Treść opublikowana przez Bart_poznan
-
Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów w Audi A4 B6
Ewentualnie czy jest możliwość aby do tego sterownika zasięgu świateł jakoś podłączyć na krótko jakiś rezystor, czy coś aby nie waliło błędami i robiło test, do czasu kiedy uzbieram graty do dalszego modzenia? nie ma takiej możliwości , chciałem tak zrobić u siebie i na początku było ok lampy robiły test ale sterownik jest na tyle inteligentny ,że jak ma stałą wartość wysokości czujników to tak po 8-10 km wywala usterkę czujników co za tym idzie kupiłem 2 czujniki średnio 130 za sztukę i teraz jest ok:)
-
Widziany,widziana-kiedy i gdzie?
młodego ode mnie z roboty mieszka w okolicy
-
Lexus IS-F 5.0 V8 423KM
pytanie kiedy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w niedziele to wiesz można jechać
-
Problem z pompą paliwa - nowa wytrzymała tydzień.
a nie masz pompy ze starego zbiornika ? poza tym poproś kogoś by pokręcił a Ty wyjmij kanapę i sprawdź czy słychać pompę. Na marginesie jeśli jeździsz na gazie i masz mało paliwa w zbiorniku tzn jeśli pompa nie jest zanurzona w całości to istnieje ryzyko ,że się przegrzeje i zatrze , dotyczy to również pomp które leżały nie wiadomo ile czasu , po odparowaniu paliwa potrafi się wytrącić twardy osad który jest w stanie uniemożliwić zasysanie pompie paliwa lub inne uszkodzenia układu . musiał bym sprawdzić czy w quattro nie ma dodatkowej pompy do przetaczania paliwa między komorami
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Również dzięki za spota
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Maciej ale teraz to sobie żarty stroisz ? im to bym ursusa nie oddał http://www.chiptuning.poznan.pl/zajrzyj tutaj kolego
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ty to się max już niczego nie boisz W163 ?? 8 wtrysków 2 turbiny i zarąbiście jebiący się EGR merc sedes było 270CDI brać mniej rumaków ale mniej problemów
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja będe
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja moge być 16.30 KC
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a gdzię będziecie ?? KC ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Można prosić o namiary na tego gościa? http://www.phukujawa.com.pl/ jakiś spot w wekend ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w poznaniu jest gość nazywa się kujawa , ale naprawa manualnej skrzyni nie jest wiele tańsza od naprawy automatu;)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja teź mam program od roberta z góry i hamownia u sarnowskiego wypluła 168 km i 380 nm 70 tys zrobione na programie i spoko jak chcecie z hamownią to wczesniej dałem linka http://tuneforce.pl/ w zasadzie to moi sąsiedzi ale u nich jeszcze nie byłem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zajrzyj jeszcze tutaj http://tuneforce.pl a co do goodhope to polecam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pepin jak coś mam ten map sensor o który pytałeś
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja będę pewnie po 17
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jak się wyrobie to wpadnę na chwilę
-
Z KLIMY wieje tylko zimnym
Dla Ciebie może tak , ale sterownik klimatyzacji dąży do utrzymania we wnętrzu zadanej przez Ciebie temperatury i jak ustawisz temp 21 stopni to w zależności od aktualnej temperatury wewnątrz będzie odpowiednio mocno grzał lub chłodził i tak w kółko by utrzymać temperaturę wnętrza.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jeśli masz sprawny i niecieknący egr to to CI wystarczy http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3219311420350-WA710558-O16049-zawor-egr.html
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cos ktos dziś ?
-
Drgania lewarka zmiany biegów
macać nie macać niosło się na całą kastę , co do starości grata to nowy nie jest , ale szczerze wole wiedzieć czym jeżdżę niż kupować nowsze "konstrukcje"
-
Drgania lewarka zmiany biegów
wypowiem się odnośnie tematu bo walczyłem u siebie rok z takim zjawiskiem , winne temu są tylko i wyłącznie przeguby wewnętrzne mój pech polegał na tym ,ze pokusiłem się na zamienniki i nie było prawie wcale poprawy to tez zaczęliśmy szukać gdzie indziej wymieniłem całe zawieszenie silnika ( 2x poduszki silnika 1x skrzyni i te 4 w wózku ) nie mówię ,ze to nic nie dało ale drgania nie zniknęły , sprawę rozwiązało założenie używanych ale oryginalnych przegubów po wybraniu z kilku udało się znaleźć takie w dobrym stanie i co teraz w końcu jest przyjemność z jazdy nic nie drga
-
Martwe pompki po ich wyjęciu
Najczęściej takie zjawisko jak mówi turzol zdarzy się jak jakiś as mechanik przeczyści pompki szczotką drucianą , ale mało który się do tego przyznaje . Miałem już kilka takich przypadków
-
B6 DIVISION
szybkie pytanko , czy dokładka s - line tylnego zderzaka bez rur do diesla czy są różnice miedzy sedanem i avantem ??