Treść opublikowana przez bin85
-
Impuls po otworzeniu i zamknięciu drzwi z pilota.
W słupku raczej nie znajdziesz takiego sygnału bo informacja otwórz/zamknij jest przekazywana po magistrali CAN. Do czego potrzebujesz taki sygnał to może się coś innego wykombinujemy
-
Akumulator
Wywali jeszcze kontrolkę od ESP ale zgaśnie po przejechaniu kilkudziesięciu metrów
-
Coś wysysa prąd z akumulatora - kontynuacja
Robisz dokładnie tak jak kolega wyżej opisał, prąd przy sprawnym aucie to średnio 50mA, ale górną granica można przyjąć 100mA
-
Coś wysysa prąd z akumulatora - kontynuacja
Zmień tego mechanika bo gość nie ogarnia, po podłączeniu tak diody zawsze będzie świecić niezależnie od poboru prądu
-
Nietypowy problem z gniazdem interfejsu OBD II
Jak kolega wyżej napisał nie masz pewnie zasilania na OBD, KTS działa bo pewnie nie zasila się po przez gniazdo diagnostyki
-
Szukam schematów tylnej szyby grzanej
Szyba tył B6 Szyba tył B7 Lusterko kierowcy (bez fotochrom i pamięci)
-
Szukam schematów tylnej szyby grzanej
Schemat potrzebujesz do fury jak w opisie bo zasilanie szyby troszkę różni się w B6 a B7 ?
-
Wyłaczenie komuniaktu o żużytych kolckach i o rezerwie paliwa licznik Jaeger 1/2 FIS
Hmm... w takim razie twoje zegary chyba koduje się według tego opisu : ??xxx: Options (MY 2000 >) +00 = No Options or Navigation III +02 = Seatbelt Warning active +16 = Navigation I & II Czyli nie da się wyłączyć tego kodowaniem, ale czy na pewno to ręki nie dam uciąć.
-
Otwarcie drzwi bez akumulatora
to jeżeli tył na korbki to da rade a przód to rozwalić tapicerkę na drzwiach jeżeli Ci na niej nie zależy
-
Otwarcie drzwi bez akumulatora
Jak przypuszczałem jest problem z taką opcją ponieważ silniczek zamka jest sterowany z modułu w drzwiach który jest przy siłowniku od szyby, a ten dostaje informację po magistrali CAN aby odblokował drzwi. Napisz jeszcze czy z tyłu masz korby czy elektryki bo jeżeli korby to wtedy taki patent chyba można by zastosować
-
Otwarcie drzwi bez akumulatora
W B6 niema pompki - siłowniki są elektryczne Kolego xeides poszperam w Elsie zobaczyć schemat centralnego to napisze co i jak
-
Otwarcie drzwi bez akumulatora
Kolego rico37p drzwi kierowcy mają taki sprytny wynalazek jak zamek
-
[ALL B6] Błędy AIRBAG
Czujniki są zaraz koło reflektorów na pewno poznasz po żółtej wtyczce
-
Otwarcie drzwi bez akumulatora
Możliwe że wiązka od silnika robi gdzieś zwarcie, odłącz wszystko co idzie pod maskę , wtedy podłącz zasilanie ale już wewnątrz samochodu - pod kierownicą jest główny zacisk +12V
-
Otwarcie drzwi bez akumulatora
A jak podłączyłeś to zasilanie to w ogóle coś w środku zadziałało? - oświetlenie wnętrza, radio, itp
-
Czy w Audi A4 B5 1.9 TDI Avant 2000r ... Jest MODUŁ KOMFORTU?
Niema tam modułu komfortu, jest za to w bagażniku pompka centralnego zamka
-
MCE z końcówką E - przerobienie
Raczej nie jest możliwe, w pierwszej kolejności trzeba by porównać płytki czy w ogóle są takie same (czytaj: czy wersja E ma to samo PCB tylko brakuje elementów), nawet jeżeli tak to pewnie trzeba by zmienić wsad od wersji F
-
Wymiana Nagrzewnicy możliwa bez demontażu kokpitu? proszę o odpowiedź.
Tu masz wszystko B6 A4 Heater Core DIY
-
Kto Rozwiąże Mój Problem... Tylko dal fachowców
W silniku jest tylko błąd zacisku DF czyli sygnał obciążenia alternatora, sprawdź czy masz prawidłowe ładowanie chociaż i tak niema to nic wspólnego z wycieraczką ale ESP już może od tego świrować Poza tym masz problem z silniczkiem klapy regulacji temperatury nawiewu no i jeszcze pare innych problemów w module komfortu
-
Kto Rozwiąże Mój Problem... Tylko dal fachowców
Sprawdź jeszcze błędy w sterowniku sinika bo jak widzisz błąd ABS wiąże się z jakąś usterką w ECU - "Error Message from ECU"
-
Kto Rozwiąże Mój Problem... Tylko dal fachowców
Vag pokazuje jakieś błędy w module ABS ?
-
Otwarcie drzwi bez akumulatora
Od wewnątrz nie otworzysz bo jest ryglowanie drzwi, samego siłownika tez problem zasilić bo przewody z niego nie wchodzą do wnętrza samochodu. Można by spróbować zasilić moduł komfortu i otworzyć z pilota
-
Kto Rozwiąże Mój Problem... Tylko dal fachowców
W B5 niema modułu komfortu, puszka z kompem niema nic wspólnego ze światłami i wycieraczką, chociaż i tak warto to sprawdzić bo może przylało przekaźniki pod kierownicą ale musiało by lecieć jak z kranu. Może same manetki świrują ewentualnie wiązka do nich.
-
Lampy SONAR. Opinia.
Jakość tragedia nie kupuj tego
-
można przekaźnik wycieraczek od B6?
Jak kolega wyżej napisał nie przełożysz bo niema czego w b6 niema przekaźnika od wycieraczek, steruje nimi moduł centralnej elektryki