Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ROBERT

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ROBERT

  1. Witamy na forum
  2. Witamy na forum
  3. Witamy na forum
  4. Witamy na forum
  5. Witamy na forum
  6. Witamy na forum
  7. Spoko jeszcze na pewno się odezwą a teraz trzeźwieją
  8. Poszukaj było kilku kolegów z silnikami ON którzy mieli podobnie, diesle widocznie w duże mrozy tak mają, ale jak już jest cieplej to kilka km i musi być 90oC
  9. Jest tylko pompa oleju, niestety żadnego zaworka nie widzę
  10. To i tak za długo
  11. Ja używam ATE PLASTILUBE http://www.motofakty.pl/artykul/zastosowanie_pasty_plastilube.html
  12. W BT nie ma już podobno śniegu
  13. Tak teraz na pewno wyglądają
  14. :polew: :laghing2: :laghing2: :laghing2:
  15. Jeżeli termostat jest ok. to nie ma znaczenia czy na zewnątrz temp. wynosi -20oC czy +20oC, silnik i tak musi mieć ~90oC, oczywiście w mroźne dni dłużej będzie się nagrzewał ale i tak musi w końcu dojść do ~90oC
  16. Albo są już tak naje**ni, że leża gdzie popadnie
  17. W [AJM] jest inny niż w [AFF], [AHH], [AHU], [AFN], [AVG]
  18. Dla ciekawostki dodam, że taka przepustnica była stosowana także w A6, A6Q, A80, A80Q, A100, A100Q, A8Q, ...
  19. Witamy na forum
  20. Witamy na forum
  21. Witamy na forum
  22. Witamy na forum
  23. To niezły baran ją tam wstawił :wallbash: Niestety proponuje jak najszybciej zakupić ori przepustnicę, a tą potem może uda Ci się tą starą odsprzedać Potrzebujesz 078 133 063 K tu masz jeszcze nr. uszczelki 078 133 073 i nr. potencjometru 078 133 154 http://cgi.ebay.de/DROSSELKLAPPE-A4-A6-A8-078133063K-V6-2,6-2,8_W0QQitemZ300383573382QQcmdZViewItemQQimsxZ20100105?IMSfp=TL1001052210003r22560
  24. [ABC] i [ACZ] to silniki 2.6 jedyne wyjście założyć ori przepustnicę W ogóle skąd ona się tam wzięła ? Kupiłeś go z taką przepustnicą ? Niezły numer sprzedający Ci odstawił :wallbash: Normalną rzeczą jest, że silnik nie będzie pracował jak powinien, dziwne, że w ogóle odpala i jeszcze jakoś pracuje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.