Treść opublikowana przez Skrzypek
-
[ALL] Wybór anteny do CB-Radia
ja tam mam unidena 520 i antenke lemm_a na stałe i nie narzekam na odbiór :> :>
-
[ALL B5] Nadmierne grzanie fotela przedniego
potencjometr służy do regulacji np. mocniej/słabiej
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
heh my też mieliśmy ostatnio na spociku kontrole http://picasaweb.google.pl/m.skrzypczynski/Spot22022009#5305719184523717074
-
Spoty Olsztyńskie
heh dowiecie sie w swoi czasie to od was chetny tylko GRazny???
-
Spoty Olsztyńskie
jesli chodzi o termin to 25-26 kwiecień co do miejsca to na razie sie nie wypowiadam niespodzianka :> :> :> :>
-
Spoty Olsztyńskie
juz wstepne rozmowy poczynilismy :>
-
Spoty Olsztyńskie
co tutaj tak wszyscy zamilkli może zróbmy wstępną listę chętnych na przedmajówkowego weekendowego spocikaz kolegami z elbląga
-
[B5 ADR] Czy pasuja optycznie te felgi ?
według mnie te http://moto.allegro.pl/item556021803_orginalne_felgi_audi_a4.html sa dużo ładniejsze ale kwestia gustu
-
Montaż CB radio w Audi A4 B5
Powiem tak że z boku uchwyt obciera błotnik ;( dlatego wylądował przy szybie ,a bat się kładzie który przy lekkim popuszczeniu antenki łamie się na przegubie i nie dotyka szyby Powiem tak że z boku uchwyt obciera błotnik ;( dlatego wylądował przy szybie ,a bat się kładzie który przy lekkim popuszczeniu antenki łamie się na przegubie i nie dotyka szyby ja mam taki sam uchwyt założony z boku klapy i jest ok :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
pogoda nie ciekawa gratuluje wytrwałości :> kilka fotek http://picasaweb.google.com/m.skrzypczynski/Spot22022009# do nastepnego :a4fan: nas była trójka
-
Angela i Slawku wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia!
Wszystkiego naj naj naj.......
-
Spoty Olsztyńskie
no kurde, jutro na spocie wymieciemy takie foty,że zwycięży na pewno furka z naszego regionu innej opcji nie przewiduje :polew: :polew:
-
[ALL] Wybór anteny do CB-Radia
dodam jeszcze ze jesli jezdzisz tylko w miescie lepsza bedzie krotsza antena jesli w trasie lepsza dluzsza teraz juz wszystko wiesz :> wybieraj
-
[ALL B5] Brak podświetlenia sterownia lusterkami
u mnie też tylko krzyżak jest podświetlony, wydaje mi się, że to jest standard.
-
[ALL] Wybór anteny do CB-Radia
no właśnie, EvolutionPro czy chcesz antenke montowaną na magnez czy na stałe?
-
[ALL] Wybór anteny do CB-Radia
lemm_a za taka kase nie kupisz. Proponowałbym HUSTLER_a, osobiście jej nie używałem ale wiele osób je chwali oczywiście biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości, kupisz ja za jakieś 50 pln.
-
Spoty Olsztyńskie
byłoby na pewno ciekawie :> ale obawiam się, że bez kamerki sie nie obedzie no chyba że będziemy nagrywać telefonami
-
[ALL B5] Jak wyjąć lampke w podsufitce nad lusterkiem wstecznym ?
hydraulikiem nie jestem ale akurat mialem pod reka taka tasme :> :> :>
-
Spoty Olsztyńskie
przyłanczam sie do życzeń
-
[ALL B5] Jak wyjąć lampke w podsufitce nad lusterkiem wstecznym ?
u siebie miałem to samo, przełącznik mi wypadał z gniazda, moj patet na to polegał na owinięciu bolca taśmą teflonową i teraz trzyma się jak ta lala :> :> :>
-
Spoty Olsztyńskie
Wpadaj jak do domu Zima trzyma, ale damy radę Prośba: parkujmy wszyscy tyłem na spocie facjaty naszych niuniek będa lepiej prezentowały się do sesji foto taktuś planujesz jakas szczegolną sesje? :> :> :>
-
[B5] 1999r Proszę o pomoc :) Wybr
ET To offset felgi- czym mniejsze ET tym felga jest bardziej wysunieta na zewnatrz. Jesli chcesz zalozyc z ET= 35 to beda one bardziej wystawaly na zewnatrz blotnika od tych co masz obecnie
-
[ALL B6] Montaż CB
w razie klopotów pisz to pomoge, moze podesle jakies fotki :>
-
[ALL B6] Montaż CB
wszystko elegancko słychać, bez żadnych problemów
-
[ALL B6] Montaż CB
hmm pierwszy raz zajęło mi to chyba ze 4 godziny ale teraz zrobiłbym to co najwyżej w dwie :>