Treść opublikowana przez T-żółw
-
Gran Turismo 5
pszech może w weekend pomęczę trochę licencję
-
Gran Turismo 5
ciekawe ja od wczoraj samodzielenie zacząłem robić złotka w licencjach ale video poradnik się przyda
-
LED czy plazma
ale N-ka ma Nsport HD 1/2 i Eurosport HD 1/2 bez dopłat no i Ligę Mistrzów
-
Ceny paliwa marzec 2026
Ochota ultimate ON 4.82 nie ma tragedii
-
Gran Turismo 5
iks-klocki oporne jak beton widzę mnie irytuje tylko to, że to forum od dłuższego czasu jest za***istym śmietnikiem, w prawie każdym temacie jakieś głupoty nie na temat lubie po prostu konkretne info a nie czytanie wpisów w stylu komentarze z onetu od pisania głupot są spoty generalnie Wesołych Świąt dla iks-klocków również
-
PLAZMA, LCD czy LED ? jaki telewizor ?
malik a jak kolory, naturalne
-
Ceny paliwa marzec 2026
dzisiaj ultimate dajsel za jedyne 4.74 na Ochocie nie ma tragedii
-
Gran Turismo 5
fajna fota to chyba najsłabsza fura w GT5 karwa ten Jag na razie zamiata wszystko co jeżdzi podkręćcie go na 722 KM i posłuchajcie jak chodzi....jak maszyna do borowania zębów zabrałem się za robienie spec B
-
[ALL B8] A4 Avant 2.0 TFSi Quattro
2.0 tfsi + q + s-tronic - idealny set up da mnie w skrzyni jest tryb sport? może na tym non stop jeżdzisz zresztą po Wawie w korkach każde spalanie możliwe a to 335i to na lato fajna opcja jaka buda? wrzuć jakąś fotkę poglądową
-
Gran Turismo 5
moicz mistrzu karwa iks klocki nie spamować tutaj fleja ładnie upominasz w wątku makkiego to może w tym też upomnisz, że to np temat o GT5 jeno
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
no nie każdemu aż tak trzeba współczuć
-
Gran Turismo 5
moicz coś mi nie idze z tym jagiem , pokazuje, ze tylko 75% odblokowane i jest tylko kod na kombinezon daje sobie z tym spokój
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
teoretycznie tak ale niejedno q już się zdziwiło
-
Gran Turismo 5
masz już mnie dodanego dawno Kris coś coś tam karwa miałem na krótko pożyczone Uncharted 2 i musiałem skończyć, gra za***ista nawet lepsza od jedynki...czekam na 3 więc teraz wracam do GT5
-
Sony Playstation 2 - porady, pytania, niejasności ...
głupoty wypisujecie lpg to powiedzmy alternatywne paliwo,do którego są legalne stacje a piraty to okradanie producenta i twórcę gry :gwizdanie: chciałbyś żeby kto Cię okradał w ten sposób ja bym nie chciał nie rozumiem pytania zamierzasz jechac na piratach to nic nie będziesz kupował przecież chcesz jeszcze przyoszczedzić
-
Gran Turismo 5
mi brakuje w GT5 z poprzednich części takiej opcji, gdzie można mierzyć czasy na 1/4, 1 km i prędkość max bawiłem się tym w GT3 podczas modzenia fur, czasy przed i po moicz respect za prawie same złota w licencjach grasz na kierze czy padzie? karwa jak lotusem na torze top gear zrobiłeś złoto
-
SHIFT 2: Unleashed
ciekawie wygląda btw jeszcze nie było w temacie fanbojów iks-klocka do krytki i porównań z FM3 dziwne
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Suli brachu fejsbuki ostatnio w biedronce w promocji były
-
Gran Turismo 5
dym przy bokach czy ostrym hamowani leci już na robieniu licencji np w starym ferrari w Rzymie
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
to chyba wyślę ci drugie zaproszenie bo pierwsze wysłałem w marcu i bez odzewu
-
Gran Turismo 5
grałem w demo dead nation
-
Gran Turismo 5
Mikołaj był u mnie wcześniej i GT5 już zainstalowane
-
Jakie imię dla psa?
to się żle kojarzy na tym forum
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
w GRID dostałby za to kilka mln pkt
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
wg fachowców z forum quattro przydaje się tylko 2 dni w roku, wiec może koleś wyjeżdził już limit :decayed: pięknie teraz dowaliło u nas na wsi śnieżnego puchu, idealne warunki do latania bokami