Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Flaha

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Flaha

  1. to cały komplet obligatoryjnie wymienić?? z dwumasą??? o żesz f*ck... A może to zupełnie coś innego brzęczy??
  2. taki patent McGyvera -przed przykręceniem nanieś na nie trochę silikonu, powinno pomóc... Hmmm, ale dlaczego się u ciebie odkręcaja...?
  3. Może się wygłupię, ale kiedyś słyszałem od kogoś, że za wolne obroty odpowiada silnik krokowy... Nikt o tym wyżej nie pisał, więc pewnie się wygłupiłem A może to jednak naprawdę wina tego czegoś????
  4. u mnie też tak jest. Określiłbym ten dźwięk jako hmmm... brzęczenie? Od zawsze. I nie biorę do bani, bo w nowych autkach też to słyszałem. To pompa wspomagania. No, chyba, że się mylę...
  5. Już się poprawiłem... :mrgreen: Dzięki piurko, pozdrówka. [ Dodano: 2006-07-14, 00:24 ] tylko czy to aby na pewno to łożysko??? Nie chcę, żeby mi wyjęli skrzynię, a potem się okaże, że to jakiś inny mały badziew, a mechanik skasuje za niepotrzebnie zrobioną robotę.... Czy ktoś z was miał podobne objawy?
  6. Witam. Że nieszczęśćia chodzą parami, to najpierw padł mi kilka dni temu zaworek n75, a jak dziś zapytałem mechanika, który go wymieniał o dźwięk dochodzący spod silnika (od jakiegoś czasu go słychać), to stwierdził, że padło łożysko (zdaje się mówił, że oporowe sprzęgła). Dźwięk jest metaliczny, nierównomierny, jakby coś metalowego, jakaś blaszka gdzieś dzwoniła, szorowała. Nie jest jakoś mocno głośny, przy zamkniętych szybkach trzeba się dobrze wsłuchać. Pojawia się po wciśnięciu sprzęgła i ustaje gdy je zwolnię. Jesli to awaria tego łożyska, to pewnie trzeba wyjmować silnik/skrzynię, tak? No i pojawia się następne pytanie, czy przypadkiem nie trzeba będzie wymieniać docisku i sprzęgła? Ile w ogóle wytrzymują sprzęgła w Audi? Moja ma 180kkm i tak się zastanawiam czy przypadkiem przy tej okazji, jeśli będzie zdejmowana skrzynia, nie wymienić za jednym zamachem i sprzęgła. Miał ktoś z was podobnie? I jakie to koszty są mniej więcej?? Ps. sorki, że taki długi post mi wyszedł, ale problemy niuni to poważna rzecz i chciałem dobrze opisać :mrgreen: ...
  7. Flaha odpowiedział(a) na jas temat w 1.9TDI
    Cześć. Ten post o zaworku N75 był mój. Jak się podepniesz pod VAG i przejedziesz trochę, pewnie pokażą się komunikaty o błedach (jak to ładnie napisał baskecior - okołoturbinowych). Z racji tego, że moja turbina nie ma kierownic od razu raczej było wiadomo, że to zaworek. Mechanik mówił, że powodem takiego zachowania mogą być tylko 2 rzeczy - albo kłopoty z kierownicami albo właśnie zaworek N75. Przepływkę bym wykluczył, jak mi padła, objawy były inne. Zresztą i tak test VAG-iem wykaże ci wszystko, to podstawa jaką na twoim miejscu teraz bym zrobił. Co do zaworka, kosztował mnie 140zł (serwis liczy sobie 260zł)+ 20zł za robotę. Wymiana jest bajecznie prosta-zdjąć dwa przewody oraz kostkę z kablami, założyć nowy zaworek i już. POzdro.
  8. Flaha odpowiedział(a) na moodyx temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    witam, ładniutkie auto, gratuluję...
  9. dzięki za odpowiedź... To był n75... :-) Pozdrówka
  10. Witam. Problem jak w temacie-ostatnio zauważyłem kilkukrotnie, że gdy się rozkręcę do prędkości 130 i powyżej (róznie to bywa, raz przy 130, raz przy 140..), autko jakby hamuje, objaw jest taki jakbym zdjął nogę z gazu... Nie gaśnie, nic inego się nie dzieje. Gdy zwolnię do jakichś 90-100, to jedzie normalnie. Nie zauważyłem tego podczas dodawania gazu na postoju, jest tak tylko przy obciążonym silniku. Po podpięciu pod kompa pokazało mi błąd turbiny. Znajomy mechanik mówi, że ta turbawka raczej nie powinna być wysrana, bo w 1,9tdi 90kM były one dość wytrzymałe. Przepływkę (pierburg) zmieniałem 2 lata temu, więc też powinna być ok. Zdaniem tego kolesia może to być wina jakiegoś zaworku (zawór sterujący sprężarki??). Co o tym myślicie?
  11. nie polecam podrób i niektórych z allego. Z moich doświadczeń-mają cienki plastyk bez wzmocnien w postaci jakich włókien jak w oryginale. Skutkuje to tym, ze latem jest ok, ale zimą te plastyk namarza i się robi bardzo kruchy, łatwo pęka.
  12. Zmien mechanika.. Ależ klient, no ja nie moooogę :twisted:
  13. jesuuu, tak napisałeś, że chyba z 4 razy czytałem aby zrozumieć.....B3 nie żałuj bo A4 to A4 i już. A co do awarii to pojedź do dobrego mechanika a nie okolicznego. Pozdrówka i napisz jeszcze później co było.
  14. Ja tam wymieniam co 60kkm.
  15. Flaha odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Świetny pomysł. Jestem jak najbardziej ZA. Właśnie wysłałem dane. Sorki, że tak późno, ale nie było mnie kilka dni. Pozdrówka.
  16. No to nieźle. Powiem tak: ja jej nie mam od czasu gdy połamałem trzecią albo czwartą w ciągu kilku zaledwie miesięcy. Jak miałem- nie odczułem, zeby specjalnie wygłuszała itp. Jesli chcesz kupować - tylko i wyłacznie oryginał (ważne zimą, gdy zwykły plastyk namarza i robi się kruchy a oryginał jest wzmacniany jakimis włoknami i się trzyma). Przejechałem już jakieś 30kkm bez niej i nie jest źle, co nie oznacza, że nie chciałbym kupić... Tylko jak zwykle - chronicznie okazuje się, że są rzeczy ważniejesze. pozdr
  17. Bardzo ładna, gratulacje.
  18. Jestem również za.
  19. Flaha odpowiedział(a) na Flaha temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Jest obniżona, kiera też jest po strzale. Co do koszulek-to tymczasowa konieczność, moje dzieciaki są na etapie jedzenia, plucia i zabawy w samochodzie (o zgrozo, ale nie dam rady przetłumaczyć mojej kobiecie, żeby jak z nimi gdzieś wyrusza, to im nie pozwalała na takie rzeczy :mad: ) Co do wydechu-taki już był gdy kupiłem, założyli go w Belgii (tak, niestety pochodzi od tych brudasów) w Caractere, podobnie jak znaczek z tyłu i napis, obniżenie i kilka detali w formie niby nakładek z włókna węglowego na zewnątrz i w środku). Wcześniej maska i grill też były z Caractere, ale tylny zderzak Mercedesa 124 okazał się mocniejszy ... Tu nie widać, ale szybki też są nieco przyciemnione. W przyszłości - fele 17 i gril od rs4.
  20. Flaha opublikował(a) temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    trochę tu już jestem, ale fotkidopiero teraz :smile: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/43637ba8f06bc37a.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6349ee4d1fe9dbc4.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/662e9a4dae9c6725.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9e3fed7d55794e1c.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/37cfe9f57747fe4e.html
  21. heheheh, zamienie chętnie, za dopłatą na ten od rs-a :mrgreen:
  22. myślałęm, że powyżej 99 to jeszcze inna maska i grill. hehe Jutro zarzucę fotki, tak w ogóle, bo jeszcze nie przedstawiałem swojej niuni
  23. aha... a 2 lift to z którego roku?? Generalnie, może kogoś urażę.. ale najbardziej podobały mi się te starsze a4, te najnowsze są moim zdaniem przekombinowane...
  24. Ok, dzięks... Szczerze mówiąc bardziej myślałem o mobilu... aaa, no i wyżej to chodziło oczywiście o 100% :mrgreen:
  25. Chodzi o to, że po moim ostatnim zaliczeniu stałych elementów krajobrazu :mrgreen: musiałem wymienić maskę, grill i obie lampy. Lampy z boscha na valeo, to pół biedy... Natomiast maska i grill są jakieś dziwne. Grill ma dużo szerszą srebrną ramkę niż miał mój stary grill (notabene bardziej mi się podobał stary), a na masce nie ma na wierzchu spryskiwaczy, tylko są schowane od nią. Czy to maska od jakiekoś innego audika czy po prostu od nowszego modelu po jakimś faceliftingu? Dzięki za odpowiedzi, to dla mnie ważne, bo drażni mnie ta maska i zwłaszcza ten grill. Ps. szukam w dobrej cenie grilla od rs4, ze znaczkiem. :shock: :shock:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.