Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mech15

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mech15

  1. na youtube tylko to: http://www.youtube.com/watch?v=MBOB8v6zAJo F1 dba o prawa autorskie i usuwa takie świeże filmiki z sieci :(
  2. witam 1974 AMC Matador X Coupe http://en.wikipedia.org/wiki/AMC_Matador pozdrawiam
  3. Nie mam fis'a, licznik to standard. Czy po przekroczeniu minimalnego poziomu na tym czujniku coś mi zapiszczy na desce? czy to tylko w przypadku przekroczenia temp?
  4. a może przelutowanie silniczka wystarczy? jeśli masz do sprzedania grafitowy wirnik z pompki, to chętnie zakupię
  5. Mam pytanko Jak wygląda przyłącze (chyba) czujnika temp. który wchodzi do zbiorniczka wyrównawczego od dołu, tam jest jakiś oring, czy coś? bo stamtąd mi cieknie płyn
  6. wyścig extra, pierwsze minutki szaleństwo, przyjarany Kimi króciutki szok tylko ten Button przyćmił dekorację Bravo Robert, czapki z głów Widok Nicka siedzącego na poboczu - bezcenny Cytat z onetu; "pewnie mechanicy myśleli, że obsługują Roberta" BMW się skończyło
  7. klara z gratki miażdży
  8. witam Wiem że suma wyjdzie kosmiczna, ale interesuje mnie możliwość połączenia tych układów: http://allegro.pl/item772018090_lokalizacja_gps_gsm_zdalna_blokada_podsluch.html http://allegro.pl/item762002570_najlepszy_alarm_powiadomienie_1900m_c_mikrofalowy.html Czy można dokupić czujniki do słupków które będą pasowały, bo w tym 2 to nie ma dołączonych do zestawu? No i jeszcze 1, który alarm będzie lepszy, proxima zk-lcd http://www.proxima.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=17&Itemid=35 czy porównywalny stig http://allegro.pl/item769789604_najlepszy_alarm_powiadomienie_1900m_odpalanie.html Gdzie w sieci szukać cen proximy?
  9. gdzie zakupiłeś?? jak głośno pracuje zdrowa pompka, a jak taka która za chwilę padnie?? 6. Zakladamy nowy wiatraczek i krzyzak (wiatrak mozemy wycignac z padnietej pompki, gdzie nawalila elektronika albo dostac nowy wiatrak na ebay.co.uk). Do zmiany wiatraka nie trzeba wyciagac silnika. mógłbym prosić jakiś link??
  10. czy tak działa padnięta pompka: ??????????? Sam sobie i innym, którzy będą mieli podobny problem odpowiem na to pytanie poniższymi zdjęciami: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1aa309c383ca21d4.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/46d8402b5497eb12.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5d8739e17b04cd06.html Dodatkowo mam pytanie o to jak głośno pracuje zdrowa pompka a jak taka na padnięciu?? tutaj jeszcze link do fotostory, które wyczerpuje temat, pozdr http://www.a4-klub.pl/smf/warsztat_zrob_to_sam/all_b5_wymiana_grafitowego_wirnika_w_module_centralnego_zamka-t83065.0.html
  11. mech15 odpowiedział(a) na dudziu temat w 1.9TDI
    wydaje mi się, że jest integralna część filtra paliwa, wydaje mi się także, że nie sposób jej dostać osobno; koszt wymiany tego=koszt nowego filtra masz jakieś zdjęcia rozebranej pompy lub tych uszczelek??
  12. To jest jakiś nowy wyznacznik logowania auta?? :polew: :polew:
  13. daj znać, jak ci poszło
  14. No właśnie problem polega na tym, że syk słychać pod obciążeniem, tzn podczas jazdy. Na postoju normalnie. Podejrzane są, jeden z węży w układzie dolotowym bo to jest taka rzeźba trochę i ta odma(jeszcze nie sprawdzona). To auto mojego kumpla, nie mam do niego dostępu, żeby "naprawiać", zrobiłem mu tylko logi. Jemu nie przeszkadza ta jazda z sykiem i nic na razie z tym nie robi. W planie jest podparcie przodu auta i zakręcenie kołami na biegu, może wtedy uda się dokładnie określić skąd dobiega ten syk. W aucie trzeba także wymienić kilka rzeczy. Na pewno powiadomię skąd ten syk się wydobywał i zamieszczę logi po naprawie (może to potrwać). Dzięki za sugestie
  15. potrzebuje jeszcze takie info kąt wtrysku da się ustawić za pomocą vaga, a początek tłoczenia to za pomocą czujnika zegarowego na pompie? czy tak?
  16. termostat - jaka powinna być temp? zapłon - chodzi o kąt wtrysku? początek tłoczenia?
  17. co poprawić w dynamicznych 011? chodzi o zakres obrotów, czy o to ze wszystko takie porozjeżdżane?? na kanale 49 klimatronika temperatura maksymalnie to 82oC, bardziej go nie dogrzeje, chyba że w korku
  18. Witam Pacjentem jest avant z AFN'em na pokładzie. dynamiczne 000-001-003 dynamiczne 004-008-010 dynamiczne 011 statyczne 000-001-003 statyczne 004-007-013 statyczne 014-018-023 statyczne Basic Settings 000 statyczne Basic Settings 003 statyczne Basic Settings 004
  19. Hmm no coś tu się nie zgadza wątek: [tdI] Diagnostyka (aktualizacja: 30 VII 2008) termostat oraz G2/G62 niniejsza procedura ma na celu określenie źródła niemożności uzyskania przez silnik temperatury roboczej. w razie wymiany termostatu zaleca się zakup oryginału w ASO. w razie wymiany czujnika G2/G62 zaleca się zakup oryginału w ASO. czujniki związane z badaniem termostatu: G62: czujnik określający temperaturę na potrzeby ECU; G2: czujnik określający temperaturę na potrzeby wskaźnika na desce rozdzielczej. a ty piszesz zupełnie odwrotnie ??
  20. G62 to ten przy głowicy, czy przy zbiorniczku wyrównawczym??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.