Treść opublikowana przez KOval81
-
Sprężyny Eibach Pro-Kit 35/30mm
Tak uważam i inżynierowie, którzy projektują zawieszenia również Jak może zwykły chu...y amor, przeznaczony do zwykłego kulania się, współpracować poprawnie ze sprężyną progresywną, w dodatku krótką. Taki amortyzator najzwyczajniej w świecie nie nadąża pracować podczas hopek, wybojów i wszelkich nierówności. Ludzie montują i jeżdżą - ludzie, którzy narzekają na taki setup są w mniejszości, zapewne z racji dobrego marketingu firm tuningowych (Eibach np. dopuszcza Pr-Kit do zwykłych amorów, ale jako kit wypuszcza je z amorami B8 - nawet ie z B6, które nie są przeznaczone do zestawu z progresywną sprężyną), własnej nieświadomości, lub zadowolenia z efektu wizualnego po założeniu. Ja zauważyłem kolosalną różnicę dopiero, jak w A4 założyłem sportowe, krótsze amory z progresywną sprężyną - w porównaniu do chociażby 1BE to był kosmos a nie zawieszenie:thumbup1: Nie wyobrażam sobie jednak założenia samych sprężyn do 1BA. Nie wiem natomiast jak by np Pro-Kit pracował z amorami 1BE, które są dopasowane do krótszych sprężyn. W A6C6 zawieszenie S-Line jest obniżone o 30mm, więc powinno być bardzo ok
-
Sprężyny Eibach Pro-Kit 35/30mm
Tu masz oznaczenie zamontowanego zawieszenia. Ogólnie od siebie tylko dodam to, przy czym z uporem maniaka trwam od samego początku - nie zakładaj pro-kit'u, czy innych sprężyn progresywnych do zwykłych amortyzatorów - lepiej kupić najtańsze amory przystosowane do krótkich sprężyn, niż męczyć siebie i samochód druciarstwem, bo tak nazywać się powinno takie rozwiązanie.
-
Zawieszenie -40mm regulowane ? (nie gwint)
A widziałeś kiedyś amortyzator z regulacją wysokości, nie będący jednocześnie amortyzatorem sportowym? Jedyne, co może powodować dyskomfort jazdy, czy stuki jest jak wspomniałeś stan techniczny amortyzatorów.
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Ma napis, ale nieco mniejszy i niżej Zresztą to nie RS6, więc może inne modele mają inne wzornictwo Szymek - do zajebania - GRATULACJE
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Dlatego napisałem że only za markę i design
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
A ja powiem szczerze, że Touareg jest dość mały wewnątrz i jeśli nie urósł w porównaniu do poprzednika, to jest zwyczajnie ciasnawy. Wolał bym zdecydowanie RR, lub Prosiaka (tu za sam design i markę)
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Panowie-przyznać się, kto cichcem kupił czarną RS6 i na blachach SB (jeśli dobrze pamiętam) wczoraj kręcił się na granicy Niechorze-Pogorzelica? Ale to ślicznie burczy
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Zima idzie A poważnie, to sezon wakacyjny i nic się nie chce robić
-
Sprezyny MTS czy EIBACH
Tego nie wie nikt ile pojeździsz Mogą siąść Ci szybko, a możesz się kulać sporo czasu. Niestety najgorzej jest ze zwrotnością takiego auta, a jeszcze gorzej, kiedy amortyzatory nie nadążają za krótką sprężyną. Moim zdaniem, lepiej załóż nawet zwykłe amory MTS i to tego Pro-Kit, niż same sprężyny.
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
cieeeeeeeniutko ale żyją
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
A ja się spytam, po ciul asystent świateł drogowych przy świetnie świecących mijania - ja miałem w BMW i tego szajsu nie używałem Owszem, fani gadgetów się radują, ale jak dla mnie osobiście to kicha nie funkcja:thumbdown: 100x bardziej wolał bym te LED'y - wyglądają zabójczo w porównaniu do tych bixów ze zdjęcia:slina:
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Mniej upchane, to i lżejsze - lepiej będzie latało po nocach
-
VW B6 CC white gold ComfortCoupe oem+ :)
Żartuję oczywiście - zrozumiałem że to z ziomkiem rozmawiałeś
-
VW B6 CC white gold ComfortCoupe oem+ :)
rafalekx - zapytałeś jak siur, to CI jak siurowi odpowiedział Gentlemani o pieniądzach nie rozmawiają
-
Dilerzy VW i Audi ruszają na wojnę z komisami? Projekt ustawy już w Sejmie.
Dlatego coraz więcej ludzi przejrzało na oczy i ma dość UE i jej dziwnych delikatnie mówiąc nakazów, podobnie jak z Niemcami, którzy wciskają nam ich posraną "zieloną energię", którą nawet oni nazwali katastrofą i niewypałem:facepalm:
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
No właśnie mi chodziło o działanie tegoż NAVI na kierownicy, ale już wyjaśnione Kierownicę widziałem chyba właśnie z C7, podobną, jak B8 lift i dlatego mnie zaciekawiło co i jak.
-
Opryskiwacz/Pianownica - jakiej używacie ? Jaka poj. aby była praktyczna ?
No właśnie Twoja wina, bo do tej pory byłem pewny co do herbicydów Później zobaczyłem fotkę i się zacząłem zastanawiać
-
Opryskiwacz/Pianownica - jakiej używacie ? Jaka poj. aby była praktyczna ?
Pany - a czym się różnią te dysze herbicydowe: Zestaw 3 dysz herbicydowych (Z09j/3) - [MAROLEX Sp. z o.o.] - od tych płasko-strumieniowych: Zestaw 3 dysz płaskostrumieniowych (Z09j3p) - [MAROLEX Sp. z o.o.] - i które lepiej domówić w zestawie? ---------- Post dopisany at 12:37 ---------- Poprzedni post napisany at 12:34 ---------- I lepiej wziąć normalnego seledynowego Marolex'a, czy tego z serii industry - jest jakaś różnica między nimi?
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
A ja mam pytanie co do kierownicy - ona jest p&p i wszystkie przyciski działają normalnie, jak Pan Bóg przykazał, czy któreś są nieaktywne, lub trzeba je dodatkowo kodować? Zastanawiam się, jakby taką kierę wrzucić do C6:wink:
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Ciiiii - Bartek właśnie Audi oddał dziewczynie .......
-
Uszkodzenie parkingowe - jak usunac pozostałość po drzwiach sąsiada
A tu masz UC Meguiar's Ultimate Compound
-
Chevrolet CORVETTE C6 6.0 Z51 Targa / FILM !!
A to Ci - muszę się rozejrzeć po uliczkach jak coś będzie burczało ładnie
-
Chevrolet CORVETTE C6 6.0 Z51 Targa / FILM !!
Nowak - gratki ślizgacza Teraz trzeba nagrać film z latania boczkiem po ZG i będzie ok:naughty: Też Cię naszło zmieniać wygodną kanapę na takie cudo, ale trzeba w życiu zakosztować, a nie siedzieć przy jednym Gaz montuj, a do C6 i tak nie możesz z tym "hamburgierem":lol1:
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
No i c**j - za to teraz już będziesz cześć odpowiadał na stacji benzynowej Alusa jakiegoś zapodaj i będzie git zapierdalacz na spoty
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Ale UFiOka kupiłeś, czy tą wcześniejszą?