Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zmija

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zmija

  1. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    niech chlopak pocwiczy troche 3ma troche michy ... na zapoznanie sie z Mieczysławem przyjdzie jeszcze czas:))
  2. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ty tak powaznie z ta waga;>>???? zarcie zarcie zarcie:) i wszystko wroci;)
  3. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Niektore biora konie:)
  4. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    do kogos kileeer to jest skierowane personalnie...;> wiesz wszystko jest dla ludzi ja jestem tego zdania tylko z glowa:) niebralem jeszcze nic cwicze caly czas na sucho ale nie powiem ze nigdy niczego nie wezme:) na szczescie torche sie uczylem o tych wszystkich rzeczach i jak juz zrobie cykl to zrobie go z glowa i jak najmniejszymi skutkami ubocznymi... porzadny cykl kosztuje grubooo ponad 1000zl a to ze niektorzy maja tylko na soki a reszte(slonki odblok itp) maja w pupie to ich sprawa:) Pozdrawiam Dawidoks tylko ze T3 jest duzo potezniejsze nic clen bo t3 robi balagan w naszych hormonach a sam zdajesz sobie sprawe jakie moga byc tego skutki...
  5. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Chciales wycinke to masz...
  6. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    nie robilem ale clenbuterol moge polecic:) kumpel zorbil na tym dobra wycinkee;)
  7. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    heheh ja mam braki takie ze masowka idzie non stop:) wiec "wygladal" nie bede w tym roku brakuje mi jeszcze 14 kg do tego zeby potem wycinke robic :gwizdanie: :gwizdanie:
  8. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    taaa ne letni wszyscy forme szykuja...kazdy bedzie mowil ze ma dobra genetyke... :cool1:
  9. Zmija odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:
  10. Zmija odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Mam nadzieje ze Legia wkoncu znalazla napastnika ktorego szukala tyle lat:) i Hubnik pomoze Legii i nasze Ekstraklasa bedzie ciekawsza ) :)
  11. Zmija odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Legia :)!!!! Hubnik juz strzelaaa bedzie z niego pozytku
  12. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Regeneracja.... Ujowo tak bez treningu ...juz 4 dni i usiedziec nie moge... ;( ;( ;(
  13. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Niema nic lepszego :decayed:
  14. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    szteki caly czas sa grane :decayed:
  15. Wiadomo ....moze kumpel zostawil keidys po jakim melanzu ;> :polew:
  16. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Przeciez to jest w tym wszystkim najlepsze :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  17. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    na klatke np ruch negatywny to jest opuszczanie ciezaru wyrywac pomaga Ci partner treningowy(jesli go masz bez niego tego sie nie zrobi) cwiczenia te przyzwyczajaja uklad nerwowy do wiekszych ciezarow.... i oswajaja CIE z wiekszymi ciezarami
  18. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    i prawidlowo... nawet do jednego mozesz;> Robicie powtorzenia negatywne;>??
  19. kazdy zawsze marudzi ze ma kaca po whisky:) a ja tam na 2 dzien nie cuzje ze cos pilem )) wiec wiem OCB
  20. Ragga jakis wrazliwszy zoladeczek masz :decayed: zreszta co to za picie jak na nastepny dzien nic sie nie pochoruje?? Uj nie picie!!!
  21. to moze ja popozuje:D :decayed:
  22. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    na silowym możesz zejść nawet do 2 powtórzeń.....90% manx) chociaż tu mogę sie mylić)
  23. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Juz CI pisałem rusz tylko nogi a zobaczysz jak szybko pójdą.... :) tak ogolnie to kawał byka z Ciebie;p ja siebie nie pokarze na razie bo tez dobry kogut zemnie wagowo:)) będzie bliżej 100 to pomyśl:)))
  24. Zmija odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Ronaldo nie przechodzil bezposrednio do wrogich klubow to po 1 po 2 podales pilkarzy ktorzy mozna powiedziec od dzieckaa graja w swoich klubach a Ronaldo to Zwykly biedny brazylijczyk nigdy na zaboj ne kochal swojego klub w ktorym gral:) uklad byl prosty ON strzela a KLUBY placa:)) a ze strzelac potrafil to kazdy wie :cool1: Najlepszy napastnik w historii futbolu!!!!!
  25. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    takie silownie sa najlepsze:> nie lubie takich silowni jak kolega wyzej pokazal;> za duzo tam piz*ek ktore chodze bo to cool i na baby mozna popatrzec:> silownie takie z charakterem sa najlepsze nie najnowszy sprzet, najnowszej generacji... ale odglos zelastwa ten zapach i ten klimat :kox: skoro zapach potu i testosteronu, który wsiąkł w każdą możliwą część starej siłowni Cię podkręca to spoko ale na siłowni, którą ja pokazałem akurat nie ma żadnych babek, one mają oddzielny budynek piz*ek też tam żadnych nie ma ale pewnie Ty wiesz lepiej więc jak nie wiesz to nie pisz głupot poza tym "domowe" siłownie może i są fajne ale jak długo da radę tak ćwiczyć? na takich siłowniach nie ma za dużego pola manewru jeśli chodzi o zmianę ćwiczeń a na takiej gdzie jest "najnowszy sprzęt, najnowszej generacji" zrobisz o wiele, wiele więcej mogę się założyć, że 3/4 sprzętu nie potrafiłbyś poprawnie nazwać i zapewne wcześniej takiego nie widziałeś więc Twoje argumenty do mnie nie przemawiają, chociaż sam chodziłem na siłownię zrobioną w piwnicy u kumpla Nie mialem na mysli Twojej silowni tylko wszystkie nowoczesne wiec pochamuj troche.... Moze na Twojej ich niema ale nie powiesz mi ze na takich silowniach niema w UJ lanserow robiacych klate i biceps na lato? moze i nieumialbym nazwac:> ale wcale mi to nie potrzebne bo wole cwiczyc na wolnych ciezarach a nie maszynach:) maszyny sa dla dziewczyn:)) Nie chodzi mi o silownie w piwnicy tylko stara silownie z klimatem a nie najnowszym sprzetem PS. jezeli chodzi o cene i te 2 godziny sztuk walki... no to zazdroszcze;> :good:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.