Treść opublikowana przez KOval81
-
[B6 AWX] Ciężko wchodzą biegi
Całkiem możliwe, że siada Ci powoli kaseta, bo jabłko się już sponiewierało. Ja mam podobnie, z tym, że mi potrafi zatrzymać lewarek w pozycjach skrajnych i np. smarowanie od spodu i próby rozruszania wodzików nic nie pomagają.
-
Moje Audi A4 1.9 TDI Avant
A mi się zawsze podobało zestawienie srebrnego A4 z ciemniejszymi ciut szybkami i BIX'em
-
[ALL B5] RNS-E czy jakieś inne radio 2-dinowe ?
Dotykowy panel jest fajny, jak go czyścisz 2x dziennie :> Obraz przysłaniany przez tłuste odciski palców nie jest zbyt atrakcyjny
-
[ALL B7] RNS-E zawiesiło się
A u mnie znowu przytrzymanie on/off nie pomagało jak się wieszała. Za to skuteczne było trzymanie radio-setup, z tym, że czasem wybudzała się nadal zawieszona :> Wyczyściłem i problem zawieszania się prysł jak bańka mydlana
-
[ALL B5] RNS-E czy jakieś inne radio 2-dinowe ?
Jarko - jak najbardziej popieram, żebyś mnie źle nie zrozumiał Ja również jestem za montażem dobrego kombajnu multmedialnego - szczególnie, że za kpl RNS-E (z dodatkami) trzeba wyłożyć ok 4000pln. Za tą cenę jest już "kosmos" sprzęt do auta.
-
[ALL B5] RNS-E czy jakieś inne radio 2-dinowe ?
Czy to B5, B6, B7 to mając radio 1din trzeba podobne pieniądze zapłacić za założenie RNS-E. Nie ma tu znaczenia jaki model A4. Do B5 musi być z A6 żeby lepiej krawędzie się dopasowały i to jedyna różnica. O tak, to jest spory plus RNS-E w B7 Hehe - ale te funkcje, to nie tylko w B7 - B6 zapewnia to samo. Zresztą wiele stacji multimedialnych ma podobne funkcje: BT, navi, dvd, dvix, mp3, itp itd, więc nie wiem w czym różnica. Jeśli ktoś chce mieć pseudo ori sprzęt z B6,B7 w B5, to sobie zamontuje RNS-E, w przeciwnym wypadku można się rozglądać za czymś innym.
-
[B6 AVF] Jaki wydech do zderzaka S4 ?
Ja dałem za swój w idealnym stanie, zero rdzy, do tego 4 wieszaki, czyli idealnie kompletny - 250pln. Ale szczerze powiedziawszy szukałem chyba 3 miechy i trafiło się. Normalnie walą straszne ceny, bo na hasło Audi już jest z 20% zwyżki :> Normalnie na allegro trzeba dać 500pln + wysyłka (+jakieś 100pln) i to w stanie wskazującym... Jak będę miał chwilkę, to zapodam foty, jak to wszystko wygląda.
-
[B6 AWX] O ile obniżyć zawieszenie przy 18" ?
Inżynierowe napewno więdzą lepiej, ale do większości modyfikacji używasz nowych części (przynajmniej na zachodzie-musisz nawet wbić w brief, np.), czyli zakładasz nowe springi + nowe amorki standardowe. Wtedy amor od razu pracuje w danych warunkach i "się układa". A poza tym inżynierowe z Eibacha napewno nie jeździli po polskich drogach Dokładnie jak pisze edmondo. Jeśli zakładasz nowe seryjne amory, to się zgodzę. Na używce 1BE, czy jakichś innych i dołożonych nowych sprężynach, amory ( używane dotychczas) dostaną mocny wycisk. Wierz mi
-
[ALL B8] GALA - już mnie nosi powoli
VAG się kłania Kamyk - mam ten sam problem niestety i też niejednokrotnie kurvicę :>
-
[ALL B5] RNS-E czy jakieś inne radio 2-dinowe ?
To zależy czy DVD ma taką funkcję. Ja szczerze mówiąc polecał bym jakaś stację multimedialną - masz All in 1, bez dodatkowych kosztów, a niektóre również posiadają navi. RNS-E jest fajna, ale żeby jej zapewnić dodatki, musisz sporo kasy włożyć. Żadna rewelacja.
-
[B6 AVF] Opony 225/40/18 a felga 8,5"
Popieram
-
Montaż LED zamiast postojówek
Miałem tą diodę ze sklepu NATEA - rzeczywiście jest inna niz Kimmoto. Ja jej jednak u siebie nie zakładałem, bo jest sporo mniejszy pobór jak te szity z H-K. Na bank obie są inne.
-
[B6 AVF] Rozłączający się bluetooth
Pomogło wyjęcie i ponowne włożenie baKterii. Sam resecik nic nie pomagał, a tak śmiga aż miło. Dzięki oZiX :notworthy:Prosta rzecz, a czasem się człek zwiesi :>
-
[B6 AVF] Opony 225/40/18 a felga 8,5"
Hehe - 225 to idealnie leży na 8" - na 8,5" najlepiej 235
-
Montaż LED zamiast postojówek
Bart-S - a zapodaj no gawiedzi, jakie led'y wsadziłeś, że nie są aż tak niebieskie.
-
[B6 AVF] Rozłączający się bluetooth
Update zrobiłem, jak instalowałem sds hack (mówię oczywiście o rns-e), ale to już dawno dawno temu było i po tym nie miałem problemów z fonem. Soft jest teraz chyba 650. Moja Nokia działała normalnie, więc nie widze związku z soft'em. Nokia ma najnowszy jaki wyszedł. GG ściągałem jakieś mobilne w wersji 3.5.1, ale już odinstalowane i wywalone :>
-
[B6 AVF] Rozłączający się bluetooth
Już sprawdzałem, połączyło sie od razu, ale zaraz się rozłączył. Szlag wie co jest...
-
[B6 AVF] Rozłączający się bluetooth
Symbian na bank nie ma z tym nic wspólnego, bo telefon chodził jak malina. Coś musi być innego, problem w tym, co. Nie zmieniałem nic praktycznie i sam od siebie się zbuntował. Próbuje się łączyć, ale coś go trzyma i nie puszcza parowania.
-
Montaż LED zamiast postojówek
Szajs te diody - od dziś jestem zwolennikiem siuśków
-
[B6 AVF] Rozłączający się bluetooth
Wcześniej miałem N80 i w ogóle się nie łączyła. Od zmiany na E75 hulała super, a od przed wczoraj zaczęły się jakieś problemy. teraz jak wsiadam, to słychać dźwięk jakby od parowania fona z rns-e i wyskakuje od razu haslo BT rozłączony. Jak go połączę z poziomu fona, to zaskoczy, ale czasem się ponownie rozłączy po chwili.
-
[B6 AVF] Rozłączający się bluetooth
Witam wszystkich. Mam następujący problem. Zmieniłem telefon na Nokię E75, wszystko było cud malina, telefon łączył się idealnie z BT, za każdy odpaleniem auta i wszyscy byli zadowoleni. Od wczoraj nie chce mi się w ogóle łączyć , tzn. próbuje nawiązać połączenie, ale BT odrzuca telefon i odwrotnie. Zainstalowałem jedynie GG w telefonie,ale nie sądzę, że to miało jakikolwiek wpływ na stan faktyczny. Pokazuje mi non stop hasło "Telefon Einlegen" i pupa blada :gwizdanie: Orientuje się ktoś, co może być przyczyną takiego zachowania i gdzie szukać przyczyny?? Dodam na marginesie, że wywaliłem GG, a po resecie telefonu czasem się połączy, ale nieraz zerwie połączenie zaraz po próbie wybrania jakiegoś numeru. Z góry dzięki za pomoc
-
Montaż LED zamiast postojówek
A na za przeproszeniem c**j biednemu te diody. Diagnoza mojej - PAD, pomimo przekładek nie ruszyła.. Ale co najmilsze, wyjmowałem i wkładałem dziś pod chatą lampiony, w końcu założyłem siuski, uśmiech na gębie po złożeniu, a jeden siusiek po zapaleniu zdechł również - myślałem, że mnie sczyści normalnie. Juro powtórka z rozrywki...
-
[ALL B6] Obniżenie -30mm, a progi zwalniające/krawężniki itp itd
Dokładnie jak pisze edmondo - zostawisz stare amory, to za chwilke zrobisz poprawkę z rozrywki, bo Ci padną.
-
[B6 AVF] 18" Michelin, Dunlop, czy Continental - które używki ?
Gumy już dawno śmigaja droga młodzieży na kółeczkach :> Niestety, w tym roku 2 różne komplety i używki - na drugi będą nóweczki jak te zajadę , ale szczerze mówiąc wątpię.
-
[B6 AVF] 18" Michelin, Dunlop, czy Continental - które używki ?
Pozwole sobie wejsc do dyskusji. Jestem uzytkownikiem kilku aut. CRV-Continental.Corolla Versso-bridgestone potenza, A4avant Michelin Ps2. Przetestowalem chyba wszystkie opony ze sredniej polki i doszedlem do wniosku ze PS2 to jest to. Cicha(własciwie slychac tylku szum powietrza na szybie)! Nasze Polskie ulice(koleiny) 160km/h podczas deszczu to nic niebezpiecznego dla tych gum poprostu kroja wode. Nie wiem co kolega robil ze malo na nich nie zawrocil....ale ja jestem wstanie na tych oponach wyjechac z autostrady przy 120km/h mam 225/45/17 jak dla mnie sa the best! Właśnie cholera nie robiłem nic. Prosta, sucha droga asfaltowa, może z 70km/h i się przejechałem, że mało nie zajrzałem do bagażnika poprzedzającego mnie auta. Założone takie jak napisałem wyżej - przód Conti SC2, tył Dunlop Sport Maxx i jak na razie sprawują się ok