Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zdeniu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zdeniu

  1. http://www.a4-klub.pl/smf/demontaz_przedniego_zderzaka-t1257.0.html
  2. pomarzyć no to żeś się rozgadał coś qrfffa nie pasi
  3. jeżeli o firmę sprężyn chodzi to polecam SUPLEX
  4. wg etki skrzynia GSL występowała w Seacie Cordobi/Ibiza po kwietniu 2003 roku czy pasuje tego nie wiem
  5. nie łam się, kiedyś tez tak mówiłem jak nie miałem dolarów na dobrego bociana
  6. liczę na lekcje instruktażowe
  7. no takte adadisy z czterema paskami to powyprzedażowe ze stadionu z wawy
  8. ciekawa sprawa, ale skoro tyle sprawdziłeś zacząłbym od począku czyli od momentu kiedy to Ci się stało przed wymiana rozrządu piszesz że było OK więc niech jakiś dobry fachowiec sprawdzić czy wszystko jest dobrze ustawione wraz z kątem
  9. ale jaki gong, skąd ? z okolic licznika ? taki jak masz zapalone światła i otworzysz drzwi przy wyłączonym zapłonie ?
  10. skoro masz tak nisko to może być potrzeba wymiany całej zawiechy czyli sprężyn i amortyzatorów z Twojego opisu wychodzi że nie są to standardowe gdyz na zwykłych amorach samymi sprężynami tak się nie da obniżyć
  11. te nie pasuje do Ciebie poza tym nie kupuj Optimala, lipna jakość FAG, SKF, Ruville te montuj
  12. zobaczymy w środe
  13. a po co jak nie ma flaszki
  14. ja Ci qr.. dam obietnicebez sie nie pojawiaj
  15. nie słuchaj głupka przyjedźa właśnie deva za co masz ostrzeżenie ???????[br]Dopisany: 15 Luty 2009, 22:57_________________________________________________ no i widze obiecaną flaszke na spocie
  16. dystanse obowiązkowo też mam ET48 (felga 19", szerokość 8,5") dystanse mam o grubości 8 mm i jest OK
  17. spójrz kolego na tabele i przeczytaj pytanie jaka zadał spawacz5 bo ja nie widzę związku między rozmiarem opon a ET felgi
  18. przyjedź to zobaczysz
  19. nie ma wyrozumiałości :bicz3:
  20. nie chciałeś być niegościnny,a wyszedłeś na .... PS.a tu się pisze tylko na jakis konkretny temat nie odpowiadaj,to było pytanie retoryczne :gwizdanie: nie przejmuj się nimnerwowy chłopak jest, w końcu rozpierdaczył niunie piszcie ile wlezie, może dzięki Wam coś się będzie tu działo bo miejscowe chłopaki to jakieś sztywne są, nie raz prosiłem o aktywność o spamowanie ale jakoś widzę że nie ma z kim gadać no i opadły mi grabie i mi też już się nie chce
  21. dziś mnie nie będzie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.