Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mech15

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mech15

  1. КОНТАКТ ...они существуют !!! - YouTube ---------- Post dopisany at 17:58 ---------- Poprzedni post napisany at 07:26 ----------
  2. haha :polew:
  3. ja bym chciał zobaczyć filmik z drogi powrotnej - wchodzi się zawsze łatwiej
  4. Nie wiem czy się orientujesz, ale przejechał dopiero dwa rajdy w WRC trzy
  5. mech15 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    były nerwy?? :naughty:
  6. chyba jednak ciągle jest ta opcja:
  7. ładny filmik ze Szwecji
  8. "Potrafię jechać na limicie, ale jeśli połączysz to z moim doświadczeniem, to nie działa, ponieważ najprawdopodobniej moje umiejętności jako kierowcy są dość wysokie, ale moje doświadczenie jako kierowcy rajdowego jest mocno ograniczone" RK
  9. ---------- Post dopisany at 13:13 ---------- Poprzedni post napisany at 12:37 ---------- ostro, lubie to!!
  10. też tak myślę!
  11. mech15 odpowiedział(a) na slimaczek89rz temat w Audi A4 B5
    jak woda nie krąży za bardzo to jak ma dojść do nagrzewnicy? długo masz auto, wymieniałeś ją kiedyś, nie ucieka ci płyn?
  12. mech15 odpowiedział(a) na slimaczek89rz temat w Audi A4 B5
    Płyn w zbiorniczku wcale nie musi być ciepły, zwłaszcza przy takich temp jak teraz. Pompa wody w jakim stanie?
  13. i problem jest w tym ze to nawet slabo jedzie ;/ ale oko tez by pasowalo nacieszyc tendencja jest taka, że niedługo nie będzie w ogóle tylnego skrzydła :grin:
  14. Najprawdopodobniej Lucek masz rację; ponadto część oleju ucieka przez tą pieprz..ą odmę Jednak już pewnie nic przy tym nie będę grzebał bo auto w okolicach marca idzie na sprzedaż Chyba żeby się trafił zdecydowany klient wcześniej to... Wolałbym nie mieć tej racji. Chęci i podejście przy naprawie miałeś prawidłowe, ja chylę czoła tutaj chłopaki coś się rozgadali na temat wciągania oleju przez 2.0 tfsi: http://a4-klub.pl/a4-s4-b6-73/b6-avf-a4-avant-1-9tdi-131km-s-line-recaro-projekt-full-opcja-22733/index246.html warto przeczytać w kontekście zwykłego 2.0
  15. mech15 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    nie zmieniaj tematu - co z tym piwem? :decayed: Co do Holandii to polecam Zeelandię (południe) na wiosnę jak rolnicy wywożą gnojówkę, to jest klimacik ---------- Post dopisany at 16:00 ---------- Poprzedni post napisany at 15:55 ---------- Wg. mnie najgorsze. Jedziesz sobie, takie piękne widoki, ciekawe, zabytkowe miasta, różnorakie atrakcje turystyczne, miejsca niegdysiejszych bitew i nie możesz się zatrzymać i podziwiać. A jak już to na parkingu przy autostradzie. Skąd nie ma się jak wydostać. Dużym nie pojedziesz w miasto, a ładunku nie zostawisz.
  16. mech15 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Idar-Oberstein kiedyś przy okazji odbiore
  17. z roku na rok są coraz brzydsze
  18. nowe przpisy panie Kędzior
  19. tutaj trochę info o szperunkach do audi szpera na tył do B2/B3/B4 na tor - Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum
  20. przeczytaj, on nie pisze o quaife za 800 funta, tylko innej szperze za 400 $ w dodatku sam ogarnie sobie sprowadzenie tego, nic nie stoi na przeszkodzie żeby dokupił dyfer i wysłał do deva

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.