Treść opublikowana przez ems
-
Corsa 2.0 16v 150 KM
silnik był przydławiony 45mm wydechem z corsy więc w pełni swoich skrzydeł nie udało mu sie rozwinąc głowica ks700 a power cap musiał byc wystrugany bo ciężko jest zmieścic w corsie puszke sfi
-
Skradziony wkład lusterka lewego
w ramach milosci do miasta Wroclaw dopisze sie do listy poszkodowanych :/ mnie zginal komplecik ale wydaje sie, że fachowiec jakis sie pojawil bo nie pourywał kabli
-
[B6 AVF] Błąd radia - Radio ZF Output to Antenna Amplifier
tak, system bose
-
[B6 AVF] Błąd radia - Radio ZF Output to Antenna Amplifier
Zczytałem taki bład dzis: Address 56 ------------------------------------------------------- Controller: 8E0 035 195 M Component: symphony II NP2 0410 Coding: 01215 Shop #: WSC 20224 1 Fault Found: 00858 - Connection: Radio ZF Output to Antenna Amplifier 36-10 - Open Circuit - Intermittent Radio niby działa ... w czym i gdzie szukac przyczyny wystapienia błędu ? [br]Dopisany: 07 Grudzień 2008, 20:10_________________________________________________UP serio nikt nie wie ??
-
[B6 AVF] Zapłon na zimnym - problem
czyli minusowy kąt synchronizacji oznacza przyspieszony rozrzad ? logi grupy 001 logi grupy 013 aku od nowości, 4 lata ma za soba może rzeczywiscie czas juz na niego ...
-
[B6 AVF] Zapłon na zimnym - problem
Logi zrobione : Wygląda na minimalnie opóżniony ale chyba może być ?
-
[B6 AVF] Zapłon na zimnym - problem
Temperatura ostatnimi czasy obniżyła się i ujawnił sie problem z odpaleniem auta. W zależności od tego jak niska jest temperatura auto potrafi nie odpalic za pierwszym razem lub odpala z problemami ale trzesie motorem a z wydechu puszca bąka Czy gdyby, któraś ze świec nie grzała to będzie komunikat na wyświetaczu ? Jakis miesiąc temu był robiony rozrząd, która grupe zalogowac żeby sprawdzić kąt wtrysku ? Na ciepłym pali od razu.
-
[B6 AVF] Jakiego rodzaju sprężyny oznaczają te 3 kolory ?
Sorki za odgrzanie kotleta ale najlepiej podpasował do mojego pytania U siebie tez zauwazyłem, ze tył siedzi znacznie niżej niz przód. Jesli dobrze pamietam to zawieszenie mam 1BV. Dziś podczas zmiany opon dokładnie przyjrzałem sie kolorom na sprezynach i zdziwiłem sie gdyż na przodzie sa inne niż na tyle. Przód: niebieski zielony biały Tył: niebieski, biały, biały Tak ma być czy ktos majstrował coś z sprężynami ?
-
Spoty wrocławskie
jak cos to mam vaga
-
[ALL] Jakie felgi
dzieki za info ale od momentu mojego pytania zdazylem juz kupic 17"
-
[B6 AVF] Prośba o analizę logów
plusowa w tłumaczeniu na nasze oznacza iż .... ?
-
[B6 AVF] Wymiana pompy wody - Wrocław
Najprawdopodobniej czeka mnie wymiana pompy wody, gdyż z okolic rozrządu dochodzą jakieś niepokojące dźwieki. Rozrzad był robiony 40 tys. w niemczech i obiło mi się o uszy, że pompe wody wymienia się co dwie wymiany rozrządu ? Możecie polecić jakiś sprawdzony zakład we Wrocku, który zweryfikuje moje przypuszczenia i przy okazji nic nie popsuje ?
-
[B6 AVF] Prośba o analizę logów
Czytałem ta gruba czerwona uwage "W silnikach wyposażonych w pompowtryskiwacze (PD - np. AWX, AVF) nie logujemy tej grupy w trybie BS !!!" ale sadziłem że odnosi sie własnie do grupy 011 stąd jej brak. Mozecie zdradzic troche swojego know how i powiedzieć co widać
-
[B6 AVF] Prośba o analizę logów
Dopiero zaczynam zabawe z vagiem i nie wiem na co zwrócic uwage przy analizie logów Logi robiłem według wskazówek na forum, czemu w grupie 14 nie ma danych a w 18 sa same zera ? Problem jaki wystepuje to przenoszenie drgań z silnika na bude zarówno przy zimnym aucie jak i nagrzanym. W planach jest zawirusowanie autka ale przed tym wolałbym sie upewnić, że wszystko jest ok. Statyczne Basic Settings: BS000 BS003 BS004 Dynamiczne
-
[ALL] Co sądzicie o paskach rozrządu Gates?
albo dmuchał na zimne bo w przypadku pekniecia paska musiałby udowadniać, że swoja robote wykonał prawidłowo a winny był podrobiony pasek
-
[ALL] Co sądzicie o paskach rozrządu Gates?
z racji duzej ilosci podrobek gatesa wybralbym conti
-
Naprawa zatartych wycieraczek
Super opis !! wczoraj naprawiłem swoje wycieraczki i nawet udało mi się nie połamać niczego Jedyne co bym zmienił to sposób wyjmowania plastikowego podszybia, trzeba je ciagnać w góre a nie do przodu Ps. w moim przypadku bez młotka i sicagacza do ramion wycieraczek się nie obeszło
-
[ALL] Jakie felgi
Audi b6, zawieszenie s-line, obecnie smigam na 16" orginalnych felgach ale autko srednio na nich wygląda. Plan jest aby wymienic je na orginalne s-line zostaje teraz dylemat 17" czy 18" ?
-
[B6 8E] wymiana zarówki postojowej - do ASO?
Wczoraj musiałem wymienic postojówke i potwierdzam, że przy bixenonie wyjmujemy lampe (klucz torx 30). Żaróweczka to H6W 12V 6W i najlepiej zaopatrzyc sie przed wymiana gdyz nie na kazdej stacji ja znajdziemy. 10 minut roboty.
-
Spoty wrocławskie
Interfejs jedzie do mnie z Anglii wiec jak cos to bedzie dopiero w przyszlym tygodniu
-
Formuła 1 2008
Dla odmiany wypowiedź Roberta "- Ja myślę w ten sposób: gdybym ściął szykanę lub wyjechał poza tor, a tam byłby mur - zakończyłbym wyścig. Dlatego cieszyłbym się, że mogę dalej jechać. " zaciagniete z http://www.sport.pl/moto/1,64997,5685949,Kubica_o_walce_o_mistrzostwo__Czasami_mysle__ze_jestem.html
-
Spoty wrocławskie
IMHO zamiast robic 2 osobne spoty to lepiej zrobic jeden a wiekszy skoro uzytkownicy tego forum i AKP spotykaja sie pod milenijnym to czy stoi cos na przeszkodzie aby tam ustalić jedną wspólna miejscówke ?
-
Spoty wrocławskie
Zgodnie z tym co jest napisane na forum pojechałem na 18 pod milenijny. Z tym, że zastałem tam tylko chłopaków z AKP
-
Spoty wrocławskie
No to udało sie wpaść pod milenijny. Pozdro dla wytrwałych, którym podgoda nie straszna była wczoraj.
-
Spoty wrocławskie
Fajnie, że sytuacja się rozwiąząła bo jako newbie odniosłem wrażenie, że w tym tygodnu spot ma odbyc sie gdzie indziej ale w takim razie plan jest aby wpaść pod milenijny