Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szogun0

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szogun0

  1. Czym tu się podniecać, jeszcze trzeba jakieś finanse na to, samo poparcie nie wystarczy.
  2. Bardzo dobra rada. Potem będą się cieszyć ci, którzy potrafią postawić MMI na nogi po nieudanym update.
  3. Te logi to sobie można w... Poczytaj jak należy dynamicznie zrobić logi, a nie przegazówka na postoju.
  4. Przepływomierz tnie dawkę i turbo się przycina.
  5. Pewnie, że da radę ale po co? Taniej wyjdzie kupić cały sterownik. Poza tym niekoniecznie upalony procesor. Może być coś innego po drodze upalone, albo to coś innego plus procesor. Na odległość tego nie sprawdzi. Dlatego naprawa nie warta zachodu, jak napisał QaDo.
  6. Zwarcie. Kostka po prostu nie zapięta.
  7. Wina licznika lub jego instalacji. Do sprawdzenia też zasilania.
  8. No kwarcu to raczej nie mogło upalić. Ten nalot to nieumyta kalafonia po lutowaniu FLASH-a. Zresztą takim sobie lutowaniu, jak nawet to na zdjęciach widać.
  9. Rob555, myślę, że chodziło mu o ul. Wrocławską w Warszawie.
  10. To sądzę, że jak masz seryjne turbo to przy limicie 51 mg/suw przy końcu obrotomierza już zaczyna przydymiać. Tak, jak chcesz większe wtryski to dozbieraj jeszcze do turbiny i wtedy będziesz zadowolony.
  11. Przy tej dawce, dużych wtryskach i seryjnej turbinie to raczej dymienie ci się nie spodoba. Chyba że masz jakieś większe turbo wsadzone.
  12. 51 mg to maksimum jakie poda pompa bez ruszenia mapy napięcia nastawnika. Jak dałeś większe wtryski, to dawka powinna pójść w dół, jeśli nie chcesz nadmiernego dymienia.
  13. Tryb OBDII tak naprawdę to się nie liczy. Opel ma z różnymi modułami komunikację na różnych pinach, więc VAG i tak gadałby tylko z silnikiem.
  14. Pierwszy zmienia się w opcji CAR w MMI, Nie potrzeba żadnego ukrytego menu.
  15. Trzeba mieć czym przyjechać A na Ciebie to tylko na drodze zawsze trafie a mam sprawe. To dzwoń. Tel masz.
  16. Taa, weź szampanskoje, to oblejemy TAKĄ wizytę.
  17. Maciek, zadzwoń, telefon chyba jeszcze masz. Ja pamiętam o tych tematach, tylko przecież nie wyrwę ci z auta. Może jutro na spocie pogadamy? Po dłuższym niebycie powinienem się pojawić.
  18. Nie rozmawiamy o EDC15 tylko Motronic M3.2, lub M5.9. Wymagane lutowanie FLASH-a
  19. W mercedesie te same są o połowę tańsze
  20. A to ty. Bo za nic w świecie nie mogłem załapać od jakiego Grześka był. Z małymi przygodami ale pozytywnie zakończone. Dzięki.
  21. Wow, Maciek, ty żyjesz? 100 lat cię tu nie widziałem.
  22. Napraw alternator. W pewnym momencie ładowanie masz na pewno zbyt wysokie, a ten dziwny zapach w nawiewach to siarkowodór z akumulatora.
  23. To co widzimy na filmiku to tylko przełącznik. Działa tylko z ECU przerobionym przez Revo. A więc urządzonko "zmienia kodowania" sterownika w uproszczeniu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.