Treść opublikowana przez Santa Cruz
-
[ALL] Audi A3 Sportback 2.0 TDi CR 170 Black Edition - 2010
Ładniutka. Będzie doposażanie w RNS-e?
-
Czy tak mozna ? Szersze z przodu węższe z tyłu ?
Choćby stąd:http://www.buyacar.co.uk/audi_rs3_sportback/car_25t_fsi_rs3_quattro_5dr_s_tronic_33909.jhtml Sprawdź swoje źródło Co nie przeszkadza mu być potwornie podsterownym a gdzie tracimy przyczepność tam wstawiamy szersze gumki.
-
Czy tak mozna ? Szersze z przodu węższe z tyłu ?
no nie mów, że ty byś założył szersze opony do przodu A po co mi szeroka opona na tylnej osi? Czy Audi jest nadsterowne? Czy zarzuca tyłkiem przy ruszaniu? Nic z tych rzeczy. Szersza opona ma poprawić trakcję i dlatego w RS3 fabrycznie są 235/35 z przodu a 225/35 na tyle, obie 19".
-
[B6 AVF] A4 B6 Avant srebrny 131KM 03/04 małe mody :)
Takie
-
Spryskiwacze mgiełkowe
Adapter montujesz w otworze wsuwając wycięciem w kierunku silnika, tak aby spryskiwacz był bliżej kabiny.
-
Czy tak mozna ? Szersze z przodu węższe z tyłu ?
Szersza na tył? W samochodzie z przednim napedem? :polew: Szersza opona ma być tam gdzie jest przekazywana (spora) moc a nie tam gdzie lepiej wygląda. Jeśli założysz rożne rozmiary to nie zapomnij przegranulować światła.
-
225/45/18 vs 235/40/18 co lepiej kupic
Zonie chcesz dawać samochód na 18"? babie to tylko fabryczne 15" przysługują.. A tak poważnie to 225/45 będzie za duza, 235/40 będzie ok.
-
225 / 50 / 17 Michelin Primarcy jak nowa no i zonk :) foto
Nie robi sie tego w miejscu jakie widac na foto
-
Forza Motorsport 4
Panowie, To wideo pasuje tutaj jak ulał: Pięęęękne
-
Znaczenie ET Felgi
Tak, jest na odwrót. Mniejsze ET to felga bardziej wysunięta na zewnątrz. Felga którą proponujesz będzie pasowała bez problemu.
-
[B6 AVF] Bagażnik typu BOX
Pleciesz.
-
[ALL] Auto podskakuje opony wyważone
Jeśli kola nie były wyważone dokładnie to kolo może lekko szarpać kierownicą. Na każdej maszynie można ustawić próg niewyważenia poniżej którego urządzenie wyświetli '0' - poproś o bardzo dokładne wyważenie (z doświadczenia wiem, ze poniżej 5g niewyważenia jest ok). Felgi stalowe nie są czasochłonne przy wyważaniu wiec nie powinno być problemu. Jeśli to nie pomoże to - ponieważ wyważarka wyważarce nie równa - może musisz poszukać lepszego sprzętu? Sprawdź od razu czy kolo nie ma bicia promieniowego czyli czy nie chodzi na wyważarce góra- dol. Jeśli tak będzie to nawet najlepsze wyważenie nie zlikwiduje drgań bo nawet 100kg ciężarków nie zlikwiduje efektu zmieniającego się promienia miedzy piasta a nawierzchnia ('jajowatosci'). Nowe felgi są przeważnie proste wiec obstawiał bym opony. Nawet najlepszy producent może dać ciała i któryś egzemplarz może być wadliwy. W Twojej sytuacji przełożył bym kola z przodu na tył aby zlokalizować najsłabszą sztukę. Na marginesie dodam, ze w porządnym zakładzie wulkanizacyjnym obsługa sama powinna się tym zająć i wskazać co nawala w Twoim przypadku.
-
[AUDIKA]A4 B6 w czerwcu zakupiona silnik 2,5 tdi 163mc alu17 S-LINE
Nam tez będzie milo jeśli zaczniesz pisać poprawnie po polsku, z uwzględnieniem zasad interpunkcji.
-
[ALL B6] a4 cabrio na fulu ;-)
A może felgi pod kolor dachu ?
-
[B6 BBK] Moje S4
Looks sweeeeeeeet!
-
[B8 CAG] Opony na felgę 8Jx17 ET47
Roznica wysokosci i srednicy zadna. Wg mnie to dobre posuniecie - mniejsze spalanie i lepsze odprowadzanie wody kosztem nieznacznie gorszego hamowania na sucho.
-
[B6 AWX] Avocadogrün-Perleffekt A4 B6
Czy wiesz jakie jest ET Twoich siedemnastek?
-
[ALL] pora się pochwalic :)
Sorry, ale czym tu się 'chwalić' w tytule? Golas na osiemnastkach? Poza tym popraw tytuł bo jest niezgodny ze wzorem.
-
[B6 AVJ] Audi a4 b6 by Pablo77
Do autora wątku: Proponuję zapoznać się z przyklejonymi wątkami w poszczególnych działach, aby uniknąć bzdur typu:
-
[B6 AWX] srebrna a4
Te wyglądają jak kolpaki założone na stalówki - taniej wyjdzie jak sam takie combo złożysz.
-
[B6 AVF] BRAK MOCY
A to nie jest typowy objaw przeładowania przez unieruchomione kierownice w turbinie? Każdy średnio kumaty mechanik z VAGiem powinien umieć sprawdzić (w czasie jazdy) ile turbina ma łodwać wg programu a ile faktycznie pompuje - jeśli będzie rozbieżność to do czyszczenia.
-
[B6 AWX] srebrna a4
Proponuje 'telefony' czyli takie: http://allegro.pl/felgi-alu-oryginalne-audi-a4-a6-16-z-oponami-i1810529968.html
-
[ALL B6] moja sunia
Dywaniki masz z poloneza, zmien na oryginalne.
-
Jaki rowerek
I ma rację Z tych na fotkach to lepiej wygląda Carver (korba XT!) ale bez pełnej specyfikacji trudno doradzić.
-
[ALL] Opinie na temat boksu dachowego
Box wcale nie musi być otwierany obustronnie - wystarczy, ze zamocujemy go asymetrycznie na dachu, po tej stronie gdzie się unosi wieko (np nad pasażerem). Jak tak jeżdżę i cala szerokość trumny jest w zasięgu moich ramion.