Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fusse

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fusse

  1. pytanie,czy to cokolwiek wnosi te cisnienie... jak dla mnie to roznice kompletnie nie majace wplywu na wynik, a napewno nie taki wplyw by widocznie poprawic wynik . niech ktos z doswiadczeniem wypowie sie.
  2. sam jestem ciekawy jak to zapina, jak bedzie jakis spot kiedys z ladna pogode to karniemy sie; ) zobaczymy czy moj porobiony przezemnie idzie podobnie, choc nie wiem czy jeszcze zdaze na serii, bo kupilem juz suszarke awx.
  3. dobrze Krzycho, wynik rewelka zmieniaj suszare i wtrysk i atakuj 160 kuni
  4. uszczelke ze splywu oleju mozesz wymienic,ale nie koniecznie. w srodku nic sie nie wymienia. pewny jestes ,ze jest uszczelka miedzy kolektorem a turbo? ja w afnie nie mialem, a napewno robilem to pierwszy raz w tym aucie.
  5. jakis typ na passacie pisal,ze niby da sie, nie wnikam ,bo to i tak bez sensu, ale jak to wyglada w kwestii ciecia zderzaka, ktos juz podchodzil pod taki cooler? waski, a dlugi ; )
  6. Panowie, zakladal ktos moze z was intercooler z audi a5 Q5 ? w passacie podobno podchodzi bardzo dobrze(ba! podobno nawet mozna pod ory rury go wpasowac! ), jak to wyglada w audi a4? to jego wymiary:
  7. wlasnie kupilem ostatnie dwie rurki na wydech : ) takie same mam nadzieje,ze beda dobrze wygladac suszarka awx tez juz przyszla do mnie, jest ok : )
  8. Panowie, bo juz zglupialem z tym zwijakiem, ten zwijak ma byc od wersji poliftowej, czy w ogole jakis inny? czy ktos z was moze kojarzy, czy tasma z audi a6 c5 98rok, duzy klin bedzie pasowac?
  9. idealnie Ci moment poprowadzil, git robota! pewnie odczucia pozytywne, co ?: )
  10. uuu fajjne! trzaska cyce ta żaróweczka zaraz chyba zamowie sobie ja : ) naskrob fotostory z montazu : )
  11. wlasnie ja nie kumam, pojechales na program, i chyba jestes pierwszym ktory jest niezadowolny z rogala.. czemu nie mowiles,ze chcesz troche wiecej koksu pomimo kopcenia? : ) przeciez tuner jest dla Ciebie,a nie na odwrót.
  12. byku,gdzie kupiles i how much? sa cool
  13. co Ty chcesz samemu tam wymieniac? tam nie ma co wymieniac, czyscisz i skladasz, nie ma nic do wymiany, co najwyzej to uszczelke na wydech : P
  14. fajne zobacze jak u was bedzie wygladac ; ) zrobie sobie wtedy takie same;p mam nowe lampy w garazu,ale za zimno zeby rezac ;p
  15. ja nie kumam o co w nich chodzi? one swieca caly czas?
  16. od kupna auta zrobilem , 20k km i tez wszyscy mowili,ze to sprzeglo sie konczy i trzeba wymieniac. gowno prawda, zrobilem 20k km, mialem chipa ,zero poslizgow, a pedal jak byl twardy tak jest, aaa i na dodatek jak poloze na nim stope, to pulsuje. lapie u góry..
  17. dobra mistrzu,mam nadzieje,ze nikogo nie zabijesz. bo chwalic sie nie ma czym,ze 180 po miescie jezdzisz, dla mnie idiotyzm .
  18. o o Reniu wlasnie,Ty masz identyko prawie fure jak ja na takich wlasnie felgach, daloby rade zrobic jakis VT na jednym z Twoich zdjec z podpisu, wlasnie z felgami czarnymi ; ) ? mam mozliwosc pomalowania proszkowego po kosztach,ale kolory,to tylko bialy,albo czarny
  19. a co myslisz, o czarnych felach takich jak miales, te gwiazdy piecio ramienne(chyba) czarne w srebrnym aucie ?
  20. no no,ja tez czyscilem samemu i nie moglem rozdzielic muszli :/ pomoglo kupno palnika i grzanie 30min calej muszli, wtedy jebn***z gory i gotowe
  21. no audi w koszalinie obczaj linka : http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=170612.180
  22. ja tez wrzucilem skrzynke ze wzmakiem do siebie i pukaja dwa suby i nokia i dolozony puka calkiem niezle jak na serie naglosnienie. ale bez offtopa. Krzycho jestes z koszalina, wpadnij jutro na spota
  23. ja tez przypadkowo odkrylem suba u siebie ; )
  24. wyjedz 15min szybciej dasz rade: D
  25. no jutro chyba o 15? chyba,ze moze Kolega z darlowa chcialby inaczej i wpadlby rowniez! w italii chyba nie za goraco teraz, co?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.