Treść opublikowana przez bin85
-
jak podłączyc sie do świateł awaryjnych?
Znajomy ma tytan 400 ale problem jest taki ze tych alarmów nie sprzedają do samodzielnego montażu, trzeba go od razu zamontować w warsztacie który ma w ofercie takie alarmy.
-
jak podłączyc sie do świateł awaryjnych?
Z alarmem CAN jest dużo prościej bo podłączasz tylko zasilanie, syrenę, czasami wyjście świateł, pozostałe sygnały jak drzwi, maska bagażnik, uzbrojenie rozbrojenie idą po CAN którym są dwa kabelki w MCE Tak więc chyba lepiej kupić taki alarm, tylko też wiem po własnym doświadczeniu że są alarmy które mają problem z "dogadaniem się" z magistralą CAN samochodu
-
jak podłączyc sie do świateł awaryjnych?
Tak da się, trzeba odszukać przewód z krańcówki bagażnika oraz maski. (od maski jest chyba na którymś pinie w liczniku) Jeżeli chodzi o drzwi to trzeba będzie ciągnąc przewody do nich, ponieważ sygnał z każdej krańcówki doprowadzony jest tylko do modułu w drzwiach dalej idzie już po CAN-ie dodatkowo też muszą być one podłączone po przez diody ponieważ wejście do alarmu jest tylko jedno - przewód zielony
-
jak podłączyc sie do świateł awaryjnych?
Więc tak jak się obawiałem masz zwykły alarm i podłączenie go może przysporzyć troszkę problemów Schemat podłączenia kierunkowskazów wygląda mniej więcej tak, (nie sugeruj się pinami w module MCE bo schemat dotyczy B6 w wersji high), prawą i lewą stronę podłączasz do przewodu białego w alarmie - alarm ma być ustawiony na sterowanie "+"
-
jak podłączyc sie do świateł awaryjnych?
Wrzuć schemat z instrukcji podłączenia alarmu to zobaczymy co tam masz
-
jak podłączyc sie do świateł awaryjnych?
Do B7 powinieneś mieć alarm z CAN wtedy sygnały takie jak otwarcie drzwi, maski, sygnał uzbrajania/rozbrajania i kierunki są wysyłane do alarmu po przez magistrale CAN przez co odpada podłączanie tych sygnałów. Jak już zdążyłeś pewnie zauważyć na rozpisce pinów każda żarówka jest zasilana oddzielnie przez co w zależności od alarmu trzeba zastosować 6 diod prostowniczych
-
Szyby elekt błąd czy problem?
Przy opuszczaniu i podnoszeniu szyby nie możesz puścić przycisku, i jak szyba podjedzie do końca to jeszcze chwile przytrzymaj przycisk aż usłyszysz kliknięcie przekaźnika
-
Szyby elekt błąd czy problem?
P odłączeniu aku szyby się rozprogramowały musisz ją opuścić do końca i podniść wtedy sterownik zapamięta jej położenie i znowu będą działać na jedno kliknięcie
-
Cofanie zapłonu logi 020
Pozostałe logi Grupy: 033 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 031 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
Cofanie zapłonu logi 020
Ok, jutro wrzucę logi
-
Cofanie zapłonu logi 020
Jeszcze jedna rzecz mi się przypomniała ogólnie to powiedziano mi że PB95 sie nie nadaje do tuningu i żeby dobić do okolic 190-200 koni musi być Pb98, czy faktycznie tak jest?
-
Cofanie zapłonu logi 020
Tak robiłem kiedyś logi są w tym wątku http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/prosze-analize-1-8t-bfb-pierwsze-logi-240284/. w serii wyszło 164KM@5935 rpm i 259Nm@2521, po programie jest 180KM@5083rpm i 293Nm@3404rpm
-
Cofanie zapłonu logi 020
Logi o które prosiłeś VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
Cofanie zapłonu logi 020
Hmm, program robiony w Dynosofcie u Aligatora więc chyba wiedział co robi
-
Cofanie zapłonu logi 020
No tak duże nie są ale po czipie tylko 180 koni, przynajmniej tak mi powiedziano że to jest przyczyną słabego wyniku, wszystkie inne parametry są ok
-
Cofanie zapłonu logi 020
Witam Przy okazji robienia programu okazało się że ECU cofa zapłon co ogranicza moc jaką można uzyskać po chipie VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Co może być przyczyną cofania zapłonu?, oczywiście świece wymienione na nowe, na vagu brak błędów, cewki też odpadają bo po podmianie bez zmian
-
Podłącznie modułu haka holowniczego
Niestety nie wiem czy są tam przygotowane kostki i w którym miejscu powinien być ten moduł
-
Podłącznie modułu haka holowniczego
Cześć, poszedł schemat na maila
-
Płyn chłodniczy G12++
I dodam że G12++ został już zastąpiony przez G13
-
gdzie się znajduje przekaźnik od świateł przeciwmgielnych, halogenów przednich?
tak
-
gdzie się znajduje przekaźnik od świateł przeciwmgielnych, halogenów przednich?
Jest pod schowkiem pasażera koło wentylatora od nawiewu, wielkością jest jak ten od wycieraczek ale numeru nie pamiętam
-
cos sie tłucze pod maska
Może pompa wtórnego powietrza tak wyje
-
Felgi do AUDI A4 B6 1.9tdi 130km 18" czy 19"
Potwierdzam jak kolega wyżej u mnie tez 16 to minimum
-
VP44 i źle podpięty tranzystor ?
A Mosfet jest dobrej polaryzacji czyli typu P lub N
-
pół fis a pełen fis różnice liczników
Z tego co wiem to analogowy zegarek był do 99 a od 2000 powinien mieć cyfrowy,