Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pepi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pepi

  1. pepi odpowiedział(a) na Kosa-00 temat w Audi A4 B5
    GDB1163 do roku 1997.02; do numeru 8DV168350; wymiary: W:67,2mm D:87mm G:16,5mm GDB1330 od roku 1997.03; od numeru 8DV168351; wymiary: W:52,9mm D:87mm G:17mm
  2. Kolego w etce znalazłem, nie ma tu podziału na manual i automat. http://img707.imageshack.us/img707/5957/czujnikq.jpg Najlepiej niech ktoś potwierdzi, kto ma automat. W intercars w internetowym sklepie, także nie ma podziału na rodzaj skrzyni. Ja ostatnio wymieniałem u siebie w manualnej skrzyni i numer był dokładnie taki jak w etce. Pozdrawiam
  3. http://img17.imageshack.us/img17/5541/kierownice.jpg
  4. http://img543.imageshack.us/img543/7337/sondaa.jpg
  5. Ja coś znalazłem: http://imageshack.us/a/img689/6474/pompaoleju.jpg
  6. Na tym powinieneś wszystko znaleźć:http://imageshack.us/a/img35/3213/zderzakn.jpg Domyślam się, że o przedni zderzak pytasz.
  7. pepi odpowiedział(a) na pepi temat w Audi A4 B5
    Klima nie działa, chciałem upewnić się, że to od klimy, brakowało mi przewodu przy czujniku. Dzięki za pomoc. ---------- Post dopisany at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany at 21:39 ---------- Kolego MASATO masz ten kabelek od tej kostki na sprzedaż?
  8. pepi opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Co jest podpięte do kostki zaznaczonej na żółto? U mnie wisi to i widać styki, na zdjęciu od kolegi z forum widać, że coś jest wpięte. http://imageshack.us/a/img854/8600/kostkaug.jpg
  9. Czujnik spalania stukowego (nie wiem jak to wygląda,ale znalazłem w ETCE) http://img560.imageshack.us/img560/8971/czujnikj.jpg Jeśli chodzi o DV to numer 06a145710n od TT jest w wątku http://a4-klub.pl/turbo-chiptuning-tuning-mechaniczny-15/b5-aeb-zawor-upustowy-blow-off-81307/
  10. Znalazłem dwie pozycje w etce: http://img805.imageshack.us/img805/9550/spojler.jpg
  11. pepi odpowiedział(a) na stomi temat w Audi A4 B5
    Mówisz i masz: http://img195.imageshack.us/img195/3738/kolektork.jpg
  12. Zapomniałem dodać, że u mnie końcówki na przewodach od pływaka prawie stykały się, brakowało tam chyba kostki (osłony) na przewodach, a pływak pływał nie przymocowany do szyny. Pompę jak pociągnąłem to się ruszała a nie powinna, powinna być zamocowana na okrągłym plastiku. Auto musiałem długo kręcić żeby odpaliło, okazało się, że benzyny w baku prawie nie było, a wskaźnik pokazywał 1/2. Przeczyściłem styki i teraz jest ok oprócz zaworu.
  13. Mi też niedawno przepalało bezpiecznik od pompy, wskaźnik wariował, z wlewu syczało i bak wydawał dziwne dźwięki, pływak odpadł od mocowania przy pompie i pływał gdzie chciał w baku. Zrobiłem tak: jeżdżę bez korka wlewu, pływak zamocowałem tam gdzie powinien być, zawór odpowietrzania spryskałem preparatem smarującym, dodatkowo podłączyłem go do zasilacza około 6V (tyle wyszło na kostce zaworu w instalacji auta) i wyregulowałem wkrętakiem do momentu aż otworzył się. Podłączyłem do auta i po odpaleniu zaczął działać. Ostatnio znów go nie słyszę, pewnie jest do wymiany, albo wężyk do przeczyszczenia. Syczenie z wlewu jest trochę mniejsze. Wskaźnik dobrze wskazuje. Nadal jeżdżę bez korka, bo nie mam czasu porządnie zabrać się za to.
  14. Witam http://img703.imageshack.us/img703/1618/rurka.jpg http://img820.imageshack.us/img820/4254/uszczelkal.jpg
  15. pepi odpowiedział(a) na szczuraz temat w Audi A4 B5
    Siema Jeśli dobrze zrozumiałem to o to chodzi http://img440.imageshack.us/img440/9056/uszczelka.jpg
  16. Są dwie pozycje w Etce, nie wiem,która do avanta http://img526.imageshack.us/img526/9645/listwam.jpg
  17. Jeśli chodzi o AEB to mam nadzieję, że pomogłem http://img254.imageshack.us/img254/7733/kolektor.jpg
  18. pepi odpowiedział(a) na Hardjack temat w Audi A4 B5
    Długość [mm]: 27,5 Wymiar gwintu: M 26 x 1,50 x 13,5 Rozmiar klucza: 17
  19. pepi odpowiedział(a) na SebolA4 temat w Audi A4 B5
    Jeśli nie mylę się to chyba będzie to: http://img593.imageshack.us/img593/1015/beztytuucdc.png Wyszło,że ten sam numer jest dla ADR ALB AFY ADP AEB AHL AKM
  20. Porównaj z dźwignią w drugim kole, w którym zacisk odbija do końca. Może przyczyną jest to, że ciężej "chodzi", ma większy opór nawet bez linki. Ja mam taki problem już w drugim aucie. U mnie dźwignia ma duży opór w jednym kole i przyczyną nie jest linka tylko sam mechanizm. Zrób tak jak kolega eu4yaon radzi.
  21. Zmierzyłem napięcie na odłączonej wtyczce od zaworu odpowietrzającego przy przekręconej stacyjce (zapalone kontrolki), wyszło 5,67 V, nie wiem czy napięcie powinno pojawić się przy odpalaniu czy przy zapalonych kontrolkach, jakby nie było to raczej powinno być 12V. Przerwa w obwodzie? Podałem z akumulatora na krótko 12V i zaworek załączył się jeden raz. ---------- Post added at 18:00 ---------- Previous post was at 17:00 ---------- Dzięki paulooo za podpowiedź. Odkręciłem korek, odpaliłem auto i pompa pracuje, bezpiecznika nie przepala, słychać jak zaciąga powietrze przez wlew, czyli wina odpowietrzania. Jak zakręcam korek to silnik od razu dusi się i skaczą obroty. Wskazówka błędnie wskazuje full w baku, może to wina odpowietrzania.
  22. Witam Mam problem z pompą paliwa. Po odpaleniu wariuje wskazówka od poziomu paliwa, skacze z 3/4 stanu faktycznego na 0 i pali się rezerwa po czym przepala bezpiecznik i silnik gaśnie. Na Vagu błąd 16845 (obwód czujnika poziomu paliwa). Nie wiem dokładnie co oznacza ten błąd, czy da się ten czujnik uratować czy raczej wymiana i czy to może być przyczyną przepalania bezpiecznika? Dodam, że miałem niedawno problem z odpowietrzaniem baku według mechanika, który twierdzi, że to naprawił w co wątpię. Co jest odpowiedzialne za odpowietrzanie? Od czego zacząć, od wymiany filtra paliwa, sprawdzenia ciśnienia pompy? Może miał ktoś podobny problem.
  23. Nie powiedziałem, że to ok. Nie wiedziałem gdzie ten zawór jest. Dzisiaj zauważyłem że osłona na wtyczce dziwnie miękko się wygina, przewód był wyrwany, usterkę naprawię jutro. Zawór znalazłem dzisiaj przy okazji rozkręcania kilku rzeczy.
  24. Ja mam ten sam numer błędu, Vag podaje przerwę lub zwarcie do masy. Dzisiaj przy okazji sprawdziłem to i okazało się że przewód jest wyrwany, wtyczka trzymała się na nim na osłonie gumowej.
  25. Nakładki sprawdzałem, wyglądają ok, mierzyłem oporność i jest tak jak w książkach podają, około 2 kOhm. Mam do wymiany uszczelkę pokrywy zaworów i dzięki niej jak się orientuję to 2 świece pływały trochę w oleju, wyczyściłem wszystko. Nie wydaje mi się, że przebicie z cewki na głowicę było zamiast iskry na świecy, po wyczyszczeniu nasadek i złożeniu do kupy odpaliłem i sprawdzałem wtryskiwacze odłączając je po kolei, każde odłączenie pogarszało pracę silnika, więc zakładam że wszystkie tłoki pracowały tzn świece i cewki sprawne.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.