Treść opublikowana przez chris.lkr
-
[B5 AFN] Czyszczenie dolotu
przy okazji czyszczenia kolektora dolotowego to w sumie mogłeś założyć nową uszczelkę, a co do śrub to nie koniecznie trzeba zmieniać na nowe.
-
[B5 AFN] Wymiar o ringa tylnego wału quattro
to jest dokładnie ten uszczelniacz który napisałeś Co do wymiarów to czy przypadkiem nie są one podane w ETKA?
-
[ALL B6] Quattro a opony
nie możesz założyć opon o identycznej wysokości bieżnika? z tego co wiem to producent przy napędzie quattro zaleca aby wszystkie opony były tej samej marki i modelu :gwizdanie:
-
[ALL B5] Stuki w przednim zawieszeniu
stuki, buczenie, zgrzytanie to trochę tego słychać najlepiej będzie jak podjedziesz do jakiejś dobrej stacji diagnostycznej i opiszesz mniej więcej co się dzieje.
-
[ALL B6] Dolna listwa drzwi.
a może ktoś wie ile kosztują takie listwy w ASO? Dokładnie chodzi mi o te do przed lifta. gdzieś, kiedyś słyszałem, że podobno są jakieś zamienniki co nie mają w środku tej metalowej listwy. Orientuje się ktoś? [mod]jakiego modelu dotyczy temat ? !!!!!! [/mod]
-
[ALL B5] Czy to taka redukcja potrzebna? tulejka
może i prościej ale jeśli chodzi np o kierownice S4 to nie każdemu się podoba ta na mały wieloklin i na odwrót.
-
[ALL B5] Czarna na bialych felgach :)
daj więcej fotek i jakiś opis
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
znajomy handlarz kiedyś mi opowiadał, że zna takich typów (handlarzy) co dla samej satysfakcji cofają liczniki, nie ważne czy auto ma mało czy dużo nalatane, ważne aby cofnąć bo bez tego to ch... nie robota.
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
bardzo pomogłeś kolego bo ja natomiast nie mogłem znaleźć w jakiej pozycji ma być ten dynks jeśli chcemy ustawić przesłonę na Europe.
-
[ALL B5] Czy to taka redukcja potrzebna? tulejka
podejdzie, ale trzeba ją trochę skrócić
-
[ALL] Ciśnienie?
ja latam na oponkach 205/60/15 i ciśnienie w oponkach wynosi 2.0 Ba.
-
[B5 AFN] Wybor maski czy może być nowsza
maska poliftowa powinna raczej pasować do przedlifta. pisząc "nowa maska", to masz na myśli nówkę sztukę, czy używkę?
-
[B5 AFN] Rączka od podnoszenia fotela
u mnie podnosi się tylko fotel kierowcy, również europa. fotele standardowe (nie jakieś tam kubły, czy pół kubełki).
-
[B5 AEB] Jaki olej
gdy będziesz wlewał olej do skrzyni to jednocześnie będzie zalewał się torsen, dlatego do skrzyni biegów w Quattro wchodzi więcej oleju niż w ośce.
-
[B5 1Z] Sposób na odkręcenie szpilek w prawym przednim kole
widziałem kiedyś w warsztacie jak jeden z młodych (mniej doświadczonych) pracowników dorwał się do odkręcania śrub w kole, efekt był taki, że w dwóch ukręcił łby, gdy stwierdził, że zadanie go przerosło to zawołał "wyższego rangą" mechanika i ten długo się nie zastanawiając przyspawał 1,5 metrowy pręt do tego co zostało z tych śrub i heja... poszło jak po maśle.
-
[ALL] Naprawa po stłuczce
ale czasami bywa tak, że z małej chmury duży deszcz. nie zaszkodzi podjechać do mechanika i sprawdzić czy faktycznie geometria przodu jest tip top.
-
[ALL B5] Przegub... Wymiana Gumy ?
również polecam Spidan , tylko że ja w momencie jak poleciały mi przeguby to wymieniałem całe półosie i nie w audi a w peugeot 206. osobiście nalatałem na nich ok 30tyś. i nic złego się z nimi nie działo. przypuszczam, że następny właściciel też jeszcze na nich sporo pośmigał (a może jeszcze śmiga ).
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
dzięki wielkie Kowi87 :good:
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
kurcze, z tymi dystansami to wiem, że jest lipa ale zapytałem tylko dlatego, że może w końcu ktoś się zdecydował na " rzemieślniczą produkcję", bo chętnych na pewno by nie brakowało. Jeszcze tylko jedno pytanko: jakiej grubości jest ta płyta, z której wykonane są te dystanse? Pozdrawiam.
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
Kowi87, te dystanse to sam wykonałeś, czy może gdzieś dorwałeś już takie gotowce? Ten zestawik PowerBass będziesz podłączał bezpośrednio do radyjka, czy do jakiegoś wzmaka? Jak tak, to do jakiego? Pozdrawiam.
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
Mrogal upchał u siebie 65mm jak dobrze pamietam, ja będe wkałdał 58mm a można wiedzieć jakiej firmy będziesz wkładał głośniczki bo ja zastanawiam się nad PowerBass S-6C albo Hertz DSK 165.
-
Olej MOTUL- oryginał i podróbka
pomysł o utworzeniu czarnej listy sprzedawców z Allegro lub eBay to byłby, moim zdaniem bardzo dobry pomysł
-
[B5 AEB] Jaki olej
z reguły skrzynia biegów powinna być zalana tym samym olejem co dyfer, jeśli chodzi o Quattro to ilość oleju w skrzyni biegów wynosi ok 2,75 litra. Pozdrawiam.
-
[B6 AWX] 2 bieg w manualnej skrzyni, 5 biegowej Audi A4 B6
kolego, przede wszystkim to nie ten dział :gwizdanie: Twój problem kwalifikuje się do: "Układ napędowy"
-
Kod lakieru Audi po numerze VIN
strona główna Standox: http://www.standox.pl/portal/ może wyszukiwarka kolorów się komuś przyda