Treść opublikowana przez Santa Cruz
-
Forza Motorsport 4
Wszystko ładnie i pięknie ale jeżdżenie w kolko po tych samych torach mnie się już znudziło. Właśnie wykręcam calaka w FM2 (dla punktów za osiągnięcia) i nie kupie FM4 dopóki nie wypuszcza paczki z nowymi torami.
-
[B7 BLB] wycieraczka tylnia B7
Kup sobie od razu ramie z wycieraczka z Q5 - 100x lepsze niz standard.
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
+1 Co to jest to +1 :?: To oznacza, ze podzielam opinie wyrażoną przez cytowana osobę.
-
Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S-line w Audi A4 B6/B7
Tak jak napisal dominikt1 - pikowana z S3 świetnie pasuje do kierownicy S-line z B8 a gladka lepiej do ori B6 trzy- lub czteroramiennej.
-
[ALL] Czy po pewnym czasie KM mogą uciec ?
Wiesz o tym, ze przeplywka psuje się stopniowo i w podobny sposób spada moc twojego samochodu? Sprawdz ja.
-
B8 Audi S4 Wykres po modyfikacji
A gdzie jest pomiar (z tej samej hamowni) przed modzeniem?
-
[B6 AVF] AVF seria po programie w MR Motors - 170KM / 389,8Nm :D
Zawyża czy nie to nie ma znaczenia jeśli robisz auto przed i po na identycznym ustawieniu tej samej hamowni. Mnie zastanawia parametr 'korekcja' na wykresie - dlaczego jest inny dla pomiaru serii a inny dla moda? Dopóki pomiary nie są robione na identycznych ustawieniach ich wyniki można o kant d8py potłuc.
-
[B6 AWX] Wymiana plastikowych miseczek w rączkach
Ja wymieniałem niedawno, tylko boczek stawia jakikolwiek opór. Reszta na wkrętach a przełączniki szyb montuje się na zatrzask w nowym uchwycie. Nowa część jest inaczej (lepiej) wykończona niż stara, dobrze wrozy co do jej trwałości.
-
[INNE] Alcantara zabrudzona jajkiem -czym wyprać ?
Ja polecam: SONAX Xtreme pianka do czyszczenia tapicerki - Alcantara. Mozna go kupic w wielu miejscach gdzie sprzedaja chemie samochodowa. Ja kupuje w Leclercu.
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
+1
-
[B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus
Az szkoda, ze to nie podwojny cupholder.
-
[B6 BFB] A4 1.8T 163 KM BFB , A5 2.0 TFSI 211km Quattro Str. 4
To jeszcze brakuje kierownicy S-line z B8. Fajne taborety!
-
[ALL] Waga oryginalnych felg 18"-19" Audi
Też uważam, ze to babol. Ultralekkie OZ Aleggerrita 8x17" ważą 7.5 kg sztuka.
-
[ALL B6/B7] Jak wam się widzi taka fela do b6??
A nie lepsza bedzie grafitowa?
-
Forza Motorsport 4
Przerobiona konsola może zostać zbanowana i nie będziesz miał dostępu do Xbox live czyli nici z grania po sieci. Nawet oryginalna gra tutaj nie pomoże.
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
My chcemy zdjęć ! ! !
-
[B6 BEX] Czarna strzała S-Line by seves SERIA 198,5HP 258,6Nm :)
W sam raz na ładny i wydajny intercooler...
-
[ALL B6] Czy taki felgi z oponami podpasują do b6
1. Szkoda kasy na ten zestaw bo takie opony to w dostawczakach jeżdżą a nie w osobówkach więc będzie trudno odsprzedać. 2. 16 cali w B6 powinno mieć szerokość 205 lub 215, a wysokość 55 procent. 3. Przypomnij sobie zasady interpunkcji bo to jak zadałeś pytanie jest na poziomie ośmiolatka.
-
[ALL B6] pytanie nowicjusza - lusterka zewnętrzne, alarm
A uruchamiales ogrzewanie tylnej szyby?
-
[ALL] Wyniki testu - jak wpływa wielkość felgi na osiągi samochodu
W tym teście: http://www.caranddriver.com/features/effects-of-upsized-wheels-and-tires-tested magazyn Car and Driver zmierzył jaki wpływ ma zmiana felg na większe, przy zachowaniu zewnętrznej średnicy. Testowali wszystkie mierzalne parametry (przyspiszenie, siłę odśrodkową, hamowanie, SPALANIE) na przednionapędowym Golfie VI montując kolejno 195/65R15 -> 205/55R16 -> 225/45R17 -> 225/40R18 -> 235/35R19, z zachowaniem tego samego modelu opony i felgi. Wyniki podsumowano tak: - Im mniejsze koło tym lepsze przyspieszenie i mniejsze spalanie, - Większe koło to lepsze hamowanie i większa odporność na przeciążenia boczne ZA WYJĄTKIEM największego rozmiaru (19") który przez bardzo niską ściankę boczną nie utrzymuje w zakręcie kontaktu z podłożem na całej szerokości bieżnika, - Węższa opona wydaje mniej męczący szum. - 18" to opcja gdy wygląd jest ważniejszy a drogi gładziutkie, - 17" dzięki temu, że skracają wyraźnie drogę hamowania, są polecane w każdym innym przypadku. Oczywiście to nic odkrywczego ale widzimy czarno na białym gdzie i ile zyskujemy a gdzie i ile tracimy. Osobiście zdecydował bym się na lekkie felgi 17" (OZ ALLEGGERITA) z zalecanymi oponami 235/45R17. Zapraszam do dyskusji jakie macie doświadczenia w tej materii.
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
wrclaguna, Śmigasz już na zimowych kołach? Czy czujesz dużą różnicę w dynamice samochodu na węższych oponach i lżejszych felgach?
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Virus, Jak Ci się jeździ na 225/40R18? Wiem z autopsji, że podkarpackie drogi nie rozpieszczają jakością.. czy uszkodziłeś kiedyś oponę na dziurze w jezdni? Jeździsz na zwykłych oponach czy RunFlat?
-
[ALL] Czym wyczyścić pozostałości kleju po odważnikach?
Ja używam świetnego preparatu w sprayu Sonaxa, nazywa się "Preparat do usuwania smoły" - zmywa wszystko co się klei z każdej powierzchni bez uszczerbku dla lakieru (albo szyby, po zdjęciu naklejek autostradowych). Kupiłem w Leclerku.
-
[ALL] Zakładacie kołpaki na stal czy jeździcie bez ?
Jeżdżę z płaskimi kołpakami bo dzięki nim mam lepszą aerodynamikę.
-
[ALL B7] Jakie wybrać jak sądzicie
Bierz pierwsze na oponach 205/55R16.