Treść opublikowana przez Santa Cruz
-
Wymiana tylniej wycieraczki z A4 B8 Q5
Potwierdzam wszystko co wyżej w 100% - bezbolesna wymiana w 5 minut a efekt pierwszorzędny. Ramię, wycieraczka i obudowa kosztowały mnie w Audi na Połczyńskiej 111 w Warszawie 164.89 zł (nie mam zniżek) z dostawa na dzień następny od zamówienia. I spryskiwacz teraz jakby lepiej psika!
-
[ALL B7] Audi A4 2005 Audio Concert by Grunding + Iphone 16 Gb
W filmu wynika, że nazwy są wyświetlane a to z kolei zależy od typu radia. Podsumowując: - Audi Concert II - brak napisów na FISie (bo cd text nie jest obsługiwany) - Audi Symphony (i wyżej, np RNS-E) - komplet informacji wyświetlany an FISie
-
[ALL B7] Audi A4 2005 Audio Concert by Grunding + Iphone 16 Gb
Witam Nie wiesz może czy z RNS-E będzie działał ? i co wtedy z obsługą na FIS ? Pytam bo na youtube widziałem kiedyś ich produkt montowany w a4 i można było na fis zmieniać utwory i oczywiście nazwy wyświetlał. Pozdrawiam Z tego co dowiedziałem się od dystrybutora wynika, że dopiero w B8 można odczytywać nazwy i wyświetlać je na fis'ie czy wyświetlaczu radia. Jak wygląda sprawa z RNS-E'm to nie wiem - polecam zadzwonić do importera, może już spotkał się z taką sytuacją i potrafi odpowiedzieć na to pytanie.
-
[ALL B7] Audi A4 2005 Audio Concert by Grunding + Iphone 16 Gb
W B6 do Symphony mam podpietego DENSIONa: http://sklep.artdesign.com.pl/product_info.php?cPath=217_162_80_83&products_id=678 ktory znakomicie wspolpracuje z iPodem Touch 1st gen. Podpiety do zlacza zmieniarki, przewijanie i zmiana utworow jak na plycie (glosnosc rowniez) + recznie w iPodzie. Nie wyswietla tytulow bo radio ich nie obsluguje. Uchwyt zamontowany na srodkowej kratce nawiewu jest wygodny i estetyczny. Drogo ale polecam.
-
[B7 BKE] Brak mocy
A umiesz po polsku pisać? Popraw profil.
-
[ALL B6] Navi - iPod.... jak ?
Dwa linki: http://www.a4-klub.pl/smf/all_rnse_i_ipod-t55838.0.html i http://www.dension.pl
-
[ALL B6] Jaki rozmiar felgi pasuje do mojej audi??
Na felgi 17" tylko fabryczny rozmiar opon: 235/45R17.
-
[ALL B6] IPhone
Dwa linki: http://www.a4-klub.pl/smf/all_rnse_i_ipod-t55838.0.html i http://www.dension.pl I wszystko w temacie. Można zamknąć.
-
[ALL] RNS-E i iPod...
Nie istnieje interface odczytujacy playlisty i itp z iPoda w samochodach Audi bez szyny CAN (edit: światłowodowej czy cuś takiego, w każdym razie następna generacja w stosunku do tego co jest w B6/B7). Do B8 to nie problem. Najlepsze rozwiazanie to dension Gateway 100 podlaczany do zlacza zmieniarki - mozesz zmieniac i przewijac piosenki za pomoca fabrycznego audio a dodatkowo dziala funkcja 'resume'. Dolaczany uchwyt mozna zamontowac bezinwazyjnie na kratkach od nawiewu centralnego i wygodnie podgladac odtwarzane kawalki. Sam tak mam w B6 (+concert II + iPod Touch) i jestem zadowolony.
-
[B8 CAG] Zimówki
Zakladaj to co sugeruje producent. Kilka razy probowalem zakladac odpowiedniki ktore mialy odpowiadac fabrycznym rozmiarom ale nigdy samochod nie prowadzil sie tak dobrze jak na fabrycznych rozmiarach.
-
[ALL B7] Różne rozmiary felg, szerokości
Cóż, w Twoim wypadku nie ma możliwości poprawienia komfortu - 235/45R17 są rekomendowanym przez producenta rozmiarem a i tak są większe od 195/65R15 (tzn ich średnica). Wsadzanie większej opony - tzn takiej która będzie miała wyższą ściankę boczną, np 245/45R17 - mija się z celem bo pogorszy pracę zawieszenia, osiągi, hamowanie na mokrej nawierzchni, itd. Jedyne wyjście to zakup opon o bardziej miękkiej ściance bocznej - wbrew pozorom opona oponie pod tym względem nie równa i są (ci bardziej wrażliwi) kierowcy którzy odczuwają różnicę. Z własnego doświadczenia wiem, że generalnie Micheliny są tu bardziej komfortowe. Dodam jeszcze, że modele opon nastawione na performance (np Continental ContiSportContact) mogą być sztywniejsze od modeli bardziej 'cywilnych' (np Continental ContiPremiumContact).
-
[B6 AVF] które felgi waszym zdaniem?
Mam ten sam punkt widzenia co autor wątku i dlatego proponuję OZ Ultraleggera. Są srebrne, czarne, grafitowe i czerwone: http://www.tirerack.com/wheels/WheelCloseUpServlet?target=runWheelSearch&initialPartNumber=W0171020253B&wheelMake=O.Z.&wheelModel=Ultraleggera&wheelFinish=Black+Painted&showRear=no&autoMake=Audi&autoModel=A4+1.8T+FWD&autoYear=2003&autoModClar=Base+Model&filterSize=All&filterFinish=All&filterSpecial=false&filterBrand=All&filterNew=All&sort=Weight
-
[ALL B6] Dziwna kontrolka?
Nie ma. ESP wykrywa różnicę prędkości obrotowych kół.
-
[B6 AVF] Stukanie w przednim zawieszeniu.Co to moze byc?
Proponuję sprawdzić luz między śrubą a tulejką w którą wchodzi śruba w górnym wahaczu oraz luz na otworze w nadwoziu przez który ona przechodzi.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Warszawa Witam Wszystkich A4/B6/1,9TDI/Avant/2004 Santa Cruz