Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Santa Cruz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Santa Cruz

  1. Ładniutka. Będzie doposażanie w RNS-e?
  2. Choćby stąd:http://www.buyacar.co.uk/audi_rs3_sportback/car_25t_fsi_rs3_quattro_5dr_s_tronic_33909.jhtml Sprawdź swoje źródło Co nie przeszkadza mu być potwornie podsterownym a gdzie tracimy przyczepność tam wstawiamy szersze gumki.
  3. no nie mów, że ty byś założył szersze opony do przodu A po co mi szeroka opona na tylnej osi? Czy Audi jest nadsterowne? Czy zarzuca tyłkiem przy ruszaniu? Nic z tych rzeczy. Szersza opona ma poprawić trakcję i dlatego w RS3 fabrycznie są 235/35 z przodu a 225/35 na tyle, obie 19".
  4. Adapter montujesz w otworze wsuwając wycięciem w kierunku silnika, tak aby spryskiwacz był bliżej kabiny.
  5. Szersza na tył? W samochodzie z przednim napedem? :polew: Szersza opona ma być tam gdzie jest przekazywana (spora) moc a nie tam gdzie lepiej wygląda. Jeśli założysz rożne rozmiary to nie zapomnij przegranulować światła.
  6. Zonie chcesz dawać samochód na 18"? babie to tylko fabryczne 15" przysługują.. A tak poważnie to 225/45 będzie za duza, 235/40 będzie ok.
  7. Nie robi sie tego w miejscu jakie widac na foto
  8. Panowie, To wideo pasuje tutaj jak ulał: Pięęęękne
  9. Tak, jest na odwrót. Mniejsze ET to felga bardziej wysunięta na zewnątrz. Felga którą proponujesz będzie pasowała bez problemu.
  10. Pleciesz.
  11. Jeśli kola nie były wyważone dokładnie to kolo może lekko szarpać kierownicą. Na każdej maszynie można ustawić próg niewyważenia poniżej którego urządzenie wyświetli '0' - poproś o bardzo dokładne wyważenie (z doświadczenia wiem, ze poniżej 5g niewyważenia jest ok). Felgi stalowe nie są czasochłonne przy wyważaniu wiec nie powinno być problemu. Jeśli to nie pomoże to - ponieważ wyważarka wyważarce nie równa - może musisz poszukać lepszego sprzętu? Sprawdź od razu czy kolo nie ma bicia promieniowego czyli czy nie chodzi na wyważarce góra- dol. Jeśli tak będzie to nawet najlepsze wyważenie nie zlikwiduje drgań bo nawet 100kg ciężarków nie zlikwiduje efektu zmieniającego się promienia miedzy piasta a nawierzchnia ('jajowatosci'). Nowe felgi są przeważnie proste wiec obstawiał bym opony. Nawet najlepszy producent może dać ciała i któryś egzemplarz może być wadliwy. W Twojej sytuacji przełożył bym kola z przodu na tył aby zlokalizować najsłabszą sztukę. Na marginesie dodam, ze w porządnym zakładzie wulkanizacyjnym obsługa sama powinna się tym zająć i wskazać co nawala w Twoim przypadku.
  12. Nam tez będzie milo jeśli zaczniesz pisać poprawnie po polsku, z uwzględnieniem zasad interpunkcji.
  13. A może felgi pod kolor dachu ?
  14. Looks sweeeeeeeet!
  15. Roznica wysokosci i srednicy zadna. Wg mnie to dobre posuniecie - mniejsze spalanie i lepsze odprowadzanie wody kosztem nieznacznie gorszego hamowania na sucho.
  16. Czy wiesz jakie jest ET Twoich siedemnastek?
  17. Sorry, ale czym tu się 'chwalić' w tytule? Golas na osiemnastkach? Poza tym popraw tytuł bo jest niezgodny ze wzorem.
  18. Do autora wątku: Proponuję zapoznać się z przyklejonymi wątkami w poszczególnych działach, aby uniknąć bzdur typu:
  19. Te wyglądają jak kolpaki założone na stalówki - taniej wyjdzie jak sam takie combo złożysz.
  20. Santa Cruz odpowiedział(a) na jaca76 temat w 1.9TDI
    A to nie jest typowy objaw przeładowania przez unieruchomione kierownice w turbinie? Każdy średnio kumaty mechanik z VAGiem powinien umieć sprawdzić (w czasie jazdy) ile turbina ma łodwać wg programu a ile faktycznie pompuje - jeśli będzie rozbieżność to do czyszczenia.
  21. Proponuje 'telefony' czyli takie: http://allegro.pl/felgi-alu-oryginalne-audi-a4-a6-16-z-oponami-i1810529968.html
  22. Dywaniki masz z poloneza, zmien na oryginalne.
  23. I ma rację Z tych na fotkach to lepiej wygląda Carver (korba XT!) ale bez pełnej specyfikacji trudno doradzić.
  24. Box wcale nie musi być otwierany obustronnie - wystarczy, ze zamocujemy go asymetrycznie na dachu, po tej stronie gdzie się unosi wieko (np nad pasażerem). Jak tak jeżdżę i cala szerokość trumny jest w zasięgu moich ramion.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.