Treść opublikowana przez ROBERT
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
[ALL] Bukowina Tatrzańska 2010 Hot Line
Spoko jeszcze na pewno się odezwą a teraz trzeźwieją
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
Poszukaj było kilku kolegów z silnikami ON którzy mieli podobnie, diesle widocznie w duże mrozy tak mają, ale jak już jest cieplej to kilka km i musi być 90oC
-
[ALL] Bukowina Tatrzańska 2010 Hot Line
Prowda godosz :good:
-
[B5 ADR] Pompa oleju silnika
Jest tylko pompa oleju, niestety żadnego zaworka nie widzę
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
To i tak za długo
-
[ALL B5] Jaki smar do układu hamulcowego ?
Ja używam ATE PLASTILUBE http://www.motofakty.pl/artykul/zastosowanie_pasty_plastilube.html
-
[ALL] Bukowina Tatrzańska 2010 Hot Line
W BT nie ma już podobno śniegu
-
[ALL] Bukowina Tatrzańska 2010 Hot Line
Tak teraz na pewno wyglądają
-
[ALL] Bukowina Tatrzańska 2010 Hot Line
:polew: :laghing2: :laghing2: :laghing2:
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
Jeżeli termostat jest ok. to nie ma znaczenia czy na zewnątrz temp. wynosi -20oC czy +20oC, silnik i tak musi mieć ~90oC, oczywiście w mroźne dni dłużej będzie się nagrzewał ale i tak musi w końcu dojść do ~90oC
-
[ALL] Bukowina Tatrzańska 2010 Hot Line
Albo są już tak naje**ni, że leża gdzie popadnie
-
[B5 AJM] Filtra paliwa Mann WK 842/11 pasuje do A4 B5 AJM 2000?
W [AJM] jest inny niż w [AFF], [AHH], [AHU], [AFN], [AVG]
-
[B5 AAH] Przepustnica-kilka pytan+foto
Dla ciekawostki dodam, że taka przepustnica była stosowana także w A6, A6Q, A80, A80Q, A100, A100Q, A8Q, ...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
[B5 AAH] Przepustnica-kilka pytan+foto
To niezły baran ją tam wstawił :wallbash: Niestety proponuje jak najszybciej zakupić ori przepustnicę, a tą potem może uda Ci się tą starą odsprzedać Potrzebujesz 078 133 063 K tu masz jeszcze nr. uszczelki 078 133 073 i nr. potencjometru 078 133 154 http://cgi.ebay.de/DROSSELKLAPPE-A4-A6-A8-078133063K-V6-2,6-2,8_W0QQitemZ300383573382QQcmdZViewItemQQimsxZ20100105?IMSfp=TL1001052210003r22560
-
[B5 AAH] Przepustnica-kilka pytan+foto
[ABC] i [ACZ] to silniki 2.6 jedyne wyjście założyć ori przepustnicę W ogóle skąd ona się tam wzięła ? Kupiłeś go z taką przepustnicą ? Niezły numer sprzedający Ci odstawił :wallbash: Normalną rzeczą jest, że silnik nie będzie pracował jak powinien, dziwne, że w ogóle odpala i jeszcze jakoś pracuje