Treść opublikowana przez staniek
-
Zamiana radia symphony II na concert III
Mi się wydaje, że w Twoim aucie nie było fabrycznego radia (np. brak kabla do diagnozy,oraz niebiesko-szary kabel, którego nie ma na schematach z ori radiami ), a jedynie instalacja pod radio aftermarketowe.
-
Zamiana radia symphony II na concert III
Ile głośników masz w aucie (2?) i ile kostek do radia (dwie czarną i brązową?)?
-
Zamiana radia symphony II na concert III
Wiesz jakie radio było oryginalnie (po wyjeździe z fabryki)?
-
Zamiana radia symphony II na concert III
W oryginale dla Concerta wygląda to tak: pin1 cienki brązowy dla BOSE jeśli oryginalnie było, pin2 alarm brązowo-szary, pin3 linia "L" diagnoza zielono-niebieski, pin7 zasilanie czerwono-niebieski, pin8 masa brązowy gruby. masz tam namieszane, najlepiej daj fotki wszystkich kostek.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Zacisk do jarzma jest na imbus 7, jarzmo do zwrotnicy na klucz 21
- quatro a fwd
-
quatro a fwd
Sprężyna ma kształt bryłki, popatrz na tanie gwinty do B6/7 FWD to zobaczysz o co kaman.
-
quatro a fwd
Nie wszystkie gwinty do ośki mają szerokie sprężyny na tyle, pozostaje jeszcze kwestia wyższej kategorii wagowej w quattro (na tyle).
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
W tym secie zacisk jest na mniejszym tłoczku 41mm (w S4 jest 43mm), i dlatego bym odpuścił. Taka kombinacja na zacisku S4/RS4 ma już sens.
-
Zamiana radia symphony II na concert III
Ta żółta kostka to diversity jak mi się zdaje. Adapter z dwoma kablami jeśli będziesz wymieniał wzmacniacz antenowy na ten z końcówką AF.
-
B6 DIVISION
dzieki panowie za odp. Czyli ten z końcówka AF ma inne wtyczki niż mój stary (mam taki malutki wzmacniacz)?Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka Obudowy wtyczek są inne, o czym pisałem już wcześniej, i dlatego lepiej kupic wzmacniacz z wtyczkami (przekładasz wtedy same obudowy/plastiki wtyczek). Jeśli kupisz bez wtyczek to też idzie sobie dac radę, ale nożyk/tapeciak będzie niezbędny Do CII+ potrzebował będziesz jeszcze przejściówkę diversity na dwa kable http://allegro.pl/adapter-antenowy-fm-rns-e-rnse-audi-diversity-i5796635808.html
-
B6 DIVISION
Jeśli ktoś miał w serii RNS-D to nawet nie trzeba ciągnąc drugiego kabla antenowego (a tego od diversity nie da się wykorzystac, nie widziałem tego na własne oczy i pytam?) bo są już dwa. Przy kupnie wzmacniacza warto kupic taki z obciętymi wtyczkami, można wtedy wykorzystac obudowy wtyczek i nie trzeba będzie korzystac z tapeciaka
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
Stabilizator do zawieszenia 1BE/1BV, który w B6tce jest taki sam jak w S4 B6/7
-
[B6 AVF] Avant S-Line Plus|176PS/368Nm|DRLh7|CLH|RNSe|320/280|Bluetooth|Grzana kiera...
FWD Z góry dziękuję a sprawa nie jest pilna, tak więc cierpliwie poczekam. Pozdr
-
[B6 AVF] Avant S-Line Plus|176PS/368Nm|DRLh7|CLH|RNSe|320/280|Bluetooth|Grzana kiera...
W takim razie miałbym do Ciebie prośbę, jeśli będziesz miał kiedyś zdjętego jaśka/kierę przy okazji jakichś modów to zrób zdjęcie trapezu. Miałem nadzieję, że wystarczy kupic multi i przełożyc wszystko do mojej kierownicy. BTW ładna sztuka, szkoda, że inwalida
-
[B6 AVF] Avant S-Line Plus|176PS/368Nm|DRLh7|CLH|RNSe|320/280|Bluetooth|Grzana kiera...
grzes283 jak mi się zdaje to wcześniej miałeś ori kierę multi, którą wymieniłeś na ori grzaną multifunkcję. Pamiętasz może czy "trapeziki" w tych kierownicach są takie same, czy się różnią? Pytam bo mam ori grzaną, ale bez multifunkcji, a chciałbym dołożyc. Pozdr
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
Dwie czy trzy strony wstecz jak mi się zdaje jest wszystko opisane. S4 B7 ze skrzynią manualną ma tylny 22mm, S4 B6 i S4 B7tiptronik 20mm, RS4 22mm i czasami 20mm. Przednie są inne, ale min. A4 B7 3,0Tdi z zawiasem 1BV i1BE(nie jestem pewien) ma przedni taki sam jak RS4. Ogólnie to w temacie jest wszystko, powtórzone ze 100razy, ale nikt nie czyta.
-
1.9 tdi AVF - Długo się nagrzewa
Klima w niskiej temp Ci się nie załączy (nie pamiętam już chyba poniżej 5stopni), ale żeby działała ta elektryczna nagrzewnica to musisz miec włączoną klimę (na econ nie działa). Tyle,że według mojej wiedzy, ta nagrzewnica nie ogrzewa płynu chłodzącego, a jedynie przyspiesza nagrzewanie wnętrza (ogrzewa powietrze). Odnośnie problemu to na 99% termostat, kup ori, ewentualnie BEHR'a.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Według mnie największą zaletą tego zacisku jest jego waga około 5,5kg/szt. z klockami, nie wiem ile ważą kompletne (z jarzmem i klockami) jednotłoki pod 320/345mm, ale chyba sporo więcej. Wizualnie wygląda słabo
-
B6 DIVISION
To wiem. Potrzebuje tylko wiedzieć jaki pin w jaki kolor. Kompletuje wtyczkę i 4 piny mam luzem i nie wiem jak je ulokować pin2 CAN Bus Low - pomarańczowo brązowy pin3 CAN Bus High - pomarańczowo fioletowy pin6 terminal30/plus - czerwono niebieski pin8 CAN Bus Low (bosch) - szaro biały pin9 CAN Bus High (bosch) - szaro czerwony pin12 terminal31/masa - brązowy reszta pinów niewykorzystana
-
B6 DIVISION
Jeśli chodzi Ci o CAN'y, to we wtyczce TMC mostkujesz pin2 z pin8 (can bus low) i pin3 z pin9 (can bus high).
-
Wielka konfrontacja spalania OŚKA VS QUATTRO ;) ROZSTRZYGNIĘCIE
W quattro chyba do 70km/h (przynajmniej w B5). I skoro już o EDS mowa to było w każdej B5 quattro, to tak celem wyjaśnienia bo ktoś pisał, że ne miał. Doczytałem, w B6 ośka EDS działa do 40km/h, a w quattro do 80km/h.
-
B6 DIVISION
To chyba ten temat
-
Hak do A4 B6 Quattro jaki pasuje?
Z B5 nie będzie pasował, z B7 też chyba nie, ale tu już ludzie różnie piszą.
-
Hak do A4 B6 Quattro jaki pasuje?
Pasuje, nie ma różnicy quattro czy fwd.