Treść opublikowana przez zdeniu
-
[ALL B5] Jak ściągnąć przedni zderzak w B5 - od czego zacząć ?
http://www.a4-klub.pl/smf/demontaz_przedniego_zderzaka-t1257.0.html
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
pomarzyć no to żeś się rozgadał coś qrfffa nie pasi
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
pomarzyć
-
[B5 AFN] Jakie sprężyny do avanta ?
jeżeli o firmę sprężyn chodzi to polecam SUPLEX
-
[B5 AHU] Czy skrzynia od Skody SuperB 1.9(typ GSL, 5 biegów) pasuje do A4 B5 ??
wg etki skrzynia GSL występowała w Seacie Cordobi/Ibiza po kwietniu 2003 roku czy pasuje tego nie wiem
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
nie łam się, kiedyś tez tak mówiłem jak nie miałem dolarów na dobrego bociana
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
święte słowa
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
liczę na lekcje instruktażowe
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
no takte adadisy z czterema paskami to powyprzedażowe ze stadionu z wawy
-
[B5 AFN] Problem z odpaleniem przy temp. poniżej 0 st.C
ciekawa sprawa, ale skoro tyle sprawdziłeś zacząłbym od począku czyli od momentu kiedy to Ci się stało przed wymiana rozrządu piszesz że było OK więc niech jakiś dobry fachowiec sprawdzić czy wszystko jest dobrze ustawione wraz z kątem
-
[ALL B5] Dziwny dźwięk przy większej prędkości
ale jaki gong, skąd ? z okolic licznika ? taki jak masz zapalone światła i otworzysz drzwi przy wyłączonym zapłonie ?
-
[B5 AFN] Jakie sprężyny do avanta ?
skoro masz tak nisko to może być potrzeba wymiany całej zawiechy czyli sprężyn i amortyzatorów z Twojego opisu wychodzi że nie są to standardowe gdyz na zwykłych amorach samymi sprężynami tak się nie da obniżyć
-
[B5 ACK] Które łożysko będzie pasowało ?
te nie pasuje do Ciebie poza tym nie kupuj Optimala, lipna jakość FAG, SKF, Ruville te montuj
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
zobaczymy w środe
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
a po co jak nie ma flaszki
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
ja Ci qr.. dam obietnicebez sie nie pojawiaj
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
nie słuchaj głupka przyjedźa właśnie deva za co masz ostrzeżenie ???????[br]Dopisany: 15 Luty 2009, 22:57_________________________________________________ no i widze obiecaną flaszke na spocie
-
[ALL B5] Felgi 18" z ET48- Dylemat
dystanse obowiązkowo też mam ET48 (felga 19", szerokość 8,5") dystanse mam o grubości 8 mm i jest OK
-
[ALL B5] Czy te felgi będą pasować... ?
spójrz kolego na tabele i przeczytaj pytanie jaka zadał spawacz5 bo ja nie widzę związku między rozmiarem opon a ET felgi
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
i nie zobaczą
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
przyjedź to zobaczysz
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
nie ma wyrozumiałości :bicz3:
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
nie chciałeś być niegościnny,a wyszedłeś na .... PS.a tu się pisze tylko na jakis konkretny temat nie odpowiadaj,to było pytanie retoryczne :gwizdanie: nie przejmuj się nimnerwowy chłopak jest, w końcu rozpierdaczył niunie piszcie ile wlezie, może dzięki Wam coś się będzie tu działo bo miejscowe chłopaki to jakieś sztywne są, nie raz prosiłem o aktywność o spamowanie ale jakoś widzę że nie ma z kim gadać no i opadły mi grabie i mi też już się nie chce
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
co to za życie
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
dziś mnie nie będzie