Treść opublikowana przez Adas
-
Cennik Alkoholi - Bukowina Tatrzańska 2011
dodane nie wierzysz w pojemność audiczki ? na miejscu dostępne, najlepiej koło początku zlotu
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=179586.new#new
-
Cennik Alkoholi - Bukowina Tatrzańska 2011
Jak co zlot, alkohole do kupienia u Mnie po eleganckich cenach Finlandia 0,50L - 30 zl Finlandia 0,70L - 40 zl Wyborowa 0,70L - 26 zl Johnnie Walker Red 1L - 55 zl Jack Daniel`s 0,70L - 77 zl Ballantines 0,70L - 47 zl te cenki tak na szybko, propozycje innych alko mile widziane wtedy dodam do cennika, proszę się mniej więcej określić kto ile by wziął Konkretne zamówienia proszę na PW Zapraszam
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
jak co zlot mam zrobić cennik na połówki czy siódemeczki ? :gwizdanie:
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
lepiej % kupować gdzies indziej :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
niech żyje klub bedroom dawno już tak nie popiłem, a jakie ceny cholera jasna
-
Muzyka w naszych autkach
lekki chillout
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja używam takiego zestawu http://www.logitech.com/pl-pl/keyboards/keyboard-mice-combos/devices/4678
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w pracy na kacu, coś okropnego
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
Iverson mordo Ty Moja, wreszcie się z Tobą napiję :naughty: :naughty:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- YouTube - filmy warte obejrzenia
LED-y w B5, co za kicz- Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
jako niektórych, masz na myśli 90% ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja ? do 22 pracuje, później nadrabiam picie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i jaki rezultat ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wentyl: jedziesz na zlot ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a Ty to kto :decayed:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i do pracy- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
uff.. skończyłem właśnie 12h pracy- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a miales pracowac? a jak nie miałem, Ja codziennie pracuje od rana do wieczora/nocy :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
uff.. wreszcie po pracy- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wódę sprzedawał a co innego- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja w święta będę w pracy :gwizdanie:- Strefa Śmiechu
- [ALL B8] A4 Avant 2.0 TFSi Quattro
Nie wiem skąd u Ciebie to zdziwienie, Moje 2.0 TFSI pali średnio nie mniej niż 13, głównie po mieście. po pierwsze Turek to nie miasto, po drugie Twojego szrota nie biore pod uwagę a co do korków warszawskich to wszystko rozumiem ale nie moge zrozumieć że335i bmw pali w podobnych warunkach tyle samo co wg mnie bardzo oszczędny tfsi byłeś i widziałeś, że miasto sory za OT - YouTube - filmy warte obejrzenia