Treść opublikowana przez mech15
-
[ALL B7] Prośba o podanie numeru lakieru
i jaki to jest kod??
-
[ALL B7] Vredstein Ultrac
jak wygląda sprawa ze ścieralnością tych letnich oponek u ciebie????
-
[ALL B6] Kontrolka ESP i podgrzewania świec
totalna pomyłka, migająca kontrolka świec żarowych nigdy nie sygnalizuje uszkodzenia którejkolwiek świecy żarowej lub brak zasilania na świece, brak zapalenia się kontrolki świec żarowych przed uruchomieniem silnika oznacza, że sterownik silnika nie ma zasilania i silnika nie uruchomimy, najczęściej odpowiedzialny za taki stan rzeczy jest przekaźnik zestyku "30" i o ile się nie mylę to w przypadku A4 ma on oznaczenie 214. Uszkodzenie bądź brak zasilania którejkolwiek świecy żarowej jest tylko zapisywane jako błąd w sterowniku silnika, który wyjdzie w trakcie diagnozy Vagiem ale kontrolka tej usterki nie sygnalizuje. to jak wytlumaczyć to co opisałem ? Kontrolka zaczeła migac podczas jazdy. po ponownym uruchomieniu silnika zgasła. Jestem świadkiem dwuch takich przypadków. jak to wytłumaczyć i jakie błędy pokazał vag??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
śniegu Ci u nas dostatek Mech - wiem, ze masz daleko i na piątkowego zlota pewnie nigdy nie wpadniesz ale może tutaj byś się załapał http://www.a4-klub.pl/smf/ii_urodziny_zlotow_slaskich_2010_lesna_polanaszymocice-t118160.0.html dzięki za zaproszenie-muszę skonsultować z 2 połową :> tylko dobrze negocjuj no i powiedz że u Nas się nie pije i jesteśmy mili Tak tak myslisz ze ktos to łyknie i nie tykamy żon/koleżanek kolegów :gwizdanie: noo to by mi do głowy nie przyszło ooooooo jak nie pijecie, to nie przyjeżdżam, moja też nie będzie chciała przyjechać Pucek, ty podobno dobierasz się do jakiejś panny, sfinalizujesz to do czerwca?? :naughty:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
śniegu Ci u nas dostatek Mech - wiem, ze masz daleko i na piątkowego zlota pewnie nigdy nie wpadniesz ale może tutaj byś się załapał http://www.a4-klub.pl/smf/ii_urodziny_zlotow_slaskich_2010_lesna_polanaszymocice-t118160.0.html dzięki za zaproszenie-muszę skonsultować z 2 połową :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
u mnie masakra, na działce po dziadkach stała taka stara, dość spora stodoła, która wczoraj widowiskowo klęknęła. Sąsiedzi od razu mieli mokro w spodniach jak to zobaczyli i całe osiedle ściągało śnieg z dachów, dziś w ciągu dnia nawet +5
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam koledzy kupa straszna z forum przez ostatnie dni-tak się wynudziłem macie śnieg hanysy??
-
Najlepszy silnik do Audi A4 B7
tym że często montowano w nich DPF, poza tym raczej szczegółami
-
[ALL B6] System EDS
w kodach jest wyszczególnione jakie masz systemy zamontowane
-
IO 2010 Vancouver
wayne gretzky odpalał
-
Polecane opony zimowe
endriuu, czym się różnią te trzy oponki: http://opony.pl/TiresList.aspx?sezon=2&rodzaj=1&rozmiar=116&producent=18&arg=0 ??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to co tu musi się dziać co 1000 :kox: nara chłopy- [ALL B5] Zniszczone łożysko, przegub wewnętrzny FOTO
chyba chodziło mu o takie nasadki imbusa jak te SPLINE z twoich zdjęć- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
narta- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
1- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
4- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
15 mieści się na stronce?? 9- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
odliczamy, tzn??- IO 2010 Vancouver
j**any, pozamiatał małysz dorzucił do pieca :kox: :jupi:- IO 2010 Vancouver
no boję się tego frajera- [ALL B8] Wybór zawieszenia
nie trać nadziei, tutaj na pewno jakiś B8użytkowik też zaglądnie- [ALL B8] Wybór zawieszenia
myślę, że tu http://www.a4-klub.pl/smf/audi_a4_b8-b73.0/ możesz popytać użytkowników tych aut- IO 2010 Vancouver
też liczę na GLOD- IO 2010 Vancouver
no to lecę oglądać [br]Dopisany: 13 Luty 2010, 18:50_________________________________________________ehehehehe TRZECI, ładnie leciał - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE