Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

T-żółw

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez T-żółw

  1. pszech może w weekend pomęczę trochę licencję
  2. ciekawe ja od wczoraj samodzielenie zacząłem robić złotka w licencjach ale video poradnik się przyda
  3. ale N-ka ma Nsport HD 1/2 i Eurosport HD 1/2 bez dopłat no i Ligę Mistrzów
  4. Ochota ultimate ON 4.82 nie ma tragedii
  5. iks-klocki oporne jak beton widzę mnie irytuje tylko to, że to forum od dłuższego czasu jest za***istym śmietnikiem, w prawie każdym temacie jakieś głupoty nie na temat lubie po prostu konkretne info a nie czytanie wpisów w stylu komentarze z onetu od pisania głupot są spoty generalnie Wesołych Świąt dla iks-klocków również
  6. malik a jak kolory, naturalne
  7. dzisiaj ultimate dajsel za jedyne 4.74 na Ochocie nie ma tragedii
  8. fajna fota to chyba najsłabsza fura w GT5 karwa ten Jag na razie zamiata wszystko co jeżdzi podkręćcie go na 722 KM i posłuchajcie jak chodzi....jak maszyna do borowania zębów zabrałem się za robienie spec B
  9. 2.0 tfsi + q + s-tronic - idealny set up da mnie w skrzyni jest tryb sport? może na tym non stop jeżdzisz zresztą po Wawie w korkach każde spalanie możliwe a to 335i to na lato fajna opcja jaka buda? wrzuć jakąś fotkę poglądową
  10. moicz mistrzu karwa iks klocki nie spamować tutaj fleja ładnie upominasz w wątku makkiego to może w tym też upomnisz, że to np temat o GT5 jeno
  11. no nie każdemu aż tak trzeba współczuć
  12. moicz coś mi nie idze z tym jagiem , pokazuje, ze tylko 75% odblokowane i jest tylko kod na kombinezon daje sobie z tym spokój
  13. teoretycznie tak ale niejedno q już się zdziwiło
  14. masz już mnie dodanego dawno Kris coś coś tam karwa miałem na krótko pożyczone Uncharted 2 i musiałem skończyć, gra za***ista nawet lepsza od jedynki...czekam na 3 więc teraz wracam do GT5
  15. głupoty wypisujecie lpg to powiedzmy alternatywne paliwo,do którego są legalne stacje a piraty to okradanie producenta i twórcę gry :gwizdanie: chciałbyś żeby kto Cię okradał w ten sposób ja bym nie chciał nie rozumiem pytania zamierzasz jechac na piratach to nic nie będziesz kupował przecież chcesz jeszcze przyoszczedzić
  16. mi brakuje w GT5 z poprzednich części takiej opcji, gdzie można mierzyć czasy na 1/4, 1 km i prędkość max bawiłem się tym w GT3 podczas modzenia fur, czasy przed i po moicz respect za prawie same złota w licencjach grasz na kierze czy padzie? karwa jak lotusem na torze top gear zrobiłeś złoto
  17. ciekawie wygląda btw jeszcze nie było w temacie fanbojów iks-klocka do krytki i porównań z FM3 dziwne
  18. Suli brachu fejsbuki ostatnio w biedronce w promocji były
  19. dym przy bokach czy ostrym hamowani leci już na robieniu licencji np w starym ferrari w Rzymie
  20. to chyba wyślę ci drugie zaproszenie bo pierwsze wysłałem w marcu i bez odzewu
  21. grałem w demo dead nation
  22. Mikołaj był u mnie wcześniej i GT5 już zainstalowane
  23. to się żle kojarzy na tym forum
  24. w GRID dostałby za to kilka mln pkt
  25. wg fachowców z forum quattro przydaje się tylko 2 dni w roku, wiec może koleś wyjeżdził już limit :decayed: pięknie teraz dowaliło u nas na wsi śnieżnego puchu, idealne warunki do latania bokami

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.