. spojrzec czy cos jest za filtrem ? przejechac palcem czy jakis brud osiadl ? spojrzec na stan lopatek turbo ? takie tam domowe
  16. Tak, sprzedalem taki soft ABT, ktory smigal u mnie. Taki lajtowy soft bo turbo 0,8bar ladowalo. Z tego co rozmawialem z wlascicielem smiga i 0 stukow i innych dziwnych objawow. Takze czasem mozna zaryzykowac ale raczej z czyms sprawdzonym. Pozdro
  17. A Ja jakos sprzedalem chip ABT do innego 1.8T i jakos dziala gicior... dziwne...
  18. AMSOIL moze byc dobra opcja...statnio sprawdzalem u siebie i wykazuje dobra filtracje mimo, ze nie jest nasaczany olejkami.
  19. I kiedy odbierasz kratki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.