Treść opublikowana przez valdi80
-
[B5 ARG] Moja A4 standardowa ;)
Witam. Posiadaczem tej A4 jestem od sierpnia 2008. Decyzja o jej zakupie zajęła mi kilka minut od momentu znalezienia oferty jej sprzedaży Myślę, że nie trafiłem aż tak źle, jak tutaj czytam, że kręcone liczniki, podrabiane książki. Wraz z moją A4 otrzymałem wszystkie książki jakie chyba daje serwis podczas zakupu /książka serwisowa, gwarancje, w tym na radio, które jest od nowości w tym autku itp. informacje i broszurki w skórzanej okładce oooo/. Jest to autko z Niemiec, lecz ja kupiłem je już zarejestrowane w PL. Autko modelowo 2000 rok, produkcja 1999 sierpień. Wyposażenie myślę standard na 1999 rok dla oooo: 4 x Airbag fotel kierowcy - regulowana wysokość kierownica skórzana niestety 1/2 fisa alu 16 cali /5 szt./ zewnętrzne lusterka sterowane elektr. i podgrzewane wzmacniane zderzaki /wyczytałem z wklejki w książce serwisowej :)/ oparcie tylnej kanapy składane /pomaga czasami w przewiezieniu czegoś większego/ klimatronik elektr. szyby przód domykanie szyb z pilota ABS EPC Immo Wymieniłem: standard: olej, filtry, rozrząd wahacze przednie i końcówki drążków termo i plyn w chłodnicy klocki z przodu /tarcze przetoczone/ klocki, tarcze i łożyska z tyłu dołożyłem alarm i inne zabezpieczenie no oczywiście zimówki na stalowych felach 15" gumowe dywaniki na zimę gaz sekwencję Wiem, że pewnie padną oferty modów, ale ja nie planuję raczej nic zmieniać. Podoba mi się to autko takie jakie jest, nie chciałem czarnej tapicerki, no i mam jaśniejszą :tongue4 Komenty mile widziane Nie potrafię wstawić fotek, żeby było je widać na stronce, udało mi się tylko linki.
-
ŻYCZENIA NOWOROCZNE
Szczęścia, zdrówka i kasy na nowszy model
-
Jakie plany Sylwestrowe?;-)
Ja też tego Sylwka spędzę w domu (
-
Najlepsze samochody według gejów....
Hm, nie mam dziewczyny, i do tego mam A4 Chyba muszę szybko jakąś pannę sobie znaleźć
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
1061 :> pzdr i powodzenia
-
Składamy życzenia świąteczno noworoczne....2008/2009
Ja również życzę Wszystkim Świąt radosnych i spokojnych, spędzonych wśród najbliższych, a w Nowym Roku aby szczęście Was nie opuszczało ani na chwilę, również podczas podróży Waszymi Jeszcze duuużo zdrówka i kasy coby można pozwolić sobie na zmianę modelu na nowszy
-
[ALL B5] Z przodu grają tylko gwizdki
Witam. Ja również mam problem z przednim górnym głośnikiem w lewych drzwiach. Trzeszczy, co może być przyczyną ? Jestem cienki bolek w tej dziedzinie Teraz mam ustawione tylko tylne głośniki, ale to nie to samo. Może ktoś wie, w czym problem ??
-
[AHH/1Z/AFN/AVG/AJM/ANB/ATJ] Wymiana termostatu - fotostory
Wreszcie po wymianie Termo ori, płyn również z serwisu, ceny trochę wyższe niż tutaj podajecie, ale i tak warto zainwestować. Teraz wskazówka 90 i na klimatroniku również 89-91 Ale przy wymianie zauważyłem, że osłonę gumową przegubu mam do wymiany i simmering przy korku wlewu oleju do skrzyni chyba również, bo mokro ;(
-
[ALL B5] Ukradli mi auto
Współczucia, ale może i tym razem Niebiescy się spiszą i odnajdzie się
-
[AHH/1Z/AFN/AVG/AJM/ANB/ATJ] Wymiana termostatu - fotostory
Dzięki endriuu, płyn wymienię, bo mam te a4 od 3 m-cy i nie wiem, kto i kiedy wcześniej wymieniał. Przy aucie a tej wartości nie warto oszczędzać kilku dyszek
-
[B5 1Z] Czy Wasze Audiczki mają już "świerszczyki" ??
U mnie po zamontowaniu alarmu na "kocich łbach" skrzypi deska rozdzielcza przy przedniej szybie. Nie wiem, jak to wyeliminować.
-
[AHH/1Z/AFN/AVG/AJM/ANB/ATJ] Wymiana termostatu - fotostory
Ja już podjąłem decyzję i wymienię termostat, który mam do odebrania w ASO. Ale pozostaje kwestia wymiany, czy któryś z opisów jest adekwatny do mojego silnika ARG ?
-
[AHH/1Z/AFN/AVG/AJM/ANB/ATJ] Wymiana termostatu - fotostory
A czy wymiana termostatu w silniku ARG jest tutaj ujęta ? Bo niestety nie widze tego typu silnika w opisach. No i mam pytanko. Czy to na pewno termostat a nie czujnik ? Temp. na zegarze max. 75, na klimatroniku podobnie. Czasem jest 90 ale to na chwile jak jeżdże dużo po mieście, po chwili spada do poziomu ok. 75. Zamówiłem już co prawda termostat w ASO, ale teraz jest jeszcze sprawa wymiany.
-
[ALL B5] Koszt naprawy przedniego zawieszenia
Ja kupiłem lemy - cały komplet z końcówkami drążków /ale bez śrub montażowych/ za niewielem ponad 900 zeta. Cena taka, bo bez faktury, ale przecież do czego mi ona, i tak reklamacji pewnie nie uznają w razie usterki bo stwierdzą, że wjechałem w dziruę albo coś podobnego. Na razie zrobiłem na nich 4 kkm, więc niewiele, ale sprawują się bez zarzutów i uważam że nie warto kupowac jakieś tanie podróby. Jak stać nas na auto w granicach 20 koła /albo i więcej/ to nie żyłujmy na oryginalne części. Takie jest moje zdanie.
-
[B5 AFN] Klima a parowanie szyb
Mam wymieniony filtr przeciwpyłkowy i dywaniki gumowe No i szyby czasem jak zaparuja to długo musze czekac żeby odparowały. Dzisiaj na przykład musiałem uchylić szybę co pomogło, ale na dworze 2 stopnie, więc to odpada. A czy sprężarka załączy się poniżej 5 st. na dworze ???
-
[Audi A4B51.8 20V]Instalacja lpg "Stefanelli sis"duże spalanie
Jeśli ilość pozostałego gazu w butli stwierdzasz tylko po diodach sygnalizujących /4 diody i w miarę ubywania gazu gasną po kolei/, to jest to tylko orientacyjnie. U mnie nie zawsze gasną jednakowo. Tzn. nieraz pierwsza gaśnie po przejechaniu ok. 70km od zatankowania do pełna, a nieraz ponad stówkę i dopiero gaśnie. Ja mam BRC i jedno co jest pewne, to jak ostatnia dioda zaczyna migać, to wówczas mam jeszcze co najmniej 150km do zatankowania. Także na razie bym się nie przejmował. Chyba że teraz zalejesz do pełna i faktycznie okaże się, że wlałeś 3/4 zbiornika. Ale regulacja trwa chwilę, też raz byłem bo mi wzrosło spalanie o ponad litr Z reguły spala 10-11 l przy jeździe mieszanej do 120km. Ale o tym są już inne wątki na forum.
-
Ubezpieczenie Interrisk
Tez o tym słyszałem. Powiedzieli, że mogą zapłacić połowę kwoty, jaką wyliczył Serwis naprawiąjący autko /połowa to chyba coś koło 20 tyś. zł/, ponieważ wg nich tyle koszty naprawy powinny wynieść. Porażka
-
[INNE] Szalony kierowca TiRa
nawet rower strach mu dać
-
Mam nadzieję że nikt z Klubu.
Tylko wyobraźnia właściciela konia mogła uchronić przed tą tragedią. Niestety, teraz gdybanie już nic nie zmieni. Szkoda człowieka.
-
Najpiękniejszy samochód roku !!!
I pomyśleć, że szukając samochodu zastanawiałem się nad paskiem b5 Dobrze że wybrałem A4
-
[ALL] A może ktoś chce kupić Mercedesa??
To nie żart. O tym aucie było już chyba na forum. Ale może wydaje mi się że było, więc podaję link, z którego dowiecie się, że to prawda Poza tym ciekawe tłumaczenie gościa z serwisu merca http://motoryzacja.interia.pl/news/tego-mercedesa-zjada-rdza,1150667
-
[B5 AJM] Co najlepiej dobrać na zime ?
Po prostu tak mi wytłumaczono jak kupowałem zimówki. Ale już poczytałem i wiem o co chodzi z tym rozmiarem :> No i oczywiście dzięki Wam się czegoś nauczyłem
-
[B5 AJM] Co najlepiej dobrać na zime ?
185 za niskie ?? Chyba za wąskie, bo 185 to szerokość opony o ile się nie mylę. Nie jestem specem ale wydaje mi się, że wysokość to w tych rozmiarach jest jednakowa - 65
-
[ALL] Dzień chłopaka
Hehe, jak miło że ktoś o nas pamięta Dziękujemy
-
[B5 AFN] Granatowa Audi-czka i jasna skóra
Piękne autko :> Fajny kontrast jasnej skóry i ciemnego lakieru