Treść opublikowana przez Santa Cruz
-
[ALL] wycena alu z oponami do audi
Zacznij od porządnych zdjęć tych kół bo takie to o kant d.... potłuc...
-
[ALL] Jakie felgi
A ja powiem, że grafitowe/tytanowe. Np takie: 17': 18:
-
[B7 BRB] Co można jeszcze zrobić w mojej a4 1.9 tdi BRB?
Zacznij od zweryfikowania tego co dotychczasowy magik zrobił z Twoim silnikiem na wiarygodnej hamowni.
-
[B6 AVF] A4 AVANT 1,9 130 KM pojemnośc baku
Jeśli tyle pokazał Ci dystrybutor to musiałeś na nieźle 'podkręconej' stacji zatankować..
-
[B6 AWX] Ramiona wycieraczek
Nie kombinuj tylko odłóż parę Euro na sprawdzony zestaw. A samych gumek to już chyba w żadnym samochodzie się nie wymienia - zawsze ze stelażem.
-
[B6 AVF] A4 AVANT 1,9 130 KM pojemnośc baku
- [ALL B7] Czy te lampy są warte zakupu
Tak wyglądają reflektory w B8 jeśli nie zamówiłeś xenonów.- Wycie i buczenie przy skręcaniu w A4 B6
ESP nie interweniuje dopóki nie odstanie sygnałów o niestabilnej pracy kół. Sprawdź zbieżność (choć to na suchym też powinno pogarszać prowadzenie) oraz kierunek bieżnika na oponach - jeśli masz oponę kierunkową założoną na odwrót to będzie wciągać zamiast wypluwać i będzie do widać najbardziej na wodzie i śniegu.- Wspomaganie - płyn G004000M2 to to samo co G002000?
Hahaha. G002000 kupiłem osobiście w ASO (Warszawa, ul. Połczyńska) pół roku temu. Mogę Ci odsprzedać 0.5 litra bo zużyłem na wymianę tylko pół pojemnika... Wygląda tak:- Wspomaganie - płyn G004000M2 to to samo co G002000?
Dla spokoju ducha to powinieneś i dolewać i wymieniać na oryginalny, taki jaki masz na nakrętce.- [ALL B6] Problem z wskazaniem temperatury
To normalne w dieslu.- [ALL] Naklejki stickerbomb - co o tym myślicie?
Suabo. Do niczego nie pasuje - póki co wygląda jak ozdoba z wesela którą zapomniałeś zdjąć..- [ALL B5] 17 od SuperB
Dobre, dobre - można założyć wąską oponę (205/50) i nawet 1.6 będzie dawało radę.- [ALL B6] Elektrycznie otwierany bagażnik
Jeśli to jest opcja z RS4 to prawdopodobnie była dostępna i do sedana i do avanta.- [ALL B5] Co to za felga i które denka
Odkręć, zobacz co jest napisane od wewnątrz a potem szukaj po tym co odczytasz. Nikt nie jest jasnowidzem i no-name'ów nie będzie rozkminiał za Ciebie.- [ALL] Poszukuję felg BBS RN 15" lub 16" 4x100
Popytaj na forum Hond - to jest rozstaw min starego Civica.- [B7 BPW] Jaki płyn
Bierz ORI, taki jaki masz na nakrętce.- [B7 ASB] Mały S-line w macie :) Więcej s-line...
Końcówki dobre. Do V6 pasują lepiej niż do R4.- [ALL] jaki to klucz
Przecież to śruba zabezpieczająca, każda nasadka ma trochę inny wzór wieloklina. Do tego nie dokupisz pasującej nasadki bo wtedy co to by było za zabezpieczenie? Tylko wbicie dużego klucza gwiazdowego pozwoli to wykręcić lub jakiś patent dobrego wulkanizatora.- Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
Czy ona nie jest montowana tak jak fabryczne radio i do demontażu potrzebne sa 'wyjmaki'? Obejrzyj zmieniarke dokladnie.- [ALL] Wykresy Fabryki Mocy :)
No super, super ale wolałbym zobaczyć również pomiar przed modyfikacja.- [ALL B8] Czy doszczelniać przednie nadkola.
Ja bym chętnie to zaślepił mata wygłuszającą do maski i komory silnika (np STP AK10) - ma 10mm grubości, jest zrobiona z gęstej pianki, odporna na wysokie temperatury, jest pokryta folia aluminiowa z jednej a mocnym klejem z drugiej strony.- Pytanie o przyciski do sterowania szybami w Audi A4 B6
Wymieniaj cale, będą z lepszego materiału. Problem ze stykami w guziku opuszczania się zdarza po dużym przebiegu lub nieczęstym używaniu włącznika. Kupując nowe upieczesz dwie pieczenie na jednym ogniu.- [B6 AWX] Wytarte plastiki, regeneracja w trojmiescie ?
Szkoda kasy na używane - zawsze będą miały jakąś zadrapania. Nowe nie są drogie a maja bardziej trwałą powłokę i nie wycierają się tak jak te które miałeś zamontowane fabrycznie. Wymiana jest łatwa (j.w.) ale kup sobie przed rozbiórką kilka kołków to tapicerki w ASO (1,5zl/szt) bo zawsze jakiś uszkodzisz przy rozbieraniu.- [ALL B7] Dziwny dźwięk w czasie skręcania
Bierz plyn ori z korka na zbiorniczku, nie jest drogi. Ja miałem słabe piszczenie przy maksymalnym skręcie, wymieniłem na oryginalny i wszystkie odgłosy ustały. - [ALL B7] Czy te lampy są warte zakupu