Treść opublikowana przez mech15
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam niezla bo to siostra krola :gwizdanie: to jaka ma byc siema z wieczora a to dlatego królu złapał takiego focha :decayed: f16 ładne
-
[B7 ASB] Drei-null TDI Avant S-line by reniek
no nieźle, podoba mi się bardzo:)
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:disgust: :disgust: :disgust: :polew: :polew: :polew: :polew: witam
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
a gdzie to? zakrzówek??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
diman, niezła ta foczka
-
[B5 AFN] Audi A4 | 1.9 TDI | 1998 rok | Avant
też tak miałem, można wyciąć :decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
miron zastanawia mnie pewność z jaką drążyłeś sprawę kazika. Dochodzę do wniosku, że nikomu na śląsku bez twojej wiedzy nie przybędzie B7 V6 w benzynie :decayed: idę spać pany, bom zmęczony
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale siara z Kazikiem i Januszem
-
F1, Rajdy i Motorsport
nie tylko WP o tym pisze... nie tylko WP sieje zamęt...
-
Nawigacja w telefonie (Nokia e71)
N95, używam standardowej nawigacji nokii i jest lux, używa ktoś jeszcze tego, jakie wrażenia??
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
skeeber ile twój kolega wziąłby za taką operację??
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
typ z ASO pewnie przed tobą robił AWX, zamyślił się i tobie też zrobił 130KM :decayed: ładne masz auto !!!!!
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
no grzesiek, do tych zdjęć z ubrudzoną furą i wykresem powinieneś dodać zdjęcie swojej ucieszonej michy :decayed: wynik ładny, ale tylko 20km więcej niż cienkocienko Rogala :kox:
-
[B5 1Z] A4 TDi
ślepy ściągnij cieńszą rurkę z pompy centralnego zamka i zassij powietrze a wlew ci się otworzy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja czy Dorota :polew: jasne że ty ale nie wmówisz mi, że Twoja zgodziła się na to bez żadnych korzyści dla siebie :decayed: lecę, bo ładna pogoda
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
yebany :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobrze gadasz, ale tyczy się to wszystkich dziedzin życia :decayed: a miron to profesjonalista w tym temacie :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja już na letnich, 15' :kwasny: może w sezonie jakieś 17', prawdopodobnie takie: http://www.allegro.pl/item927757045_felgi_oryginal_audi_a4_a_4_a6_a_6_a8_a_8_17_cali.html
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wszystkim
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a czemu bez?? a później: 5
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam już od rana tu siedzicie... 8
-
[B6 ALT] Pierwsze Audi
auto ładne, nie wiedziałem, że takie pasy z tyłu w B6 jeszcze montowali. założę się że twój pierwszy mod to będzie podłokietnik :decayed: dla poszerzenia swojej wiedzy o tym silniku i zaznajomienia się problemami jakie mają jego użytkownicy poszukaj tematów w dziale z benzynami. pozdr
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ok, zmiatam spać, narka
-
Spryskiwacze mgiełkowe
diabeł tkwi w szczegółach- nigdy nie widziałem dyszy mgłowego sprysku z bliska, zdjęcia makro by mnie zaspokoiło
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to najwyzszy czas isc spac :gwizdanie: nie powiem, oczka się kleją