Treść opublikowana przez Santa Cruz
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
Do naprawy zawiasu owszem, do wymiany/smarowania tłoczka nie trzeba.
-
[ALL B5] Audi custom FIS
Zapowaida sie grubo. Jak podlaczyles iPoda?
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
Bierz to co wyzej, cena lekko nizsza niz z aso.
-
[ALL B6] Śruby zapezpieczajce i normalne
A skad niby tyle 'okazji' na alledrogo? Ja mam jedna śrubę zabezpieczającą a myślę już o kolejnej. Im bardziej utrudnię tym chętniej złodziej zrezygnuje.
-
[ALL B6] Na jaki kolor pomalować felgi?
+1
-
[ALL] Jakie wycieraczki polecacie BOSCH/VALEO/MOT-GUM
zależy jakie bosche i skąd np. z niemiec , to całkiem inna bajka To była wypowiedź ironiczna... Nie ma takiej firmy jak BOSH. Za to BOSCH jest. A sam polecam oryginały, te które znajdują się w zestawie do konwersji na pióra Aero.
-
Montaz Podgrzewanych zewnetrznych lusterek A4 B6 B7
Tak jest we wszystkich B6 i B7.
-
[ALL B7] Felgi od TT które
Masz rację - 8,5 będzie szerzej niż jest obecnie co nie zmienia faktu, że 225/45 będzie mocno naciągnięta na tak szeroką felgę. Dołożenie dystansu choćby 10mm wysunie w sumie o 21 mm od obecnego położenia, co wg mnie jest przesadą i jeśli marda16 nie jest zboczony na punkcie opona jak Ty A-rek, to sobie kupi węższe i będzie podjeżdżał pod krawężniki bez obawy, że podrapie felgi. Wiem co piszę bo sam jeżdżę teraz na 8x17 i 225/45R17 i rant ochronny na oponie jest 'na styk' (tzn przy szerszej feldze nie spełniał by swojego zadania).
-
[ALL B7] Felgi od TT które
Dystans 10mm będzie dobry bo da efektywnie bardzo ładne ET37, tylko porządnie zrobiony nie będzie tani.
-
[B7 BLB] AUDI A4 B7 krajowy, granatowy sedan :)
Schowek bez zamka? Dziwne... Dawaj rozpiskę wyposażenia
-
[B6 AVF] 1.9 quattro [193KM] S-line, S4 tył, RS4 19", white dekory str.11
Te białe listwy - to było Piano w oryginale?
-
[B6 AWX] ...srebrna A4 S-ANCHO edition :) ..192KM radości-UPDATE 18.01.12r str3
...z AWX ale w garażu czeka skrzynia 6-biegowa ze sprzęgłem ...[br]Dopisany: 09 Styczeń 2012, 11:18_________________________________________________ ..na 16' czy 18' ?? ...pzdr Jedne i drugie. Ciekawy jestem jak z trakcja przy takich parametrach silnika..
-
[B6 AWX] Biopaliwa
Ahhhh, jak dobre to byly czasy....
-
[ALL B7] Felgi od TT które
Jedne i drugie schowają się w nadkole bardziej niż te które masz obecnie wiec efekt będzie bardzo średni.. Jeśli już, to bierz 7", ET47 bo na 8.5" 225 jest za wąska.
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Ja bym dziabną końcówki w ciemny chrom.
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Jakie gumki są na tych 19" ?
-
[B6 AWX] ...srebrna A4 S-ANCHO edition :) ..192KM radości-UPDATE 18.01.12r str3
Jakie opony masz na tych felgach?
-
[ALL B8] B8 Allroad
Perpetum mobile
-
[ALL] Carbonowe dekory... warto?
A widziałeś bialy carbon DI-NOC 3M? LINK Jest tez czarny: LINK Wg mnie ta folia wygląda nawet lepiej niż to co pokazałeś..
-
[B7 BLB] wycieraczka tylnia B7
>>> TAKI <<<
-
[ALL] Latarka LED zamiast zapalniczki
Chcesz trzymać taka kobyle w zapalniczce miedzy fotelami? Nie zahaczysz łokciem raz czy dwa i nie połamiesz jej ani nie zepsujesz gniazda?
-
Jaki płyn do spryskiwaczy?
Mi Sonax koncentrat zamarzl przy -20 C w trasie, zrobiony byl na najnizsza temperature (-25?). W tym roku przerzucilem sie na gotowy plyn Sonaxa (tez nano).
-
[ALL B6] Spryskiwacz ksenonów oraz skrzynia biegów
Sprawdz czy sprysk od Skody nie jest taki sam a wtedy kupisz nowy kilka razy taniej.
-
[B6 AVF] Problem z zamkiem klapy tylnej avant a4 1.9tdi 2003rok
U mnie tez sprawdził się ten patent, miałem identyczny objaw.
-
Ceny paliwa marzec 2026
Przypominam o cenapaliw.pl Ja zawsze przed tankowaniem sprawdzam stacje w mojej okolicy, żeby dać zarobić tym którzy chcą zedrzeć mniej.