Treść opublikowana przez mech15
-
Strefa Śmiechu
ĐĐĐТĐĐТ ...Они ŃŃŃĐľŃŃвŃŃŃ !!! - YouTube ---------- Post dopisany at 17:58 ---------- Poprzedni post napisany at 07:26 ----------
-
Strefa Śmiechu
- F1, Rajdy i Motorsport
haha :polew:- [ALL] Audi 80 B2 2-door sedan quattro R32 3.2 VR6 24V turbo projekt !
brak- YouTube - filmy warte obejrzenia
ja bym chciał zobaczyć filmik z drogi powrotnej - wchodzi się zawsze łatwiej- YouTube - filmy warte obejrzenia
- F1, Rajdy i Motorsport
Nie wiem czy się orientujesz, ale przejechał dopiero dwa rajdy w WRC trzy- Truckerzy
były nerwy?? :naughty:- ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
hehehehe- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
chyba jednak ciągle jest ta opcja:- F1, Rajdy i Motorsport
ładny filmik ze Szwecji- F1, Rajdy i Motorsport
"Potrafię jechać na limicie, ale jeśli połączysz to z moim doświadczeniem, to nie działa, ponieważ najprawdopodobniej moje umiejętności jako kierowcy są dość wysokie, ale moje doświadczenie jako kierowcy rajdowego jest mocno ograniczone" RK- YouTube - filmy warte obejrzenia
---------- Post dopisany at 13:13 ---------- Poprzedni post napisany at 12:37 ---------- ostro, lubie to!!- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
tzn. jaka?- [ALL B5] Audi S4
też tak myślę!- Brak Ogrzewania
jak woda nie krąży za bardzo to jak ma dojść do nagrzewnicy? długo masz auto, wymieniałeś ją kiedyś, nie ucieka ci płyn?- Brak Ogrzewania
Płyn w zbiorniczku wcale nie musi być ciepły, zwłaszcza przy takich temp jak teraz. Pompa wody w jakim stanie?- F1, Rajdy i Motorsport
i problem jest w tym ze to nawet slabo jedzie ;/ ale oko tez by pasowalo nacieszyc tendencja jest taka, że niedługo nie będzie w ogóle tylnego skrzydła :grin:- Relacja z remontu silnika- A4 B6 2.0 ALT
Najprawdopodobniej Lucek masz rację; ponadto część oleju ucieka przez tą pieprz..ą odmę Jednak już pewnie nic przy tym nie będę grzebał bo auto w okolicach marca idzie na sprzedaż Chyba żeby się trafił zdecydowany klient wcześniej to... Wolałbym nie mieć tej racji. Chęci i podejście przy naprawie miałeś prawidłowe, ja chylę czoła tutaj chłopaki coś się rozgadali na temat wciągania oleju przez 2.0 tfsi: http://a4-klub.pl/a4-s4-b6-73/b6-avf-a4-avant-1-9tdi-131km-s-line-recaro-projekt-full-opcja-22733/index246.html warto przeczytać w kontekście zwykłego 2.0- Truckerzy
nie zmieniaj tematu - co z tym piwem? :decayed: Co do Holandii to polecam Zeelandię (południe) na wiosnę jak rolnicy wywożą gnojówkę, to jest klimacik ---------- Post dopisany at 16:00 ---------- Poprzedni post napisany at 15:55 ---------- Wg. mnie najgorsze. Jedziesz sobie, takie piękne widoki, ciekawe, zabytkowe miasta, różnorakie atrakcje turystyczne, miejsca niegdysiejszych bitew i nie możesz się zatrzymać i podziwiać. A jak już to na parkingu przy autostradzie. Skąd nie ma się jak wydostać. Dużym nie pojedziesz w miasto, a ładunku nie zostawisz.- Truckerzy
Idar-Oberstein kiedyś przy okazji odbiore- F1, Rajdy i Motorsport
z roku na rok są coraz brzydsze- F1, Rajdy i Motorsport
nowe przpisy panie Kędzior- TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
tutaj trochę info o szperunkach do audi szpera na tył do B2/B3/B4 na tor - Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum- TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
przeczytaj, on nie pisze o quaife za 800 funta, tylko innej szperze za 400 $ w dodatku sam ogarnie sobie sprowadzenie tego, nic nie stoi na przeszkodzie żeby dokupił dyfer i wysłał do deva - F1, Rajdy i Motorsport