Treść opublikowana przez KOval81
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Jarzenie mam z lekka opóźnione, więc wolałem się dopytać
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Ode mnie również Szczęśliwego Nowego Roku Panie i Panowie Miejmy nadzieję, że będzie lepszy niż poprzedni staruch Jutro, znaczy się niedziela 2 stycznia 2011?? :gwizdanie: To może i ja swoim brudasem się zjawię jak coś [br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 14:05_________________________________________________domjenick - tak teraz patrzę na zdjęcia Twojego paździerza - to nie Ty włóczyłeś się wczoraj po mojej klatce przypadkiem z rodzinką w godzinach popołudniowych? :gwizdanie: Zastanawiałem się właśnie co za hardcore na takich kolach w zimie jeździ i mi się stawia kolo mojego avanta na parkingu :> Jakbym kurna wcześniej zobaczył na numery, to byś musiał na karniaka na górę podejść Albo trzeba było mi alarm uruchomić, żebym szybko na dół zszedł
-
[ALL B6] Pozytywy i negatywy A4 b6 z silnikiem diesla
Koszt zakupu w większości przypadków zadbanego diesel'a w znacznym stopniu odbiega od benzyniaka. Sama eksploatacja jest o wiele niższa w przypadku diesel'a - w nich się jeszcze nic nie psuło
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Świry aż przykro się robi, jak człowiek popatrzy na taki spot i wie, że nie był Pozdrowionka - wybaczcie nieobecność
-
[B6 BBK] Moja S4
A JETRONIC przypadkiem nie posiada hamowni 4x4 Co do auta - eSka to eSka - może modzić się jej nie da, ale plusy swoje posiada
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
21 będę w Legnicy-więc jeszcze sie jakos ustawimy To dawajcie Panowie znać - ja również chętnie się zjawię
-
[ALL] RNS-E a Symbian
Si senior - pokazuje jedynie przy wyszukiwaniu kontaktów
-
[ALL] RNS-E a Symbian
Jesli masz MF kierownicę, to tak będzie - możesz przewijać listę na FISie i będzie Ci pokazywało do kogo/kto dzwoni i to samo na RNS-E. Żeby sprawdzić BT musisz podpiąć VAG'a albo rozbebeszyć podłogę
-
[ALL] RNS-E a Symbian
Jeśli masz BT z końcówką "Q", to na navi, po zakodowaniu możesz sobie przeglądać książkę, listę ostatnich połączeń, itp. Na podstawowym BT niestety nie zobaczysz listy na RNS-E.
-
[ALL B7] RNS-E wyświetlanie zasięgu tel. komórkowego
Moduł BT NIE musi być w pełni funkcjonalny, żeby pokazywało na RNS-E zasięg :gwizdanie:. Wystarczy podstawowy BT. W pełni funkcjonalny BT jest niezbędny do wyświetlania ikony BT oraz "tarczki" do wybierania + opcje połączeń
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
Ale d*pa - myślałem, że skoro nie 7xx, to chociaż się szarpnie na RS6 C5.....
-
[ALL B5] Avant 2.5 tdi i 225/40 R18
Bez dystansów na pewno będzie ocierać Et60 raczej się do A4 nie nadaje. Założysz 20mm i będzie dobrze [br]Dopisany: 29 Październik 2010, 20:53_________________________________________________Oczywiście, pod warunkiem, że nie mają jakichś 9-10" szerokości :>
-
Naprawa zatartych wycieraczek
aa to już Twoja głupota - nie wali sie młotkiem tylko nakrętkę trzeba dac .. ale nie łam się - gwintownik albo pilnik i zjedź trochę uszkodzone zwoje - potem nakrętka wejdzie bez problemu No moja moja - nic nie poradzę, że mnie poniosło i robiłem na wariata na pół ciemno :> człowiek całe życie techniczny, ale do babola muszę się przyznać Dziś postaram się znów zabrać i zrobić na porządnie
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
_Makki_ - ja myślałem, że nająłeś tego koksa do szlifowania audi a tu zestawik sobie sprawił....
-
[INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
Ładniutkie te coupe w e46 są Trzeba przyznać, że chrom kółka mi nie leżą, ale ogólnie duży + za poczynione mody Gdyby jeszcze ten środek nie był kondoniarski, to było by idealnie :>
-
[ALL B5] Avant 2.5 tdi i 225/40 R18
Jaki problem - cena i tak jest bardzo dobra, jeśli są zadbane ET 60 jest w ZW1 i ZW3 z reguły.
-
[ALL] Czy oryginalne felgi RS6 18" Ronal miały ET 35?
Felgi są strasznie ciężkie, bo ważą po 13,6kg/szt chyba, + masa opony. Najbardziej czuć ich masę, jak koła spadają z krawężnika, albo wpadasz w solidny dołek, czy koleinę - plusem jest to, że są praktycznie niezniszczalne i mega mocne Co do zamuły, to do zimowych 15" jest różnica wyczuwalna... :> Ori RONAL RS6 18x8" mają ET43[br]Dopisany: 28 Październik 2010, 11:05_________________________________________________jesli potrzebujesz, to mam taki komplecik do sprzedania w dobrej cenie
-
[ALL B6] Avant stalówki 15" na zimę ??
Spokojnie bierz Naprawdę nie musisz się martwić, że oponka 195 na 6" będzie nieodpowiednia, czy kolo będzie za wąskie :gwizdanie:
-
Naprawa zatartych wycieraczek
A moich szmat niestety zdjąć nie można (ramion) tak się zapiekły - nie pomaga ściągacz YATO, który (pozdrawiam sprzedawcę) rozsypał się przy 2 podejściu, nie trafia kompletnie w śrubę i ogólnie jest z d*py chyba wymyślony, nie pomaga walenie młotkiem w trzpień, ani inne mechaniczne metody...... Fajne jest również to, że od 3-krotnego uderzenia młotkiem, rozszedł się na końcu trzpień, na który nie da się teraz nakręcić nakrętki zabezpieczającej..... Udało mi się jedynie ściągnąć ramię od strony pasażera, ale z tego, co zauważyłem, wieloklin już zjechany i nie wiem, czy nie będzie trzeba wymienić mechanizmu wraz z ramionami.....no more questions :gwizdanie: Pozdrawiam wszystkich wytrwałych i tych mniej cierpliwych
-
[B6 AVF] A4 B6 - julo23, czyli przesiadka z A3 na A4
Zmień sprężyny wszystkie na inne niż BE/BV - chyba, że to zrobiłeś, a nie doczytałem :gwizdanie: Wszystkie A4 tak sterczą jak koza
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Ja jestem cichociemny, bo mam tylko ramkę na tyle Bardzo możliwe, że widziałem furkę, ale nie skojarzyłem jakoś do tej pory :gwizdanie:
-
[ALL B7] Sprężyny EIBACH Pro-Kit czy komplet FK High Tec ?
mystic - a dlaczego nie popatrzysz na coś z KONI ?? Robią naprawdę świetne zestawy Ja zmieniłem 1BE na KONI Sport + H&R i jest o niebo lepiej (pomimo tego, że zmieniałem na używki). Teraz kupiłbym cały zestaw KONI, albo KONI SFD - dopasowujące się twardością do jazdy
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Pokaż pokaż ja to ocenię Mojej już teraz też nie sposób nie rozpoznać - mam wyjebcze stalowe 15" z miodnymi kołpakami
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Jeździ jeździ jakiś, ale się nie ujawnia - pewnie tajniak i podpuszcza [br]Dopisany: 21 Październik 2010, 23:38_________________________________________________A tak w ogóle to witam, bo już 100 lat mnie nie było :gwizdanie:
-
[B6 ALT] Szybka pomoc, felgi
Będą będą - nie będzie problemu, tylko cena jakaś taka nie mała :gwizdanie: