Treść opublikowana przez Zmija
-
Siłownia
niech chlopak pocwiczy troche 3ma troche michy ... na zapoznanie sie z Mieczysławem przyjdzie jeszcze czas:))
-
Siłownia
Ty tak powaznie z ta waga;>>???? zarcie zarcie zarcie:) i wszystko wroci;)
-
Siłownia
Niektore biora konie:)
-
Siłownia
do kogos kileeer to jest skierowane personalnie...;> wiesz wszystko jest dla ludzi ja jestem tego zdania tylko z glowa:) niebralem jeszcze nic cwicze caly czas na sucho ale nie powiem ze nigdy niczego nie wezme:) na szczescie torche sie uczylem o tych wszystkich rzeczach i jak juz zrobie cykl to zrobie go z glowa i jak najmniejszymi skutkami ubocznymi... porzadny cykl kosztuje grubooo ponad 1000zl a to ze niektorzy maja tylko na soki a reszte(slonki odblok itp) maja w pupie to ich sprawa:) Pozdrawiam Dawidoks tylko ze T3 jest duzo potezniejsze nic clen bo t3 robi balagan w naszych hormonach a sam zdajesz sobie sprawe jakie moga byc tego skutki...
-
Siłownia
Chciales wycinke to masz...
-
Siłownia
nie robilem ale clenbuterol moge polecic:) kumpel zorbil na tym dobra wycinkee;)
-
Siłownia
heheh ja mam braki takie ze masowka idzie non stop:) wiec "wygladal" nie bede w tym roku brakuje mi jeszcze 14 kg do tego zeby potem wycinke robic :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Siłownia
taaa ne letni wszyscy forme szykuja...kazdy bedzie mowil ze ma dobra genetyke... :cool1:
-
Piłka nożna
:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:
-
Piłka nożna
Mam nadzieje ze Legia wkoncu znalazla napastnika ktorego szukala tyle lat:) i Hubnik pomoze Legii i nasze Ekstraklasa bedzie ciekawsza ) :)
-
Piłka nożna
Legia :)!!!! Hubnik juz strzelaaa bedzie z niego pozytku
-
Siłownia
Regeneracja.... Ujowo tak bez treningu ...juz 4 dni i usiedziec nie moge... ;( ;( ;(
-
Siłownia
Niema nic lepszego :decayed:
-
Siłownia
szteki caly czas sa grane :decayed:
-
[ALL] Pomyłka na Allegro- kolejny podobny temat.
Wiadomo ....moze kumpel zostawil keidys po jakim melanzu ;> :polew:
-
Siłownia
Przeciez to jest w tym wszystkim najlepsze :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Siłownia
na klatke np ruch negatywny to jest opuszczanie ciezaru wyrywac pomaga Ci partner treningowy(jesli go masz bez niego tego sie nie zrobi) cwiczenia te przyzwyczajaja uklad nerwowy do wiekszych ciezarow.... i oswajaja CIE z wiekszymi ciezarami
-
Siłownia
i prawidlowo... nawet do jednego mozesz;> Robicie powtorzenia negatywne;>??
-
Wasze sposoby na KACA
kazdy zawsze marudzi ze ma kaca po whisky:) a ja tam na 2 dzien nie cuzje ze cos pilem )) wiec wiem OCB
-
Wasze sposoby na KACA
Ragga jakis wrazliwszy zoladeczek masz :decayed: zreszta co to za picie jak na nastepny dzien nic sie nie pochoruje?? Uj nie picie!!!
-
Moja fotografia - zdjęcia ładnych dziewczyn ;-)
to moze ja popozuje:D :decayed:
-
Siłownia
na silowym możesz zejść nawet do 2 powtórzeń.....90% manx) chociaż tu mogę sie mylić)
-
Siłownia
Juz CI pisałem rusz tylko nogi a zobaczysz jak szybko pójdą.... :) tak ogolnie to kawał byka z Ciebie;p ja siebie nie pokarze na razie bo tez dobry kogut zemnie wagowo:)) będzie bliżej 100 to pomyśl:)))
-
Piłka nożna
Ronaldo nie przechodzil bezposrednio do wrogich klubow to po 1 po 2 podales pilkarzy ktorzy mozna powiedziec od dzieckaa graja w swoich klubach a Ronaldo to Zwykly biedny brazylijczyk nigdy na zaboj ne kochal swojego klub w ktorym gral:) uklad byl prosty ON strzela a KLUBY placa:)) a ze strzelac potrafil to kazdy wie :cool1: Najlepszy napastnik w historii futbolu!!!!!
-
Siłownia
takie silownie sa najlepsze:> nie lubie takich silowni jak kolega wyzej pokazal;> za duzo tam piz*ek ktore chodze bo to cool i na baby mozna popatrzec:> silownie takie z charakterem sa najlepsze nie najnowszy sprzet, najnowszej generacji... ale odglos zelastwa ten zapach i ten klimat :kox: skoro zapach potu i testosteronu, który wsiąkł w każdą możliwą część starej siłowni Cię podkręca to spoko ale na siłowni, którą ja pokazałem akurat nie ma żadnych babek, one mają oddzielny budynek piz*ek też tam żadnych nie ma ale pewnie Ty wiesz lepiej więc jak nie wiesz to nie pisz głupot poza tym "domowe" siłownie może i są fajne ale jak długo da radę tak ćwiczyć? na takich siłowniach nie ma za dużego pola manewru jeśli chodzi o zmianę ćwiczeń a na takiej gdzie jest "najnowszy sprzęt, najnowszej generacji" zrobisz o wiele, wiele więcej mogę się założyć, że 3/4 sprzętu nie potrafiłbyś poprawnie nazwać i zapewne wcześniej takiego nie widziałeś więc Twoje argumenty do mnie nie przemawiają, chociaż sam chodziłem na siłownię zrobioną w piwnicy u kumpla Nie mialem na mysli Twojej silowni tylko wszystkie nowoczesne wiec pochamuj troche.... Moze na Twojej ich niema ale nie powiesz mi ze na takich silowniach niema w UJ lanserow robiacych klate i biceps na lato? moze i nieumialbym nazwac:> ale wcale mi to nie potrzebne bo wole cwiczyc na wolnych ciezarach a nie maszynach:) maszyny sa dla dziewczyn:)) Nie chodzi mi o silownie w piwnicy tylko stara silownie z klimatem a nie najnowszym sprzetem PS. jezeli chodzi o cene i te 2 godziny sztuk walki... no to zazdroszcze;> :good: