Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Santa Cruz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Santa Cruz

  1. Do naprawy zawiasu owszem, do wymiany/smarowania tłoczka nie trzeba.
  2. Zapowaida sie grubo. Jak podlaczyles iPoda?
  3. Bierz to co wyzej, cena lekko nizsza niz z aso.
  4. A skad niby tyle 'okazji' na alledrogo? Ja mam jedna śrubę zabezpieczającą a myślę już o kolejnej. Im bardziej utrudnię tym chętniej złodziej zrezygnuje.
  5. zależy jakie bosche i skąd np. z niemiec , to całkiem inna bajka To była wypowiedź ironiczna... Nie ma takiej firmy jak BOSH. Za to BOSCH jest. A sam polecam oryginały, te które znajdują się w zestawie do konwersji na pióra Aero.
  6. Tak jest we wszystkich B6 i B7.
  7. Masz rację - 8,5 będzie szerzej niż jest obecnie co nie zmienia faktu, że 225/45 będzie mocno naciągnięta na tak szeroką felgę. Dołożenie dystansu choćby 10mm wysunie w sumie o 21 mm od obecnego położenia, co wg mnie jest przesadą i jeśli marda16 nie jest zboczony na punkcie opona jak Ty A-rek, to sobie kupi węższe i będzie podjeżdżał pod krawężniki bez obawy, że podrapie felgi. Wiem co piszę bo sam jeżdżę teraz na 8x17 i 225/45R17 i rant ochronny na oponie jest 'na styk' (tzn przy szerszej feldze nie spełniał by swojego zadania).
  8. Dystans 10mm będzie dobry bo da efektywnie bardzo ładne ET37, tylko porządnie zrobiony nie będzie tani.
  9. Schowek bez zamka? Dziwne... Dawaj rozpiskę wyposażenia
  10. Te białe listwy - to było Piano w oryginale?
  11. ...z AWX ale w garażu czeka skrzynia 6-biegowa ze sprzęgłem ...[br]Dopisany: 09 Styczeń 2012, 11:18_________________________________________________ ..na 16' czy 18' ?? ...pzdr Jedne i drugie. Ciekawy jestem jak z trakcja przy takich parametrach silnika..
  12. Santa Cruz odpowiedział(a) na agart temat w 1.9TDI
    Ahhhh, jak dobre to byly czasy....
  13. Jedne i drugie schowają się w nadkole bardziej niż te które masz obecnie wiec efekt będzie bardzo średni.. Jeśli już, to bierz 7", ET47 bo na 8.5" 225 jest za wąska.
  14. Ja bym dziabną końcówki w ciemny chrom.
  15. Jakie gumki są na tych 19" ?
  16. Perpetum mobile
  17. A widziałeś bialy carbon DI-NOC 3M? LINK Jest tez czarny: LINK Wg mnie ta folia wygląda nawet lepiej niż to co pokazałeś..
  18. Chcesz trzymać taka kobyle w zapalniczce miedzy fotelami? Nie zahaczysz łokciem raz czy dwa i nie połamiesz jej ani nie zepsujesz gniazda?
  19. Mi Sonax koncentrat zamarzl przy -20 C w trasie, zrobiony byl na najnizsza temperature (-25?). W tym roku przerzucilem sie na gotowy plyn Sonaxa (tez nano).
  20. Sprawdz czy sprysk od Skody nie jest taki sam a wtedy kupisz nowy kilka razy taniej.
  21. U mnie tez sprawdził się ten patent, miałem identyczny objaw.
  22. Przypominam o cenapaliw.pl Ja zawsze przed tankowaniem sprawdzam stacje w mojej okolicy, żeby dać zarobić tym którzy chcą zedrzeć mniej.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.